Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kraków i inne wioski

    Witam ja tez jestem Krakuską, tez w 24 tygodniu termin na 17 sierpnia aaa i ja też będę miała synka
    Tylko ja mieszkam w Krakowie

    pozdrawiam

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wielkopolskie Mamuski

      cześć dziewczyny!
      mnie też jakoś ostatnio mało a to dlatego, że nie mamy jeszcze neta w lapie a tu na stacjonarnym boję się siedzieć długo by znów nie było jakiejś niespodzianki i dlatego wchodzę tylko na chwile, posprawdzać wszystko i koniec..

      weekend spędziłyśmy u rodziców, w niedzielę poszłam z ojcem i małą do lasku marcelińskiego i byliśmy tam ładnych parę godzin, Amelia bawiła się z dziećmi i ani nie myślała wracać do domu a popołudniu pojechaliśmy do mojej mamy siostry 60 km od P-nia i tez było super. ciocia ma wielki dom i parę ha ogrodu i znów Amelia miała pole do popisu - bawiła się z psami i kotami no i oczywiście w nocy przeżywała dzień ogromnie nerwowo..

      dziś trochę się posprzeczałam z Mężem i mam do dupy humor
      Amelia ur. 19.04.2009
      godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






      Alicja ur. 18.08.2012
      godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

      Skomentuj


        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

        no i znowu same z imagination spacerowalysmy,fajnie bylo, zalujcie:P

        Skomentuj


          Odp: Kraków i inne wioski

          Witam!
          Ja również z Krakowa. Tzn. ogólnie to z Bydgoszczy ale od ponad roku mieszkam w Krakowie i prawdę mówiąc nie znam nikogo jeszcze. A teraz w tym odmiennym stanie przydała by się bratnia dusza Mam nadzieję, że znajdę tu jakieś nowe koleżanki a zarazem przyszłe mamusie Pozdrawiam wszystkich cieplutko! - Kasia

          Ps. Jestem w 14 tyg ciąży. Termin porodu na 31.10.2010
          Last edited by ryjek28; 26-04-2010, 20:38.

          Skomentuj


            Odp: Kraków i inne wioski

            No to witamy Cię w naszym gronie
            Nie ma problemu jeśli chcesz pogadać pisz, może łatwiej na gg- podaję swoje 1462964 Ania, jestem z Krakowa i w 24 tygodniu Jak tylko bede na komp. bede odpisywała jak cos
            Napisz co Cię sprowadziło do Krakowa.
            Życzę wytrwałości w tych pierwszych 3 miesiącach kiedy jest zle samopoczucie .
            Trzymam kciuki
            pozdrawiam.

            Skomentuj


              Odp: Poznajmy się lepiej

              czesc, mam n aimie aga i jestem mama michasi ktora w lipcu skonczy 2 latlka.mam prawie 29 lat i plany\ujemy z mezem w tym roku starac sie o 2 dziekco


              Skomentuj


                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                Heeeej

                Melduję się po weekendzie spędzonym z mężusiem

                Mojemu bratu komp nawalił i nie miał neta. A ja tylko u niego wchodziłam, jak Misia spała.
                U nas ok, korzystamy z pięknej pogody i całymi dniami siedzimy na świeżym powietrzu.

                A teraz lece spać. Dobranoc i do miłego :*
                ur. 16.05.2009
                3590 g
                56 cm

                Moje Największe Szczęście





                Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                  No żałujemy ale już niedługo

                  Skomentuj


                    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                    Fakt, wczoraj pogoda wręcz wymarzona na spacery. My tez skorzystalismy trochę, bo po dwóch dniach siedzenia w domu (gorączka) wyszlismy na mały spacer, a nawet dwa, bo teraz znowu dwa dni jesteśmy uziemieni w domku. Tym razem z powodu wczorajszego stawiania baniek. Ale może wreszcie ten kaszel przejdzie, zwłaszcza, że za dwa tygodnie mamy komunię i wolałabym by był wtedy zdrowy.
                    I w sumie to cieszę się, że pogoda trochę sie popsuła.
                    Łukasz 11.10.2007

                    Skomentuj


                      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                      hej dziewczyny,
                      Musiałam troche nadrobić zaległości w czytaniu bo w weekend to my cały czas spędzamy poza domem a wczoraj miałam urlop i wybrałam się na zakupy.
                      Pogoda była wspaniała takie piekne słoneczko a dzis pada
                      W sobote jade z siostrą i jej synkiem na weekend majowy a jak Wasze plany?, oby tylko pogoda dopisała
                      Monia życze zeby Łukaszek pozbył się tego kaszlu, Miłego dnia pa


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                        hej!
                        a my godzinke temu zaczęliśmy 2 rok życia w nowej krótkiej fryzurce fotki dodam w domu. Ale imprezka będzie w sobotę, tajka mała imprezka, dla rodzinki,. MIał być gril, ale na sobote zapowiadją deszcz. Dlatego w domku zostaniemy.
                        A dzisiaj ta pogoda jest fatalna

                        Skomentuj


                          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.



                          STO LAT DLA FILIPKA OD E-CIOTKI AGATY.

                          Skomentuj


                            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                            Wszystkiego Najlepszego dla Filipka z okazji ukończenia pierwszego roku zycia!!!! Buziaki gorące!!!!
                            Nas też to czeka na dniach...

                            Zgodnie z tym, co napisała Kasia, byłyśmy wczoraj na spacerku same (znowu). Było rewelacyjnie. Pogoda dopisała, zwiedziłyśmy kawałek Stolicy i ogólnie było super Teraz czas na Was
                            A to i ja z Synkiem z tegoż wypadu, patrzcie i żałujcie:
                            26-04-10(2).jpg26-04-10(5).jpg26-04-10(7).jpg26-04-10(9).jpg
                            Attached Files



                            Paulina Raczkowska Fotografia - FanPage na Facebooku

                            Skomentuj


                              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                              Wszystkiego najlepszego dla Filipka z okazji urodzin , spełnienia marzeń, sto lat!!


                              Skomentuj


                                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                                no a juz myslalam ze juz nie wrocicie
                                piekna mamy pogode dzisiaj co??
                                czacza i jak tam dzisiaj z m?? ja tez sie wiecznie kloce z moim
                                Atusia to weekend pewnie super mialas
                                a u nas katar i kaszel sie przypetal wiec juz tak dlugo nie siedzimy na dworze zeby n ie bylo




                                Changes in my life you will see in time
                                changes in my life you always in my mind
                                changes in my life you always by my side....

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X