Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wielkopolskie Mamuski

    kasiu bardzo wspolczuje a twoi rodzice pracuja nie?/ nie dalo by sie zeby ktos np do was przyjechal?? a jak poszukiwania opiekunki ?? ja wczoraj znalazlam takowe ogloszenie niedaleko mnie ale jak uslyszalam ile kobieta chce placic za 8godz piec dni w tyg to ja wysnialam bo 100zl na tydz przy takiej ilosci godz jest smieszne

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wielkopolskie Mamuski

      rodzice pracują, a teściowa ostatnio mnie tak wkurzyła, ze nie bedę jej prosić o żadną pomoc. Nie przyszła do dzieci, mimo, ze cały dzień siedzi w domu i moja mama musiała specjalnie wybrać urlop, bo nie miał kto zostać z chłopcami. Przez miesiąc sie nie odzywała (była obrażona, że mój M nie powiedział jej, że wyszliśmy w Sylwestra). Od 2 dni do mnie dzwoni zapytać co słychać, ale ja już mam ją gdzieś!
      Na dodatek siostra wyjechała z Poznania, a zawsze mogłam ją poprosić o opiekę. Idę na spacer i przy okazji porozwieszam ogłoszenia-może ktoś się zgłosi.
      Właśnie Dawid się zsikał na podłogę. Uhhhhhhhhhhhhhh

      Miłego dnia dla Was

      Sunny- to ile wychodzi na godzinę???

      Skomentuj


        Odp: Wielkopolskie Mamuski

        Kasia a gdzie Ty teraz mieszkasz?
        czasem ja mogę się chłopcami zająć, jeśli chcesz. pobawią się z ADasiem i wgl
        tylko, że ja akurat w piątek wracam dopiero do Poznania, ale na przyszłość może się przydać.
        Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

        Skomentuj


          Odp: Wielkopolskie Mamuski

          Kasiu a może jakoś Ci pożyczyć pieniądze?
          Amelia ur. 19.04.2009
          godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






          Alicja ur. 18.08.2012
          godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

          Skomentuj


            Odp: Wielkopolskie Mamuski

            Dziękuję Wam dziewczyny. Bardzo!

            czacza- bez pieniędzy jakoś daję radę. I tak nie miałabym jak podjechać, bo paliwo mam już na rezerwie. A jak Amelka? tempo spadła??? Spokojna, czy marudna???

            morelkaa- myślę, że po jednorazowym spotkaniu sam na sam z moimi dziećmi miałabyś dość choć o dziwo gdy są u kogoś i jeszcze są dzieci, to zamieniają się w Aniołki.

            Pamiętam nasze spotkanie u mroovcki- do dziś nie mogę się nadziwić, że byli tacy grzeczni

            rozwiozłam 6 ogłoszeń i czekam

            Właśnie położyłam dzieci spać. Na koniec Dawid zsikał się na tapczan. Znowu pranie. Nie wim, co tak dzisiaj sika????? na pewno nie jest przeziębiony. Moze ze zmeczenia nie zawołał

            Skomentuj


              Odp: Wielkopolskie Mamuski

              Kasiu ja przez kilka dni zajmowałam się trójką chłopaków.. tj. mój Adaś, 4 letni i 5 letni kuzyn, a oni naprawdę są paskudni nikogo się nie słuchali.. ale o dziwo ja u nich budziłam respekt, także jeśli kiedyś trzeba to chętnie pomogę..
              Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

              Skomentuj


                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                Zapamiętam

                Ale cisza!!! chłopcy śpią. Wiecie co- ja przez ostatni stres zwiazany z wszystkim naokoło, jestem strasznie nerwowa. Późneij mam wielkie wyrzuty sumienia, że za mało czasu spedzam z dziećmi.

                Czy Wy dziewczyny dużo czasu w ciagu dnia poświecacie TYLKO na zabawę z dzieckiem??? tzn. zabawa i nic więcej w danej chwili nie robicie (typu gotowanie, pranie, sprzątanie itp).

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wielkopolskie Mamuski

                  dzięki Kasia - Amelka dziś nie ma już temperatury ale jest jakaś osowiała, spokojna, chciałam ja położyć no bo po takiej nieprzespanej nocy i pobudki już o 7 myślałam że padnie ale nie chce spać

                  jak bym mogła Ci jakoś pomóc to mów?
                  Amelia ur. 19.04.2009
                  godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                  Alicja ur. 18.08.2012
                  godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                  Skomentuj


                    Odp: Wielkopolskie Mamuski

                    ja szczerze to rzadko.. bo 24h zajmowanie się dzieckiem jest dla mnie psychicznie duzym obciazeniem, do tego mam podejrzenie depresji, najchetniej leżałabym tylko w łóżku i spala dzien i noc.. ale staram sie codziennie pobawic z małym chociaz troche..
                    Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                    Skomentuj


                      Odp: Wielkopolskie Mamuski

                      Czacza moze to na te ząbki bo Adas na ząbki to strasznie męczący jest i marudzi jak diabli..
                      Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wielkopolskie Mamuski

                        Troche z innej beczki - Czy ktoś z Waszych znajomych jest psychoterapeutą???

                        Skomentuj


                          Odp: Wielkopolskie Mamuski

                          moja kolezanka psychologie skonczyla.. ale terapia sie nie zajmuje..
                          Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                          Skomentuj


                            Odp: Wielkopolskie Mamuski

                            Kasia-dasz rade jak zawsze zreszta,ale jakby co moge sie chlopcami zajac w piatek gdybys nikogo nie znalazlaa co do kolejnej sprawy to chrzestna Minia jest psychologiem,i jakas specjalizacje teraz robi,moge zapytac jak Ci zalezy.
                            Czacza-piatki przed nami juz sie boje jak to bedzie,oby Amelka juz nie cierpiala







                            Skomentuj


                              Odp: Wielkopolskie Mamuski

                              doczytalam teraz-ja tak roznie z tymi zabawami,ale chociaz45minut dziennie staram sie poswiecic tylko Dominikowi,czytamy ksiazeczki,ukladamy klocki,lub ogladamy bajki a wtedy siedzi mi na kolanach i sie tulimyte chwile sa najfajniejsze







                              Skomentuj


                                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                                dziękuję itka

                                na jutro popołudniu jestem umówiona z kandydatką na opiekunkę. Zobaczę, jak wyjdzie. A rano będę dzwonić w sprawie wyników.

                                przed chwilą wchdozę do pokoju chłopców, cały czas słyszałam że nie śpią, ale było baaardzo cicho. Wchodzę i w śmiech. Wzięli swoje poduszki i kocyki i leżeli koło siebie na dywanie udając, ze śpią. Obok nich misie i zwierzątka aż mnie rozczulili swoją pomysłowością ja często kładłam sie u nich na dywanie, gdy szli spać w dzień. Była to taka mała chwila relaksu. Chyba podpatrzyli i zapamietali

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X