Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wielkopolskie Mamuski

    też byłyśmy na 1,5 godzinnym spacerze, Amelka mnie zaskakuje, przez cały spacer chce iść ze mną za rękę a jak ją puszcze choć na chwilę to mówi "chocie" w ogóle przez ostatnie parę dni to rozgadała nam się na maxa - mówi "dobe" - dobre, "myś" - mysz, "lef" - lew, "pieś" - pies, nareszcie "nie ma" bo jak do tej pory było na wszytko "nieee", "olej", "kij", "buzia" itp teraz trudno mi sobie jeszcze coś przypomnieć, ale najładniej jej wychodzi - "dziadziuś" i "tatuś"
    Amelia ur. 19.04.2009
    godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






    Alicja ur. 18.08.2012
    godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wielkopolskie Mamuski

      Nie znam. Nigdy nie chodziłam na żadne szkoły językowe. Ale w Poznaniu trochę tego jest. Dużo moich znajomych chodziło

      Skomentuj


        Odp: Wielkopolskie Mamuski

        a u nas Miłoszkowi najładniej wychodzi atrzy", "babci" i takie proste 2sylabowe.

        A najbardzeij jestem dumna z tego, jak moje dzieci sie do siebie odnoszą. Zawsze jak czegoś chcą, to 1 do drugiego mówi "papam", co oznacza przepraszam ale byłam w szoku za pierwszym razem, gdy słyszę, jak mówią do siebie w kuchni (a mnie tam nie było) co chwilę "papam"

        Skomentuj


          Odp: Wielkopolskie Mamuski

          hej jestem i ja
          Dominik juz lepiej ale mnie cos dopada,oby nic powaznego.
          Czacza-fajna niespodzianka
          Kasia-ja tez sobie obiecuje podszkolic język-ale na planach sie konczy
          ja dzis generalne porządki-glownie pranie i segreguje male ciuszki-robie paczke dla kolezankiz kazdym ciuszkiem jakies wspomnienie...takie malenkie slodkie..







          Skomentuj


            Odp: Wielkopolskie Mamuski

            itka- moja siostra na 30 kwietnia ma termin i dadzą sykowi na imię Dominik Ignacy już cała rodzina się jej pyta, jak tam Dominik. A Ty jak w skrócie mówisz do synka???????

            Skomentuj


              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

              ja chetnie , czy do tarasów czy na domówke, do mnie tez mozecie wpadac zapraszam.
              Oleńko , w razie co daj znac wieczorkiem na kiedy sie umówimy bo nie mam juz minut na swoim alo ale z mezusia Ci odpowiem co i jak , bo po 18 powinien byc juz w domku, tylko w czwartek nie moge bo mamy bilans dwulatka na 13.

              Skomentuj


                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                ja tyle razy zabierałam się za segregację ciuszków ale nie potrafię ich sprzedać/oddać (tych lepszych i tych w których częściej Amelka chodziła) nie wiem dlaczego ja tak przyzwyczajam się to rzeczy
                Amelia ur. 19.04.2009
                godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                Alicja ur. 18.08.2012
                godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wielkopolskie Mamuski

                  czacza-ja też tak mam. Wszystkie ładniejsze zostawiłam. I w sumie dobrze- teraz siostrze dam i bedzie miał Malutki całą garderobę

                  Skomentuj


                    Odp: Wielkopolskie Mamuski

                    ja wiekszosc takich'lepszych'zostawiam i tylko pozycze kolezance,a typowo dziewczece ktore ktos tam mi podarowal dam jej w prezencie-bo bedzie miala dziewczynkeja tez sie przywiazuje-wiekszosc ciuszkow wywiozlam juz do mamy-czekaja na dzidzię od mojego brata-moze sie w koncu pojawichociaz mama juz stracila nadzieje hehe.
                    po tej dzisiejszej segregacji zachcialo mi sie znowu maluszka..ale to moze za dwa lata pomyslimy..







                    Skomentuj


                      Odp: Wielkopolskie Mamuski

                      a ja się cieszyłam, że Amelce nic nie jest a tu przed chwilą mega sraczka czy myślicie, że mogło ją mięso mocno przyprawione przeczyścić? zrobiłam karkówkę w marynacie z czosnkiem i Amelia dostała naprawdę niewiele..
                      Amelia ur. 19.04.2009
                      godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                      Alicja ur. 18.08.2012
                      godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wielkopolskie Mamuski

                        czacza ja tam nie wiem oliwia nigdy po jedzeniu sraczki nie ma tylko po lekach albo jak ma jelitowke

                        ja wlasnie po zakupach maz idzie od marca do nowej pracy hurra bedzie miec lepsza pensje a potem dostanie prawopodobnie wiecej i warunki pewnie o niebo lepsze beda jeszcze tylko mi praca do szczescia brakuje gdybym ja miala to juz by nas pewnie tu nie bylo :P

                        a ja ciuszki zostawiam dla kolejnej mojej dzidzi

                        Skomentuj


                          Odp: Wielkopolskie Mamuski

                          moja Maluda już śpi
                          Amelia ur. 19.04.2009
                          godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                          Alicja ur. 18.08.2012
                          godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                          Skomentuj


                            Odp: Wielkopolskie Mamuski

                            a moja musi byc na nogach do 21

                            Skomentuj


                              Odp: Wielkopolskie Mamuski

                              witam
                              u mnie bez żadnych nowości na spacery nie wychodzę bo tu u mnie taki lód że szkoda gadać ostatnio nawet orla wywinęłam

                              czaczamyślę że mięsko raczej amelce nie zaszkodziło

                              ja ciuszki segreguje raz w miesiącu te po Alicji odkładam do wora do szafy a te po Julce(dużo było takich zamalych te najmniejsze rozmiary 56-62) to na wydanie bo już więcej dzieci nie planuję zresztą nie wskazane u mnie zdrowotnie

                              Skomentuj


                                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                                zauważyłam, że dziąsła na dole już są bardzo spuchnięte i grube, myślę, że niedługo wyrżną się Małej 5tki, u góry płaściutko na razie..
                                Amelia ur. 19.04.2009
                                godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                                Alicja ur. 18.08.2012
                                godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X