Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

    Dzień dobry jestem 29 letnią mama rocznego Filipa , mieszkamy na Bemowie , czy możemy sie przyłączyc do waszego wątku?

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wielkopolskie Mamuski

      hej ja wlasnie koncze obiadek dzisiaj piers kurczaka z serem + salatka nawet zrobilam deser szyszki u nas dzisiaj nudyyy

      Asia no no to szybkiego masz chlopaka w domu
      witamy nowa mame




      Changes in my life you will see in time
      changes in my life you always in my mind
      changes in my life you always by my side....

      Skomentuj


        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

        A zapraszamy, zapraszamy




        i Bartek :-)

        Skomentuj


          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

          Witamy nową mamusię

          Skomentuj


            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

            Czy jest jakaś mama która mieszka gdzieś blisko mnie?
            Podczytywałam że pisałyscie o żłobkach i przedszkolach , ja tez bym chciała wrócic do pracy ale razem z m. ustalilismy że wrócę dopiero po wychowawczym , nie chcemy oddawac małego do żłobka a poniewaz jakos sobie radzimy finansowo to jest ok. ale o przedszkole bardzo sie martwie , tu na Bemowie wynajmujemy nie mamy tu meldunku i dlatego tez boje sie że fiful nigdzie sie n9ie dostanie.

            Skomentuj


              Odp: Poznajmy się lepiej

              Hej, nazywam się Blanka i jeszcze nie jestem mamą, ale staram się nią zostać Miło Was wszystkie poznać

              Skomentuj


                Odp: Poznajmy się lepiej

                Witamy


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                  Ja mieszkam na Saskiej Kepie, ale za to też mam syna Filipa! Cześć!

                  I jakos przeżyłam ten koszmar. Wreszice weekend. Jakie plany? U mnie sprzątanie i zakupy trochę

                  Skomentuj


                    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                    Witam grabusia
                    A nas dzisiaj odwiedził dziadek i prababcia Karolinki. Zabawa była przednia
                    A w weekend pewnie sprzątanie, zakupy a w niedziele do znajomych jedziemy.


                    Skomentuj


                      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                      U mnie duze sprzatanie bo jutro przyjezdza tesciowa gdyz szwagier sie zeni i od razu chrzci małego , miała przyjechać w środę a zadzwoniła że przyjedzie jutro , masakra jakaś.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                        Cześć Dziewczynki. A ja dziś rozbieram choinkę, bo jakoś wcześniej nie mogłam się do tego zabrać. Ogólnie jakieś sprzątanie i zakupy. Może się spotkamy z kimś z rodzinki, zobaczymy jeszcze

                        Skomentuj


                          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                          dzień doberek! ja juz posprzątałam Zostały zakupki, pampersy muszę kupić . A tak mi sie nie chce wychodzic z domku ;(

                          Skomentuj


                            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                            Dzień dobry dziewczynki , u nas sniezek sobie pada, a ja jade z m. na zakupy musze cos kupic na chrzciny dla małego bo bede chrzestna a jeszcze nic nie mam oprócz ubranka.

                            Skomentuj


                              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                              A ja mam wolne . Mąż wziął w piątek wolne, i już w czwartek po pracy posprzatał łazienkę, poodkurzał, starł kurze, a mnie zostawił tylko kuchnię. Cud miód
                              Ostatnio Julek budzi się w nocy co jakieś 1-1.5h, bo mu wychodzący ząbek przeszkadza, a w dzien też jak śpi to króciutko, a jak już się obudzi to chce by być z nim cały czas. Natomiast Bartek pojechał na weekend do babci i wróci dopiero jutro wieczorem.
                              Mój plan na dziś to drzemka, jak Julek uśnie po południu. Tatuś będzie czuwał, a ja się ciut zdrzemnę.....chyba
                              Zupkę też ugotowałam, generalnie naprawde mam wolne




                              i Bartek :-)

                              Skomentuj


                                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                                Witaj Mirka

                                Asia, uśmiałam się czytając co zrobił Twój synuś. A co do tego przyzwyczajenia się do braku męża to uważaj. Bo ja się przyzwyczaiłam już że Piotrka nie ma i jak jest w domu na dłużej i komentuje coś to dostaje szału. I w ogóle jak mi się wtrąca... Strasznie to denerwuje. Cały czas wychowuje Małą po swojemu, aż tu nagle zjawia się tata i mi przeszkadza.

                                Słoneczko ja szukam pomysłu na jutrzejszy obiad. Bo dziś nie jemy nic. Piotrek ma słoiczki z Niemiec więc coś sobie odgrzeje, moja mama nie je obiadu, ja też nie mam na nic ochoty. A Misia dostanie ryż z jabłkiem
                                ur. 16.05.2009
                                3590 g
                                56 cm

                                Moje Największe Szczęście





                                Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X