Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wielkopolskie Mamuski

    Itka gratuluje zdania egzaminow

    kasia ja kupiłam choinke za 50 zł

    a mi moja Alicja sie rozchorowała

    no i chciałam wam powiedzieć że w czwaetek zrobiłam zakupy w piotrze i pawle online i wczoraj mi przywieżli i jestem bardzo zadowolona wszystko świeże towar zapakowany w karton no i za dowóz zapłaciłam 10 zł bo miałam towar powyżej 200 zł tak że polecam a jak czegoś nie było to zadzwonili i pytali czy chce coś innego np inny smak soku naprawdę polecam

    czacza fotki fajne mojej Alicji bardzo spodobał sie ten Elmo

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wielkopolskie Mamuski

      Kasia dziekuje)
      Micia-równiez dzieki,a co jest Alicji?chyba nic powaznego?
      ja choinke kupilam za10zl)Matiego kolega z klasy z tata sprzedaje przed swietami|) i udalo sie.Moj Dominik dostal od naszych przyjaciol osiolka-przytulanke tylko z nim chce spac,ale elmo jest naprawde uroczy)







      Skomentuj


        Odp: Wielkopolskie Mamuski

        no to faktycznie okazyjnie kupiona choineczka

        Alicja ma katar i kaszel no i stan podgorączkowy mam nadzieje ze ja sama wyleczę bo nie chce jej ciągnąc do ośrodka bo mamy daleko no i boję sie że tam może też jakieś chorobsko gorsze złapać a jeszcze nie daj Boże żeby mi sie Julka rozchorowała to bedzie jakaś masakra ...odpukać

        Skomentuj


          Odp: Wielkopolskie Mamuski

          micia zdrowka dla malej
          itka gratuluje ocen :d

          pochwalilybyscie sie swoimi choinkami :P my ubieramy w czwartek a jutro do miasta po ostatni prezent dla mojego taty i musze sejse malej zrobic bo standardowo przy wszelkich swietach dajemy dziadka aktualne foto malej do ramki

          Skomentuj


            Odp: Wielkopolskie Mamuski

            Ja znowu byłam w sprawie choinki. Ta godz, a jeszcze jej nie przywieźli. podobno Facet nie mógł znaleźć mojej ulicy- paranoja. Okaze się, że do północy będę ją ubierać

            Skomentuj


              Odp: Wielkopolskie Mamuski

              zrobie zdjęcia choinki jak mi sie baterie naładują to wkleję

              kasia najważniejsze żeby ci dowieźli tą choinkę

              Skomentuj


                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                micia- niby tak, ale muszę ją sama ustawić i ubrać, a wzięłam taką prawie do sufitu Już przed 20:00.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wielkopolskie Mamuski

                  kasia i jak choinka juz jest?

                  Skomentuj


                    Odp: Wielkopolskie Mamuski

                    Jest. już ubrałam do samego sufitu- teraz tylko brakuje M i dzieci

                    Skomentuj


                      Odp: Wielkopolskie Mamuski

                      cześć dziewczyny ale brzydko na dworze!!! ja niby pospałam do 9, ale w nocy miałam jakieś koszmary-uhhhh!

                      Z czym robicie pierogi na święta??? poszukuję jakiegoś unikatowego przepisu. Znajomi Syryjczycy dali mi przepis na ciasto. U nich pierogi robi się wielkości męzkiej dłoni, więc bardzo duże. Są pyszne, tylko że nadziewają je wołowiną z papryką i cebulą + przyprawy, wiec na Wigilię odpada. Szukam farszu, ale nie na słodko

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                        Witam z poniedziałku.
                        Widzę, że wszystkie Mamuski zajete przedświątecznymi przygotowaniami.

                        Jak po weekendzie? Mam nadzieję, że nie spędziłyscie całych dwóch dni w supermarketach?
                        Bo ja jednak jeden odwiedziłam, ale jak najszybciej załatwiłam co miałam do załatwienia, czyli prezent dla małżonka zakupiłam i do domu. I tak siędzę w domu od czwartku, bo mi dziecię niedmaga czyli znowu choruje. A przy okazji i mnie tez trochę wzięło.

                        A jak u Was z przygotowaniami do świąt? Zapięte wszystko na ostatni guzik, czy jeszcze w proszku jesteście? I czy same przygotowujecie wszystko, czy może korzystacie z gościny u rodziców/teściów?
                        Łukasz 11.10.2007

                        Skomentuj


                          Odp: Wielkopolskie Mamuski

                          witam
                          ja dzisiaj w transie sprzątania a pogoda fatalna

                          ja pierogi kupuje a jak robie to z kapustą i grzybami ale poszperalam w necie i znalazlam przepis na pierogi z makiem
                          http://ugotuj.to/przepisy_kulinarne/...0544,9495.html
                          http://www.wielkiezarcie.com/recipe38812.html
                          może ci się kasiu przydadza te przepisy

                          Skomentuj


                            Odp: Wielkopolskie Mamuski

                            hej

                            a ja na świeta nic nie szykuje, niedlugo jade do dziadkow..
                            nie wiem czy bede miala tam neta, wiec tak zawczasu życzę Wam
                            spokojnych i radosnych świąt
                            Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                            Skomentuj


                              Odp: Wielkopolskie Mamuski

                              Kasia-to super napewno ta Wasza choinka)
                              ja na swieta mam duzo roboty bo u nas wigilia i swieta sama wszystko robie m troche pomoze napewno a mama bierze do siebie dzieci- zebym mogla ze spokojem porobic jedzonko)-i we wigilie przyjada a tesciowej nie chce widziec nadal sie nie oddzywa wiec jej problem zal mi Tomka ale trudno
                              Slonce-dzieki
                              Morelka-wypocznij u dziedków)







                              Skomentuj


                                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                                a ja na nic dziś nie mam ochoty, popakowałam tylko prezenty, uśpiłam teraz Małą i nie wiem co mam robić.. z M nadal kiepsko się dogadujemy, a miało być tak pięknie na święta..
                                jakiegoś doła znów załapałam ggggrrrrr
                                Amelia ur. 19.04.2009
                                godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                                Alicja ur. 18.08.2012
                                godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X