Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

    Cześć Oleńko , nie martw się Justynka musi przywyknąć do nowego otoczenia , mój Filip też tak miał dwie pierwsze noce płakał do pierwszej a potem zasypiał na rękach , później przyzwyczaił się i wstawał mi dwa razy na cała noc, więc i twój skarb będzie słodko spał jak się tylko przyzwyczai, teraz jak już jestes po porodzie to mogę się z tobą umawiać bez obaw
    A co tam u was dziewczynki , po tym okropnym weekendzie?

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

      Witam z rana.

      Witaj Olu.Dobrze, że już jesteś w domu z Justynką.




      i Bartek :-)

      Skomentuj


        Odp: Wielkopolskie Mamuski

        Hello

        Moi rodzice byli wczoraj w Czaczu i kupili dla Misi zjeżdżalnie z basenem (ale będzie to jako piaskownica), huśtawkę na działkę, fotelik na rower (solidny, fajny) i kask dla Misi na głowę.
        Wczoraj rozmawialiśmy sobie w domu i stwierdziliśmy, ze jak w wakacje będzie ciepło to będziemy mieszkać na działce.

        Dzisiaj jedziemy w pokukiwaniu fotelika jak Misiek wstanie.

        A co u Was?
        ur. 16.05.2009
        3590 g
        56 cm

        Moje Największe Szczęście





        Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

        Skomentuj


          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

          Ola ciesze się że jesteś juz w domu z Justynka.
          A teraz staraj się dużo spać jak mała spi, buziaki pa


          Skomentuj


            Odp: Wielkopolskie Mamuski

            Atusia, a ile tam kosztują zjeżdżalnie- tak mniej więcej? My tam kupiliśmy kilka świetnych rzeczy,ale póki co nic do dzieci- wszystko do domu.

            Skomentuj


              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

              Cześć Dziewczyny,
              Olu, wielkie gratulacje! Justynka to niezły klopsik, ładnie sobie ją podhodowałaś. Naprawdę bardzo się cieszę, że już jesteście razem w domu... no i trochę zazdroszczę
              Co do weekendu, to nie wesoło. A ja się o wszystkim dowiedziałam, siedząc na krześle u fryzjera i czesząc się na wesele... Myślałam, że może będzie impreza odwołana czy tylko zrobią po ślubie jakiś skromny obiad, ale wszystko było jakby nigdy nic. Goście bawili się do 4ej rano, ja wytrzymałam do 2ej.
              A jak tam planowany spacer?


              Skomentuj


                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                Mozemy sie Dorcia umówic ale może nie na starówke co? bo tam teraz sie dzieją dantejskie sceny.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                  Mi tam jest naprawdę wszystko jedno, mam z tych Bielan tak wszędzie daleko, że i tak bym podjechała samochodem. Także czy to będzie Starówka czy Las Kabacki to w sumie już nie ma większego znaczenia. Co do godziny też się dostosuję, bo wiem, że każdy maluszek ma swój grafik, a mojej Wiktorii póki co wystarcza jak się ruszam i ją kołyszę


                  Skomentuj


                    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                    tez mam wszędzie daleko ale niestety nie mam auta, wszędzie jeżdże autobusem wiec sama wybierz bo ja nie mam bladego pojęcia gdzie sie wybrać słabo znam warszawę pod tym wzgledem

                    Skomentuj


                      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                      czesc
                      ja dzisiaj po pierwszym dniu w pracy, bylo nawet ok, i Adas tez podobno nie plakal wiec sie ciesze
                      ja na spacerek to chyba sie w tym tyg nie wybiore,bo musze troche rzeczy pozalatwiac,ale w nastepnym jestem chetna

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                        A ja akurat jutro będę na Starówce, bo idę na 14 na wizytę kontrolną do lekarza z Julkiem. Pojedziemy ciut wcześniej (12.30-13.00) to połazimy sobie tam troszeczkę.Jak któraś ma ochotę to ja chętnie, bo od czwartku to ja wracam już do pracy i będę dostępna tylko w weekendy....popołudniami to ja mam do ogarnięcia trzech chłopaków. Czasu mi na wszystko nie starczy




                        i Bartek :-)

                        Skomentuj


                          Odp: Wielkopolskie Mamuski

                          Atusia Mogłabyś podać adres tego sklepu? Z góry dziękuje..

                          Skomentuj


                            Odp: Wielkopolskie Mamuski

                            Niuska jeśli chodzi o Czacz to proszę tutaj jest mapa http://maps.google.pl/maps?oe=utf-8&...ed=0CDYQtgMwAw

                            Zjeżdżalnie były koło 100 zł. Moi rodzice kupila taką malutką zjeżdżalnie. Jesienią pojadą po taką większą zjeżdżalnie. Teraz tanie tam są akcesoria zimowe

                            A Słoneczko co się do nas nie odzywasz?
                            ur. 16.05.2009
                            3590 g
                            56 cm

                            Moje Największe Szczęście





                            Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                            Skomentuj


                              Odp: Wielkopolskie Mamuski

                              Atusia nie mam o czym pisac u nas nic sie nie dzieje oprocz tego ze Oliwi sie przesawil czas zasypiania i nie chce chodzic spac o 20 tylko woli kolo22

                              pozbylam sie tez dzisiaj kilku ciuszkow Oliwi na jakis czas wiec mi sie troche miejsca zrobilo jutro mam zamiar sie wybrac do pepco bo podobno sa fajne tuniki pozatym rozgladamy sie z m za drukarka i dyskiem zew wiec znowu male wydatki sie szykuja




                              Changes in my life you will see in time
                              changes in my life you always in my mind
                              changes in my life you always by my side....

                              Skomentuj


                                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                                Cześć Dziewczyny.

                                Olu, gratulacje. Nareszcie jestescie razem i juz w domu. Zaraz skoczę na forum kwietniowe by poczytać szczegóły.
                                Z pewnościa będziesz miała na początku mniej czasu dla forum, przynajmniej dopóki nie ogarniesz wszystkich nowych obowiązków.

                                Długo mnie nie było, bo po świętach zostaliśmy na tydzień u rodziców/dziadków, a wczoraj nie mogłam się zalogować na forum. A i nastroju jakoś na pisanie nie było. Więc dziś nadrabiam zaległe wpisy.

                                Widzę, że wspólne forumowe spacery rozpoczęte. Dziewczyny, piszcie gdzie i kiedy się spotykacie, bo choć obiecać nie mogę, może jednak uda mi się na któreś z nich wybrać. Osobiście preferuję centrum (np. Saski własnie) i Starówkę, bo choć tam nie mieszkam, to mam dość dobry dojazd.
                                A dla wygody Doroty (swojej również) proponuję plac Wilsona i park przy nim. Zwłaszcza fantastyczny plac zabaw, który tam jest. Dorota z Bielan powinna mieć tam niezły dojazd, a i metrem łatwo dojechać.
                                Łukasz 11.10.2007

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X