Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Czy są tu mamy z podlasia?

    Jakoś czasu nie miałam siedzieć przed komputerem,a tak ogólnie to zdrowi jesteśmy(odpukać)A jak pogoda w Polsce?Bo tu w Leuven ostatnio deszczowo

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Czy są tu mamy z podlasia?

      U nas też marnie,dziś pada cały czas,wczoraj siąpiło i w sobotę coś mżyło-lipa.

      Skomentuj


        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

        My na Święta raczej do teściów pojedziemy... jeśli mi lekarz nie zabroni ale jak na razie to wszystko dobrze, więc nie przewiduję przeszkód Musimy korzystać z dobrodziejstw rodziny i wyjazdów świątecznych, bo na Wielkanoc na 100% w Warszawie... może nawet na porodówce Ostatnio tak się nastawiam że raczej przed Świętami nie urodzę... wolę tak niż potem chodzić obłąkana i czekać kiedy wreszcie... choć i tak może być... a co do porodu jeszcze w marcu to w ogóle jakoś nie wierzę w taką możliwość... choć nie powiem miło by było tak np koło 15 marca urodzić.. a na święta mieć 2 tygodniową dzidzię ale chyba marzenia... z żadnego usg nie wyszedł mi marzec, zawsze któryś kwiecień. A jak u Was było? Rodziłyście w terminie, czy wcześniej czy później?

        Skomentuj


          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

          u mnie był termin na 5 maja. Lekarz jakies 2 tygodnie przed terminem podejrzewał, ze dzidzia urodzi sie 3 maja, oby było patriotycznie . A mój Filipek przyszedł na świat 27 kwietnia, 3 godziny od zakończenia imprezy zakrapianej (przez gosci). Myślałam, ze nie dobudzę ojca

          Skomentuj


            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

            ja mialam teramin z kamilem moim na 5 kwietnia urodzony 6 kwietnia,emilka natomiast na 17 stycznia a urodzona 10

            Skomentuj


              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

              byłyscie dziewczyny na krakowskim prz. i nowym świecie? jak wam sie podobaja swiateczne iluminacje? Bo nam bardzo. pracuję w sródmiesciu i jak widzę te światełka aż micha mi sie cieszy. Bo na śnieg chyba nie mamy co liczyc

              Skomentuj


                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                Ja w tym roku jeszcze nie byłam, ale muszę wyciągnąć męża na spacerek, może w weekend... Byliśmy w zeszłym roku i było ślicznie... a co do śniegu... to faktycznie... choć dzisiaj już jakoś zimniej...

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                  My byliśmy i w sobotę i w niedzielę.
                  W sobotę zaczęliśmy na sklepie Ecco (mam nowe buciki ), potem Barbakan i Starówka. Na Kolumnie Zygmunta skończylismy bo był okropny hałas od imprezki na Placu i baliśmy się, że Julek sie rozpłącze.
                  A w niedzielę zaparkowaliśmy pod Karową i po wejściu na górę poszliśmy na Nowy Świat. Cudowny widok. Na choinkę mąż się nie dał już namówić, stwierdził że obejrzymy ją za tydzień w weekend, bo inaczej nie dam się wyciągnąć znó z domu taki kawałek Tylko ludzi było strasznie dużo.
                  Następnym razem wybierzemy się koło 21-22. Będzie przyjemniej.




                  i Bartek :-)

                  Skomentuj


                    Odp: Wielkopolskie Mamuski

                    mojej AMELKI zdjęcie wybrane zdjęciem tygodnia
                    Amelia ur. 19.04.2009
                    godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                    Alicja ur. 18.08.2012
                    godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                    Skomentuj


                      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                      ja w sobote trafiłam akurat na koncert Zakopower. Ale mój Filipek spokojnie spał w wózeczku, kompletnie mu nie przeszkadzały te góralskie przyśpiewki. Super było, poczułam się jak bym znowu była na studiach (a studiowałam w Krakowie)

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wielkopolskie Mamuski

                        niestety krostek ciąg dalszy
                        Amelia ur. 19.04.2009
                        godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                        Alicja ur. 18.08.2012
                        godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                        Skomentuj


                          Odp: Wielkopolskie Mamuski

                          to gratuluje !! a moze wybierzcie sie do lekarza i tyle




                          Changes in my life you will see in time
                          changes in my life you always in my mind
                          changes in my life you always by my side....

                          Skomentuj


                            Odp: Wielkopolskie Mamuski

                            Witam drogie mamcie po przerwie
                            Wkoncu sie przeprowadzilismy i zaczynamtroche zalowac starego m tam mlodego mialam na oku a tu latam zanim a ma sie gdze chowc,myslalam ze bardziej to przezyje ale tylko pierwszego wieczora zabral swoje buty i mowi tutus domnajgorsze ze tu tv niema jeszcze tomek zrobil prowizoryczna antene i 1,2i tvn chociarz jest
                            Czacz moj maly czasem mial krostki jak sie slinil od zabkow moze byc to ale jak cie to martwi to idz do lekarza








                            Skomentuj


                              Odp: Wielkopolskie Mamuski

                              Wiecie moze gdzie kupic meble oby nie bardzo drogie bo z kasa krucho a chata pustalazienke i kuchnie mamy(tesciowa dala na meble do kuchni),mam juz serdecznie dosc jezdzenia po sklepach a w styczniu trza juz cos kupic,dla malego widzialam nawet fane w praktikerze ale eszcze sie niezdecydowalam








                              Skomentuj


                                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                                no witaj asia tak sie zastanawialam gdzie cie wywialo gratuluje nowego lokum i jak sie mieszka??




                                Changes in my life you will see in time
                                changes in my life you always in my mind
                                changes in my life you always by my side....

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X