Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wielkopolskie Mamuski

    a co do adopcji to tez chetnie bym zaadoptowala ale takie starsze dziecko kolo 6 lat bo ze tak brzydko powiem maluchy maja wziecie tylko moj m jest negatywnie nastawiony na cos takiego pozyjemy zobaczymy

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wielkopolskie Mamuski

      Atusia - dlaczego nie możesz rodzic naturalnie?

      Sunny - ja nie miałam najgorszej opieki, bo moim lekarzem prowadzacym był ordynator
      jednego z lepszych oddziałów ginekologii operacyjnej a zarazem szef mojej mamy,
      poza tym ordynator porodówki to kumpel profesora, wiec co chwile ktos do mnie zagladal.
      jedynie co mi sie nie podobalo, to to, ze jak sie wzywalo polozna, to co rusz inna przychodzila i nie wiedziala o co chodzi :/ no i nie podobala mi sie polozna ktora nadzorowala moj porod.. byly momenty, ze sie z nia klocilam.. nieprzyjemna baba.
      na oddziale poporodowym ta pierwsza doba, to wspominam rewelacyjnie.
      takie swietne polozne mialysmy, na sali bylysmy w 5. naprawde super laski.
      we wszystkim pomagaly i wgl. a potem jak przyszla nowa zmiana, to szkoda gadac.
      jedna z nas potrzebowala pomocy, bo bolaly ja szwy i chciala zeby ktos jej pomogl podac dziecko, a polozna tylko spytala, czy rano bylysmy w toalecie..
      no a ze bylysmy bo kazaly nam sie isc umyc.. to ona na to, ze jak bylysmy w toalecie, to teraz mamy same sobie ze wszystkim radzic!
      dla mnie to masakra. wiec ja tej dziewczynie pomoglam wstac z lozka,
      podawalam talerze z posilkiem etc. ja jakos po prodzie szybko do siebie doszlam.
      a na oddziale juz tym położniczym to też bylo dobrze. nie narzekam.
      Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

      Skomentuj


        Odp: Wielkopolskie Mamuski

        my z M. nt adopcji mamy podobne zdanie.
        wiadomo, ze wlasna dzidzia to co innego, ale jak widze te nieszczesliwe maluszki
        to serce mi sie kraja.. wiec jesli kiedys w zyciu bede miala szanse i mozliwosc,
        to na pewno bede rozważała przygarniecie dziecka z bidula.

        a skąd te powikłania nie wiem.. te wymioty krwią to chyba od tego,
        ze całą ciążę miałam nadkwaśność żołądka.. ciągle mnie paliło..
        to była masakra.. serio. po tych moich przejściach "ciąża" to nie dla mnie..
        muszę się z tego wyleczyć hehe
        Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

        Skomentuj


          Odp: Wielkopolskie Mamuski

          a misie nie podobalo moze zle trafilam?? ja po porodzie bylam przez kilka godz na takiej specjalnej sali gdzie sa tylko po 3 babki + przez caly czas pielegniarka szkdoa tylko ze miala wszystkow nosie potem zgubili moja karte potem mialam przetaczana krew juz na innej sali i pigula mowi ze jak bede sie inaczej czuc np bedzie mi sie robic goraco to mam ja zawolac ale przyszla po 20 min do tego potemjuz na normalny oddziale nocne pielegniarki pyt mi sie czy juz chodzilam o ja ze nie to te jak sie w********ily ze poprzednie polozne mi nie kazaly chodzic ze mogly mi sie skrzepy porobic itp :/ szkda ze na drugi dzien byly juz nie przyjemne kobiety w ogole sie nie interesowaly rownie dobrze moglam dziecko z kiblu spuscic a by sie nie skapnely w ostatni moj dzien przyszla laska po cesarce chyba miala jakies komplikacje bo sie ledwo podeprzec na rekach mogla nie mowiac o zajmowaniu sie dzieckiem a dziecko plakalo plakalo zadna nie przyszla zobaczyc co sie dzieje :/ dopiero znowu na nocke przyszly fajne kobiety grrr

          Skomentuj


            Odp: Wielkopolskie Mamuski

            no to właśnie zależy od zmiany, jaka się trafi.. u mnie tez byly tak na zmiane. ale akurat jak bylo mycie dzieciaczkow, to trafialy sie super babki.
            Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

            Skomentuj


              Odp: Wielkopolskie Mamuski

              Codo Polnej, to macie rację. ja 3 razy byłam na porodówce (2 razy fałszywy alarm) i trafiałam na skrajne osoby. na szczęście zawsze moja koleżanka innym mówiła o mnie, wiec i poród i 2 miesiące w tym szpitalu wspominam rewelacyjnie. następnym razem też chcę tam rodzić

              A ja 1 ciaża, a 2 porody zawsze myślałam, że drugie dziecko to ze mnie wyskoczy- a było tak samo ciężko- może i bardziej, bo juz byłam zmęczona pierwszym urodzeniem.

              słoneczko- my też chcemy mieć 4 dzieci gdybyśmy mieli większe mieszkanie, to już teraz na pewno byłby kolejny dzidzuś. A tak jeszcze poczekamy. A jeśli będziemy długo czekać, to zaadoptujemy. często o tym rozmawiamy i mamy z M takie samo zdanie, by zabrać starsze dzieci. A toplany, a w życiu to sie okaze

              Skomentuj


                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                ja spadam ide sprawdzac mojej szwagierce prezentacje z ang bede wieczorkiem

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wielkopolskie Mamuski

                  Wiadomo my możemy mówic, jakbyśmy chcialy, a i tak życie za nas napisze scenariusz..

                  mój Adaś dzisiaj jest strasznie nieznosny..
                  Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                  Skomentuj


                    Odp: Wielkopolskie Mamuski

                    a Sunny a skąd ściągasz te e-booki? z jakiś stron www, czy z chomika?
                    Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                    Skomentuj


                      Odp: Wielkopolskie Mamuski

                      pesteczkaa te e-booki masz na chomiku? bo wlasnie przegladam co tam masz..
                      Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wielkopolskie Mamuski

                        morelka roznie ze str i z chomika a masz gdzies zapisana pesteczke na chomiku?? bo mi sienie chce wracac i szukac

                        Skomentuj


                          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                          Cześć dziewczynki
                          Ojoj, widzę że z okazji Świąt u Was wielkie zmiany - mam na myśli cięcie włosów. Ale numer - ja wczoraj zapisałam się do fryzjera na sobotę ale chyba nie będe cięła, ewent. tylko troszkę, natomiast chcę sobie zrobić farbę, może trochę mi się humor poprawi. Grabusia, a Ciebie to i ja jestem strasznie ciekawa, tylko że pewnie my to nieprędko się spotkamy. Wklej nam proszę jakąś swoją fotkę
                          Ola, kurcze, strasznie kiepsko z tą robotę Twojego M. A Ty teraz to siedzisz na wychowawczym, tak? Niby mówi się że przynajmniej w wawie to żaden problem znaleźć robotę a jak co do czego dochodzi... Ehh, szkoda gadać
                          A my mamy remontu c.d., rehabilitacji też, tyle że kolejna kasa nam leci na kolejnych lekarzy bo nas babka nastraszyła, że wg niej to jednak nie jest kręcz, bo za małe efekty tych ćwiczeń, tylko jakieś zmiany kostne, więc oczywiście spanikowana umówiłam już nas do 2 lekarzy i zobaczymy co dalej. Poza tym załatwiłam Wiki już żłobek, oczywiście niestety prywatny, bo na państwowy nie mamy szans. Kasa straszna ale nie było wyjścia. Plus jest taki, że może w prywatnym nie łatwiej jej będzie się zaklimatyzować jak wyfrunie spod skrzydeł mamusi A jak tam Wasze przygotowania do Świąt? Bo ja jakoś ich w ogóle nie czuję. Raz że nie mam nawet gdzie postawić choinki w tym mieszkaniu, dwa że w tym roku tylko idziemy do mojej mamy, bo ema rodzice siedzą u jego siostry która 2 dni temu urodziła córeczkę, a poza tym jakoś po prostu nie czuję tego klimatu.
                          Dobranoc dziewczynki


                          Skomentuj


                            Odp: Wielkopolskie Mamuski

                            Atusia podziekuj Misi za zyczenia)
                            ja bym chciala jeszcze jedna dzidzie tym razem dziewczynke-ale to czas pokaze ja oba porody wspominam dobrze Matiego rodzilam18,5minuty Dominika13minut heeh a skurcze przechodzilam w domu tak ze moge rodzic nie ma problemu,kiedys tez myslalam o adopcji ale moj m kategorycznie odmowil nie to nie bez laski haah dzis bylam u kuzynki zrobic sobie manicure jutro fryzjer-ciag dalszy i bede piekna na swieta szkoda ze nastroju kupic sie nie da...jak maly zasnie musze na strych isc ozdoby swiateczne wyjac i przejrzec-przy nim nie ma opcji poroznosil by wszystko mam tylko problem gdzie choinke ustawic zeby nie sciagnal...ale to moze samo sie rozwiarze jakos







                            Skomentuj


                              Odp: Wielkopolskie Mamuski

                              czemu stroju sie kupic nie da :P i jakos dziwnie liczysz trwanie porodu to sie muszisz nam pochwalic jakimis fotkami jutro po fryzjerze

                              Skomentuj


                                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                                ja swoj porod zle wspominam i nie planuje wiecej :P

                                Ja dzisiaj byłam po choinke w piwnicy, ale okazało się, że niektore czesci stojaka
                                gdzies sie zapodzialy :/ a chcialam wczesniej ubrac, zeby Adas mial radoche..
                                Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X