Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wielkopolskie Mamuski

    hej. Ale miałam noc!!!

    O północy wstałam do Miłosza, bo troche kaszlał i po chwili dostałam napad lęku! tętno ponad 200, duszności, odruchy wymiotne, mroczki przed oczami i poczucie, ze zaraz zemdleję. Szybko otworzyłam okno i zadzwoniłam po mamę, bo nie byłam w stanie zejść na dół. Masakra! już miałam przygotowany nr na pogotowie, żeby tylko nadusić guzik w razie czego. pół godz się uspokajałam już wiem, jak czują sie osoby z fobiami, albo lękiem napadowym, lub ogólnym. Coś strasznego. Oczywiście reszta nocy niespokojna.

    teraz ok. o 6 miałam pociąg. o 9 byłam na mieszkaniu i z marszu zabrałam się za mycie okiem i świąteczne porządki. Późneij do pracy i wieczorem dokończę.

    morelka- kredyty to coś strasznego- nigdy nie wychodzi sie z tym na plus

    czacza- no to miłe chwile i wspomnienia z wczoraj

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wielkopolskie Mamuski

      o matko Kasia a co to takiego naprawdę było, skąd ten nagły napad lęku? na szczęście nie byłaś sama.. nie przepracowuj się po takiej ciężkiej nocce.
      Amelia ur. 19.04.2009
      godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






      Alicja ur. 18.08.2012
      godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

      Skomentuj


        Odp: Wielkopolskie Mamuski

        nie mam pojęcia, co to za napad. Ogólnie źle siepoczułam, byłam przemęczona i jak zaczęłam myśleć o tym, że to coś poważnego może być, to jeszcze bardziej się zdenerwowałam. Nie mam pojęcia, dlaczego. Pierwszy raz w życiu to miałam. ach...

        a jak u Was z przygotowaniami świątecznymi? bardziej do przodu, czy przed połową???

        Skomentuj


          Odp: Wielkopolskie Mamuski

          no mnie też nigdy się coś takiego nie przytrafiło, choć nieraz miałam takie wrażenie, że zaraz zemdleję, bo zaczęło mi się kręcić w głowie i jakoś dziwnie oczy bolały.. to Tobie też życzę dużo zdrowia, żeby się to nie powtórzyło.

          ja dziś będę ubierała choinkę, a dopiero w środę i czwartek piekła, M. będzie wtedy po nockach wiec jak tylko się obudzi zacznę działać, nic więcej nie robię bo przecież nas wcale nie będzie w święta w domu, pewnie będę musiała jeszcze jechać do mamy by pomóc jej trochę..
          Amelia ur. 19.04.2009
          godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






          Alicja ur. 18.08.2012
          godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

          Skomentuj


            Odp: Wielkopolskie Mamuski

            morelka kuruj sie bo na swieta to tak nie ciekawie byc chorym
            kasia o kurcze mnie sie nigdy cos takiego nie przydarzylo

            my za chwile lecimy na zakupy a potem sprzatam nasz pokoj b balagan straszny dobrze ze od obiadu mam wolne dzisiaj i jutro bo mezulek robi

            Skomentuj


              Odp: Wielkopolskie Mamuski

              Ja jestem przybita, bo w tym roku mieliśmy mieć pierwszą choinkę u nas w mieszkaniu,ale ja zostałam bez auta, więc nie dam rady jej przywieźć. Moze jak M będzie wracał, to da rady kupić w ostatniej chwili dzień przed wigilią. Zależy o której skończy pracę i jakie beda warunki na drodze.

              czacza- pieczenie- uuuu-ja od tego z daleka. Ale mam ambitny plan, żeby samodzielnie ulepić pierogi

              sunny
              - fajnie masz z gotowym obiadkiem

              Skomentuj


                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                tak, obiecałam, że robię blachę sernika i tortownicę marchewkowego-dołożę bakalie i piernik jak trza pierogi co roku były tradycją babciną, tzn mama moja robiła farsz, no bo to to na czym zupa grzybowa się robi, zanosiliśmy do babci, ojciec mielił, doprawiał, babcia robiła ciasto a ja robiłam pierogi, w zeszłym już było inaczej, bo babcia już nie dała rady więc babcię Sławek zastąpił w tym roku pewnie będzie podobnie, że u moich rodziców będą wszyscy zaangażowani do lepienia pierogów..
                Amelia ur. 19.04.2009
                godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                Alicja ur. 18.08.2012
                godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wielkopolskie Mamuski

                  choineczka ustrojona, kompletnie inna niż zawsze, od paru lat miałam taką malutką ok pół metrową i zawsze była ustrojona tak samo bo siup do siatki tak jak stała i tak była chowana i wyciągana przez chyba 3 święta no ale ostatnie święta w "naszym" gniazdku więc inaczej troszkę..
                  Amelia ur. 19.04.2009
                  godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                  Alicja ur. 18.08.2012
                  godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                  Skomentuj


                    Odp: Wielkopolskie Mamuski

                    ja tez właśnie ubrałam choinke żywą oczywiście masakra jakie one drogie w tym roku
                    ja porządki mam prawie skończone a na świeta wyjazd wiec nic nie bede pichcic tylko jakiś placek ukręcę

                    Skomentuj


                      Odp: Wielkopolskie Mamuski

                      a ja w tym roku mam gdzies swieta.. serio..

                      choinki nie ubieram, nie chce mi sie..

                      mialam wigilie spedzic w poznaniu, z rodzicami i siostrami, ale chyba pojade do dziadkow..
                      wyglada to jak ucieczka stad.. ale tak chyba wlasnie jest..
                      moje wewnetrzne ja az krzyczy zeby stad wyjechac..
                      uciec od apogeum problemow..
                      na odleglosc tak sie chyba o tym wszystkim nie mysli, jak tutaj..
                      Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wielkopolskie Mamuski

                        Już wróciłam i zjadłam mega obiad. W pracy sie zorientowałam, że zapomniałam jedzenia i od rana do 17:00 byłam na 1 bułce i kubku kisielu.

                        Zaraz dalszy ciąg porządków.

                        MiiCiia- a po ile są choinki- takie 1,5-2 metrowe? my dopiero na ostatnią chwilę kupimy

                        Skomentuj


                          Odp: Wielkopolskie Mamuski

                          Dziewczyny gdybyście słyszały, że ktoś szuka kombinezon zimowy albo ubranko do chrztu to ja mam na sprzedaz

                          szlafroczek po kąpieli nowy
                          http://poznan.gumtree.pl/c-Sprzedam-...AdIdZ249158103

                          kombinezon zimowy
                          http://poznan.gumtree.pl/c-Sprzedam-...AdIdZ249156649

                          ubranko do chrztu
                          http://poznan.gumtree.pl/c-Sprzedam-...AdIdZ249157610
                          Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                          Skomentuj


                            Odp: Wielkopolskie Mamuski

                            szlyszalyscie co sie stalo?? o tych dzieciach ktore wjechaly pod samochod sankami?? http://www.tvn24.pl/-1,1686617,0,1,d...wiadomosc.html
                            zatluklaby takiego co wymysla takie genialne pomysly

                            Skomentuj


                              Odp: Wielkopolskie Mamuski

                              ja slyszalam o tym jak jakies dziecko na sankach pod autobus wpadlo..
                              Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                              Skomentuj


                                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                                a ja sobie wlasnie ogladalam stare fotki malej i mi sie drugiego urwisa zachcialo

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X