Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

    Hejka
    ja juz nie spie od 7 ale musiałam m. wyprawić do pracy, wczoraj wieczorem mielismy z małym trochę przebojów bo zaczął nam wymiotowac ale dzis jest juz ok, siedzi w pokoju u cioci i łobuzuje.
    Wychodzi troszke słoneczko , mam nadzieje ze jednak nie bedzie padało, podobno weekend ma byc zimny, nie lubie jak tak jest bo kiedy m. jest w domu i moglibyśmy razem pospacerowac to akurat psuje sie pogoda.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

      Dzień dobry Oj, żeby nadrobić wszystkie zaległości to chyba z 15 minut czytałam Wasze ost. rozmowy Widzę że dużo straciłam - mam na myśli spacerki z maluszkami. No trudno, jakby co to w przyszłym tygodniu już na spokojnie ja też się piszę, jestem tak zdesperowana żeby wyjść do ludzi, że nieważne gdzie A teraz znowu wpadłam tylko na chwilę, bo cały ten tydzień mam urwanie głowy. Mężuś był dość dużo w domu, więc wykorzystałam to na zakupy i małą reorganizację w mieszkaniu. A dzisiaj znowu jedziemy do teściów, bo jutro mamy jakieś wesele w rodzinie. Także dopiero od pon. będę free. Aaaa, zrobilam sobie też przedwczoraj test obciążenia glukozą, jestem mega zadowolona, bo wyszło chyba 83 przy normie do 140, więc dalej bezkarnie mogę wcinać słodycze Ola! A Ty jak tam żyjesz? Nadal nic?


      Skomentuj


        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

        hej, hej jestem i ja, ale dosłownie na chwilę.
        Juz wysprzątałam sobie domek i tylko została kuchnia do zrobienia Pranie się suszy, a ja zaraz jak tylko Mały wstanie lecę z Nim po drobne zakupy.
        Zajrzę później...

        Pamiętam, ze ja z 2cm rozwarciem lezalam na porodowce i dopiero po kroplowce na szybsze rozwieranie, ruszylo Nie wykluczone, ze Justynka wlasnie sie rodzi, lub juz jest przy Mamusi...
        Ola, daj znac!!!!



        Paulina Raczkowska Fotografia - FanPage na Facebooku

        Skomentuj


          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

          Ale powiem Wam, że to dopiero 6 mies. i jest nadal dość chłodno, a ja powoli zaczynam mieć dość. Jeszcze niedawno mogłam np. po Arkadii śmigać 2 czy 3 godziny. A teraz wpadam tam na chwilę do konkretnego sklepu i robi mi się jakoś tak duszno i ciężko, że po 20 minutach wychodzę. Tragedia Przyzwyczajona jestem do tego, że byłam bardzo aktywna, robiłam 55 rzeczy na raz, dużo sportu, trochę imprez.. A teraz czuję się jak własna babcia. Dobija mnie to. A teraz pewnie będzie gorzej a nie lepiej. No nic, poużalałam się nad sobą, czas się wziąć znowu w garść. Miłego dnia dziewczynki


          Skomentuj


            Odp: Wielkopolskie Mamuski

            pusto tu strasznie




            Changes in my life you will see in time
            changes in my life you always in my mind
            changes in my life you always by my side....

            Skomentuj


              Odp: Wielkopolskie Mamuski

              Czacza pewnie szykuje się na roczek Amelki i oblewa swoje urodzinki.
              Kasia chora.
              Niuska pewnie coś z przeprowadzką kombinuje...
              Mrovcka po powrocie od rodziców ogarnia wszystko w domu, albo jeszcze nie wrócili...

              NO i jak zwykle tylko my zostałyśmy...
              ur. 16.05.2009
              3590 g
              56 cm

              Moje Największe Szczęście





              Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

              Skomentuj


                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                Helo
                Kwietnióweczki piszą, że Ola na porodówce Rodzi, ale powoli to idzie.

                Trzymam kciuki, aby jak najsprawniej wszystko się odbyło i by Justynka była już z rodzicami.




                i Bartek :-)

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wielkopolskie Mamuski

                  ah tylko my utrzymujemy ten watek przy zyciu




                  Changes in my life you will see in time
                  changes in my life you always in my mind
                  changes in my life you always by my side....

                  Skomentuj


                    Odp: Wielkopolskie Mamuski

                    Tak, ale tylko jak Miś mi śpi
                    A właśnie się obudziła. To ja już uciekam!
                    ur. 16.05.2009
                    3590 g
                    56 cm

                    Moje Największe Szczęście





                    Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                    Skomentuj


                      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                      Też przed chwila czytałam info o Oli na kwietniowym forum. Tak sobie pomyślałam, że jezeli się dzisiaj nie odzywa, to zaczęła rodzić, czas najwyższy Ciekawe jak duża urodzi się Justynka... Oby szybko i oby była zdrowiutka. Trzymam mocno kciuki


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                        Oj ja tez mocno trzymam kciuki , dla mnie poród to była masakra wiec wcale jej nie zazdroszcze ale mam nadzieje ze wszystko pójdzie dobrze i obie panie niedługo bedą sie do siebie słodko tulić.
                        Dorcia to rzeczywiscie szybko cie meczy , ja w 6 miesiacu jeszcze spokojnie pracowałam i mogłam smigac ile wlazło , ogólnie przez całą ciaże duzo chodziłam nawet w lato, zamiast autobusem to waliłam piechotką i zakupy nosiłam czasem dosc spore, ale wszystko zależy od kobiety kazda z nas przechodzi inaczej to normalne.
                        A może w przyszłym tygodniu jakby było ładnie wyskoczymy na starówke albo cos?

                        Skomentuj


                          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                          imagination, wszystko juz wysprzatane?

                          dorsov, ja tez w ciazy zupelnie stracilam kondycje, i tez zakupy i wogole chodzenie mnie wkanczaly

                          rowniez trzymam kciuki za ole zeby bylo szybko i latwo

                          ja sie pisze na starowke w nastepnym tyg, byle po poludniu

                          Skomentuj


                            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                            Mi po południu tez pasuje i to bardziej niz rano bo rano to mam gotowanie i takie tam duperele a po południu jest luzik.

                            Skomentuj


                              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                              no to fajnie

                              Skomentuj


                                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                                Fajnie to bedzie jak wyjdzie słoneczko , zrobi sie cieplutko mój syn przestanie chorować a w końcu zacznie chodzic to wtedy bedzie najfajniej.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X