Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

    Olcia Hania dostała tez witaminę C., i dziękuje, mam nadzieje że za miesiąc jak pójdziemy na kontrolę to będzie już lepiej


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

      Hejka , dziekujemy za zyczonka , wszystkim e-ciociom.
      Olenko , ja tez Ci dziekuje za wizyte , było fajnie , mam nadzieje ze juz niedługo was odwiedzimy z Filipem, ciesze sie że sie Justynka wyspała.

      Agatko , duzo zdrówka dla córci , mam nadzieje że za miesiac juz wszustko bedzie dobrze.

      Witaj Dorotko , super ze remoncik kończycie , a co do tesknoty to nie sciemniaj ze tesknisz za ludźmi , Ty za nami tak tesknisz łobuziaro , czekamy cierpliwie kiedy i Ty nas odwiedzisz.

      Skomentuj


        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

        Kurde, Grabusia nie prowokuj, bo się doigrasz i rzeczywiście dopóki tutaj jeszcze mieszkamy, to Wam któregoś dnia z Wiki zrobimy nalot i skontrolujemy czy regularnie sprzątasz w domu


        Skomentuj


          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

          no chodź, chodź, myślisz że mnie zaskoczysz? nie bajam się.

          Skomentuj


            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

            tylko daj mi 5 minut bo musze pozmywac

            Skomentuj


              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

              O proszę!! Ależ to się porobiło!! Kolejne spotkanko?? To szkoda że się nie zgrałyśmy razem, bo już dziś to mi się trochę nie chce wyłazić, a pozatym jakieś pieluchy muszę upolować

              sto lat dla Filipka

              Skomentuj


                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                cos Ty Olcia , Dorcia wymieknie , nie przyjedzie do mnie , tak sobie łacha drzemy, mi tez sie kończa pieluchy , poza tym lece do stokrotki bo mojemu m. sie kebaba zachciało to musze isc tam po sos i reszte a tak mi sie nie chce.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                  u nas w cukierni widziałam taki tort jak na tym zdjeciu , ale m. chce brac i bliklego , a tam stroja tak torty? brała tam któras z was?

                  Skomentuj


                    Odp: Wielkopolskie Mamuski

                    Czacza-to super ze Amelka duzo po nozkach chodzi,bo Dominik odmawia kategorycznie.wyjme go z wózka to kawalek idzie i chce z powrotem do wózka
                    Ale za to rozgadal sie troche i sam zasypia i w dzien-w lozeczku przewaznie i wieczorem.zaczal tez w koncu przesypiac cale noce
                    wyleczony tez jest prawie do konca,ale za to ja stracilam glos,kaszel taki suchy doszedl do tego,jestem nie do zycia







                    Skomentuj


                      Odp: Wielkopolskie Mamuski

                      dziś spędziliśmy dzień u moich rodziców, bo okazało się że jutro będziemy mieli kolędę no i trzeba było jechać do mamy po te wszystkie dewocjonalia czy jak to się na to mówi

                      poleciałam sobie też na małe zakupki (dostałam od mamy stówkę ) i kupiłam sobie tunikę i legginsy - jak wszystkie to i ja mam
                      na ciuchy też zajrzałam i pokupowałam Małej spodnie dresowe, legginsy, fajną marynareczkę i koszulę na lato taką dłuższą do legginsów..
                      Amelia ur. 19.04.2009
                      godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                      Alicja ur. 18.08.2012
                      godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wielkopolskie Mamuski

                        ja musze jeszcze poczekac na moje zakupy gwiazdkowe bo kiepski miesiac ten styczen ale za to dzisiaj kupilam malej bluzke z dl i trzy pary spodenko-spodniczek ale jeszcze znacznie za duze ale nie moglam sie oprzec bo u nas wyprzedaz/likwidacja second handu i wszystko za 4 zl bylo

                        Skomentuj


                          Odp: Wielkopolskie Mamuski

                          zakupowe szalenstwo jak widzęja Dominika tez obkupilam-tak to sie chyba pisze..hehe 2bluzy,2pizamki-jedna z bobem budowniczym-obowiązkowokoszulki,spodnie i dresiaki do domu.a i dwa reczniki kąpielowe z kapturem.ja sobie dwa sweterki fajne kupilam-na lumpki tez chcialam skoczyc ale czasu zabraklo.moze jutro bo na wilde jade a tam kilka fajnych sklepikow jest.tym razem Mati i Tomek-nic nie dostali-:{
                          Czacza-fajny taki prezencik od mamy







                          Skomentuj


                            Odp: Wielkopolskie Mamuski

                            u nas koleda byla w ubieglym tygodniu-a zestaw koledowy-tak napisano na pudelku-mama mi kupila jak szlam na swojeale tesciowa co roku od nas pozycza-nie dorobila sie swojego tyle lat-hehe







                            Skomentuj


                              Odp: Wielkopolskie Mamuski

                              a mi koleda do szczescia nei potrzebna wiec sie tymi *************ami nie przejmuje wkurza mnie jak sie ksiadz wypytuje czy ktos pracuje a gdzie a co a jak a potem zapisuje w zeszyciku grrr

                              Skomentuj


                                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                                hej hej

                                ja na kolede uciekam do dziadkow, nie lubie mojego proboszacza, jest glupi i wgl :/

                                ja na razie z palmiarnia odpadam, z tej racji, ze rozchorowalam sie i jestem a wlasciwie
                                bylam na antybiotyku, dzisiaj juz jest ok. ale pare dni meczyl mnie taki kaszel, ze w nocy
                                spac nie moglam, bo tak sie dusilam :/
                                Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X