Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wielkopolskie Mamuski

    Ja też chcę BOBO za kilka lat - chłopaka. Po Krzyśku brak mi Łobuza


    A ja się chyba nie pochwaliłam, ale my jesteśmy zupełnie bez pieluszek. Misia przed snem robi siusiu, rano wstaje robi siusiu. Śpi bez pieluchy, na spacer bez pieluchy. Czasami na zakupy dostaje pieluche, ale dopiero jak wróci do domu robi siii na nocnik. I nie ma większego problemu żeby usiąść na wc bez nakładki, itp.
    A morelka grające nocniki są niedobre. Dziecko może wystraszyć się hałasu i może zablokować się na dobre. Ja bym tam poczekała na Twoim miejscy jeszcze jakiś czas. Staraj się go na kupę sadzać na nocnik. Ja tak z Misią zaczynałam. Ona ma teraz 19 miesięcy i nie używa pieluch wcale
    ur. 16.05.2009
    3590 g
    56 cm

    Moje Największe Szczęście





    Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wielkopolskie Mamuski

      Morelka teraz tak mówisz. Adaś podrośnie, Ty zapomnisz o bólu. Nie wiem ile masz lat, ale młoda jesteś pewnie i za x lat zachce Ci się drugiego
      ur. 16.05.2009
      3590 g
      56 cm

      Moje Największe Szczęście





      Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

      Skomentuj


        Odp: Wielkopolskie Mamuski

        ja rodzilam w sumie 8h 11min :d czyli jak na pierwsze chyba nie najgorzej z czego 4 h30min spedzilam w szpitalu(mowie o porodowce) ja po znieczuleniu bylam jak by to powiedziec na chaju chociaz wczesniej nigdy nie bylam tak sie czulam wszystko migalo mi bardzo szybko wielu rzeczy nie pamietam np to ze bylam nacinana albo ze stracilam duzo krwi ledwo pameitam jak oliwia sie urodzilam podobno dosc dlugo ja mialam przy sobie a mi to mignelo jako minuta i co najgorsze nie czulam skurczy partych wiec ciezko bylo mi przec bo jak dla mnie te skurcze(jak je czulam to mnie nie bolalo nawet) bardzo pomagaja heh i apmietam ze jak mnie lyzeczkowano to chcialam uciec ze stolu bo wszystkie te narzecia wydawaly mi sie gigantyczne

        Skomentuj


          Odp: Wielkopolskie Mamuski

          Słoneczko i dlatego ja się tak cieszę z tej cesarki
          ur. 16.05.2009
          3590 g
          56 cm

          Moje Największe Szczęście





          Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

          Skomentuj


            Odp: Wielkopolskie Mamuski

            kazda opcja ma sswoje dobre i zle str ja nei wiem czy bym sie na cesarke odwazyla

            Skomentuj


              Odp: Wielkopolskie Mamuski

              Jest plus w tym, że cierpisz tylko po porodzie. Nie wiem jak to jest rodzić naturalnie, ale i tak wolę cesarkę


              A tu dla Was coś od Misia
              http://www.bobovita.pl/kartka/#/fb/e...68e8fb7b468c2f
              ur. 16.05.2009
              3590 g
              56 cm

              Moje Największe Szczęście





              Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

              Skomentuj


                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                hmm a ja nei wiem jak to po cesarce ale grzebanie w moim brzuchu mi sie nie podoba :P
                podziekuj misiowi

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wielkopolskie Mamuski

                  no mam 23 lata, ale jesli chodzi o takie poglady, to wiecie ja nie zmieniam zdania tak ot poprostu.. poprostu wiem, jak to jest.. chodzi o względy finansowe.
                  chce mojemu dziecku zapewnić dobry poziom życia, żeby mu niczego nie brakowało..
                  poza tym chcemy się wybudować, także to też są niemałe koszty.
                  Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                  Skomentuj


                    Odp: Wielkopolskie Mamuski

                    i serio nie chcesz zeby mial rodzenstwo?? takie cos to nie dla mnie mi sie marzy duza rodzina

                    Skomentuj


                      Odp: Wielkopolskie Mamuski

                      hm.. ja już skurcze na poród takie mega mocne miałam już po północy z czwartku na piątek.. o 4 rano zaprowadzili mnie na porodówke.. tak sie akurat zlozylo, ze w czwartek przyjeli mnie na oddzial na polnej, bo miałam juz w ciagu dnia skurcze ale byly za slabe na porod i zostawili mnei na obserwacji. no i w nocy sie zaczelo.
                      po polnocy skurcze, o 4 na porodówkę, ok.6 przebijali mi błonę płodową.. masakra ta igła taka wielka.. :/ a w południe miałam takie bóle że ryczałam i błagałam o cesarke hehe
                      no i o 16 urodzilam, chociaz bylo masakrycznie.. a z krzyzem jeszcze do tej pory mam problemy..
                      Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wielkopolskie Mamuski

                        Wiadomo. Ile mam tyle opinie o porodzie. Z resztą ja i tak naturalnie rodzić nie mogę więc nie mam co dyskutować...
                        ur. 16.05.2009
                        3590 g
                        56 cm

                        Moje Największe Szczęście





                        Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                        Skomentuj


                          Odp: Wielkopolskie Mamuski

                          no ty atusia njie masz wyboru ale przynajmniej zadowolona z cesarki jestes a blizne duza masz??
                          morelka to ja urodzilam w nocy 2,11 tez na polnej i jak ci sie tam podobalo? bo mi nie bardzo juz tam rodzic nie bede raczej a z krzyzem to tez mam problemy w ciazy az tak mi nie doskwieral jak teraz chociaz teraz juz jest lepiej bo tyle ciezkiego klocka o imieniu oliwia nie dzwigam

                          Skomentuj


                            Odp: Wielkopolskie Mamuski

                            Napisane przez Sunny87 Pokaż wiadomość
                            i serio nie chcesz zeby mial rodzenstwo?? takie cos to nie dla mnie mi sie marzy duza rodzina
                            na najbliższe lata na pewno nie. wpierw chcemy się wybudować,
                            ja chcę znaleźć pracę w swoim zawodzie, może wtedy..
                            ale tak na dzisiaj to prędzej zastanowiłabym się nad adopcją..
                            adopcja z tego względu, że żal mi takich malutkich dzieci, których rodzice
                            nie chcą lub nie mogą mieć.. nie mówię "nigdy" drugiemu dziecku, ale
                            myśl, że miałabym być znów w ciązy nie napawa mnie ekscytacja, a wrecz
                            strachem i rozpacza.. może z tego względu, że jak bylam w ciazy z Adasiem
                            to od 3 m.c. musiałam leżeć. średnio 1-2 w miesiacu lezalam w szpitalu.
                            raz w 27t.c. mialam skurcze, w 29 t.c. wymiotowałam krwią i dusiłam się.
                            ogólnie przebieg ciąży nie wspominam jako wspaniały i cudowny okres..
                            Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                            Skomentuj


                              Odp: Wielkopolskie Mamuski

                              morelka wlasnie bede sciagac nowe ebooki jak bedziesz cos chciala to ci moge wyslac bo ja ajkies babskie bede sciagac bo przy nich nei trzeba za duzo myslec xD

                              Skomentuj


                                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                                ojj a skad takie powilkania?? ja tez lezalam ale tylko od 33 do 37 tyg bo oliwi bylo spieszno na swiat i bylam na granicy wielowodzia i mnie moj gin postraszyl ze jak mi wody odejda to mam sie natychmiast klasc na ziemie bo mi moze pepowina wypasc hehe po takim tekscie na kibelek balam sie isc

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X