Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wielkopolskie Mamuski

    cześć dziewczyny.
    u nas z niepomyślnościami zaczęło się w sylwerstra i gdy już myślę, ze nic gorszego nas nie spotka, co znowu wszystko sie wali.

    W weekend M miał wypadek w niemczech na autostradzie. tylko cudem w karambolu 4 samochodów nic mu sie nie stało. Nie kierował on, tylko kolega- samochód cały do kasacji. Ale miałam nerwy!!!

    Przez tydzień Dawid miał uczulenie.

    miłosz we wt dostał o 23:00 mega wysypki pokrzywkowej. Puchł w oczach- musiałam wzywać pogotowie. na szczęście miałam w domu leki i mogłam od razu działać.

    ja od środy na antybiotykach i dodatkowo mam zapoalenie spojówek.

    poza tym we wt okazało się, że muszę mieć kolejne operacje- co najmniej 1-3

    To wszystko w 1 tydzień. już nawet nie zakłądam, że nic więcej sie nie wydarzy-bo wali się cały czas.

    Dziś w nocy śniło mi się, że ukradli nam auto i było włamanie do domu- obudziałam sie cała zestresowana.

    Poza tym od tygodnia znowu chodzę do pracy- przyszły tydz od wt-sb. Co chwilę coś
    mrovcka- gdy moja przyjaciółka w ubiegłym roku poroniła 3 razy, to powiedziałam wprost, ze nie potrafię sobie wyobrazić jej bólu, że jest mo bardzo przykro. Zapytałam też, czy przeszkadza jej obecność moich dzieci- bo mogłabym sie spotykać tylko osobiście. Podziękowała mi za otwartość, powiedziała, że tylko na początku było jej przykro gdy widziała chłopców, i że po dwóch tyg doszła do siebie w miarę możliwości. Najważniejsza jest szczerość, mówienie o uczuciach i dostrzeganie problemu. Milczenie bardzo irytuje.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wielkopolskie Mamuski

      Kasia-straszne rzeczy sie u Ciebie dzieja,jestem w szoku,mam nadzieje ze jakos to ogarniesz jak zawsze.ciesze sie ze z M wszystko w porzadku.
      a co do rady jaka dalas mrówce-to byc moze masz racje ale ja pisalam z wlasnego doswiadczenia-i wierz mi w tamtej sytuacji nie chcialam z nikim rozmawiac,to byl moj bol i moja strata..ale kazdy reaguje inaczej







      Skomentuj


        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

        Olcia, ty teraz w Warszawie jesteś, czy w Nysie? Bo u mnie sniegu nie było rano, co najwyżej szron na dachu przedszkola, które mam naprzeciwko okna.
        Ale faktem jest, że pogoda dziś, choć w zasadzie nie tak zimno, to była nieprzyjemna. Brrr, mokro i wietrznie. Liczę, że niedziela będzie lepsza, a od poniedziałku ma byc wiosna, nie tylko w kalendarzu.
        Łukasz 11.10.2007

        Skomentuj


          Odp: Wielkopolskie Mamuski

          itka- dziękuję. I współczuję

          co do mojej przyjaciółki, to nasza rozmowa miała miejsce dopiero, jak Ona poprosiła albo zgodziła się na spotkanie. wcześniej potrzebny był czas na to, by była tylko z mężem

          Skomentuj


            Odp: Wielkopolskie Mamuski

            oj dziewczyny widzę że u wszystkich coś się dzieje nie tak Kasia dzięki bogu, że mężowi nic się nie stało uufff, a co to za uczulenie? i jakie miałaś leki w domu "w razie czego"?
            Iza bardzo mi przykro

            ja już dobrze się czuję, Amelka dalej problemy z kupą, wstrzymuje 3-4 dni i z wielkim bólem załatwia się z krwią nie mam juz pomysłów jak ja motywować

            a tak poza tym, wczoraj tato mój przywiózł niespodziankę od wujostwa (po ich wnukach) Amelka dostała 2 mega prezenty (mam z głowy urodzinowe )

            pierwszy to ten tor:
            http://allegro.pl/little-tikes-tor-z...496867187.html
            drugi:
            http://archiwumallegro.pl/zestaw_mal...050561974.html

            Amelia oszalała
            Amelia ur. 19.04.2009
            godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






            Alicja ur. 18.08.2012
            godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

            Skomentuj


              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

              monia w warszawie jestem,na rembertowie wczoraj był z rana wszędzie śnieg kurcze ale jaja ,ze u Ciebie nie było a tu był

              my juz po kosciółku,obiadek prawie zrobiony,wczorajsza zupa pomidorowa a potem ugotuje ziemniaczki,zrobie kotleciki i sałate

              poszłabym na jakiś spacer ale wogóle nie mamy pomysłu gdzie

              Skomentuj


                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                Amelka z nowymi zabawkami
                Attached Files
                Amelia ur. 19.04.2009
                godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                Alicja ur. 18.08.2012
                godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wielkopolskie Mamuski

                  czacza- miałam difergan-jest przeciwwymiotny, ale też działa antyhistaminowo i uspokajająco. Zadziałał w 5 min, ale i tak musiał dostać Dexaven w zastrzyku.

                  Dziś pierwszy raz wybrałam sie z dziećmi sama do kościoła. Byłam wykończona. Nie dosyć, że pomyliłam godziny i byłam 45 min przed czasem- już to przelało czarę goryczy. Miłosz tak sie wygłupiał, że nic nie skutkowało na jego uspokojenie.pod koniec zaczęli skakać, przytulać się, biegać- tuz przy ołtarzu. Mikałam dość. Msza dziecięca u nas jest jednym wielkim jarmarkiem- mamy bardzo wyrozumiałego proboszcza. Ale moje dzieci i tak dały popis nie z tej ziemi. gdy idziemy w 4 , jest łatwiej. Zawsze mąż bierze jednego i ewentualnie się ewakuują. ja niestety nie miałam na to szans.

                  Ja zamówiłam ostatnio chłopcom zabawki na allegro. W pt przyszła paczka- byli zachwyceni. Do dziś mam św spokój, bo cały czas tylko się bawią

                  http://allegro.pl/gigant-traktor-spy...515406246.html
                  http://allegro.pl/wader-36590-super-...502521691.html
                  taką wiertarkę http://allegro.pl/fantastyczna-wiert...502395884.html
                  http://allegro.pl/show_item.php?item=1492678772
                  http://allegro.pl/show_item.php?item=1493782629 teraz chłopcy chodzą i wszystkie szafki mi naprawiają

                  Skomentuj


                    Odp: Wielkopolskie Mamuski

                    czacza- zabawki fajne też zastanawiałam się nad tymi organkami, ale nigdy nie mogłam sobie wyobrazić ich rzeczywistej wielkości. teraz przynajmneij mam odniesienie do Amelki

                    Skomentuj


                      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                      Hehe też myślałam że jesteś w Nysie:P U mnie też zero śniegu

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wielkopolskie Mamuski

                        Kasia super te zabawki

                        zobaczcie na to:
                        http://www.youtube.com/watch?v=JccQdN89_KQ
                        Amelia ur. 19.04.2009
                        godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                        Alicja ur. 18.08.2012
                        godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                        Skomentuj


                          Odp: Wielkopolskie Mamuski

                          hej ja tak na szybko, ostatnio Adaś daje mi popalić :-(

                          Czacza te organki są super!

                          Kasiu tę koparkę Wadera też mamy, kupiłam Adasiowi na mikołajki za 50zł :-)

                          u nas bez zmian, M. nadal na dwa etaty.. a jutro do dziadkow wyjeżdżam na dwa tygodnie.. no, ale zebysmy mogli wyjechac to musi wplynac wpierw przelew, na ktory czekamy od tygodnia
                          Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                          Skomentuj


                            Odp: Wielkopolskie Mamuski

                            czacza- ale koncertowo u Was dobrze, ze mikrofon taki duży A przeciągane końcówki wyszły cudnie

                            Skomentuj


                              Odp: Wielkopolskie Mamuski

                              czacza organki rewelacja az nie moge na nie patrzec bo my miejsca nei mamy
                              kasia przykro mi z powodu ostatnich twoich problemow a jaka operacja cie czeka? aa i swietne zabawki mojemu m sie tez tego typu narzedzia marza dla syna ktorego jeszcze nie posiada heh
                              mrelka czemu adas daje ci popalic??

                              my dzisiaj bylismy na moto show oliwia zachwycona
                              Attached Files

                              Skomentuj


                                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                                sunny-nareszcie zawitałaś

                                ach-moi chłopcy byliby świetnymi towarzyszami Oliwkirewelacyjne wyjście

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X