Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

    Wierzę Ci że byś została z małym w domu. Ja też nie wiem ile będę mogła zostać, zobaczymy jak się wszystko poukłada. A tak mi się nasunęło to Wam napisałam, mam nadzieję że dobrze traficie. To była duża firma, nastawiona głównie na zysk, myślę że mniejsze placówki bardziej się starają. Więc pewnie będziecie zadowoleni.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wielkopolskie Mamuski

      jak to mowia, nie chwal dnia przed zachodem slonca julka spala wczoraj bardzo niespokojnie, i nie mam pojecie dlaczego. znowu strasznie jej furkocze w nosku. obudzila sie o 23 i nie spala do 2:30. tylko wiecie co mnie dziwi, że ona jest spiaca, a nie moze zasnac. ziewa, oczy jej opadaja, niby spi, a po chwili zaczyna plakac, zeby po 10-20 sek sie uspokoic. niby szuka cycka, ale jak przystawie to pociagnie 3 lyki i spi. musze ja brac do odbicia (nawet po 3 lykach - jak tego nie zrobie to uleje) wiec sie budzi, i na nowo wszystko. nawet czasami budzi sie zanim jej cycka wyciagne z buzi. i takie usypianie potrafi trwac do 3h probowalam ja odkladac i dac smoczka, to w nocy ssala go przez 0,5 h dobre z taka sila, ze myslalam ze go wyrwie a zasnela tylko dlatego ze juz byla pora nastepnego karmienia i byla bardzo glodna. i zjadla, odbila i poszla spac. obudzila sie potem o 7:30 zjadla i juz przed 8 spala. z tym ze spi bardzo niespokojnie, sapie, robie grymasy, furka jej w nosie, przeciaga sie, cmoka i inne takie. prosze dziewczyny, poradzcie cos, albo chociaz napiszcie czy to normalne?? a moze macie jakies sprawdzone sposoby na usypianie? dodam ze mala nie zasypia mi przy cycku zazwyczaj, raczej puszcza i potem zasypia.
      Antoś 24.01.2008r


      Julianka 06.01.2010r


      Moje dwa łobuzy

      Skomentuj


        Odp: Wielkopolskie Mamuski

        jeszcze jedno. Pani doktor zapisala nam krople do nosa, ale mam wrazenie ze po nich jej bardziej z tego noska leci. myslicie ze to normalne i ze tak powinno byc??
        niby ten lek zapobiega naedmiernemu wysychaniu wydzieliny. myslicie ze stad moge miec wrazenie ze katar jest wiekszy?
        Antoś 24.01.2008r


        Julianka 06.01.2010r


        Moje dwa łobuzy

        Skomentuj


          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

          Co do prywatnych żłobków i przedszkoli chyba w Angorze z zeszłego tygodnia jest artykuł o takich (ale to na zachodzie), co tam wyprawiali z tymi maluszkami, to ludzkie pojęcie przechodzi - a były to znane i polecane placówki, oczywiście otarło się tez o pedofilię. Uwierzcie, aż się nie chce wierzyć, ze tak mozna robić.


          Skomentuj


            Odp: Wielkopolskie Mamuski

            ja dziś przeżyłam koszmarną noc - najgorsza jak do tej pory Amelia budziła się dosłownie co godzinę z takim przeraźliwym płaczem jakby ją ze skóry obdzierano do tego byłam sama bo S. na nocce, ok 4 już nie miałam sił co chwile do niej wstawać i położyłam ją do mnie do łóżka, zasnęła po Viburcolu i spała znów tylko 1,5 godziny masakra co dzisiaj się działo. Mąż przyszedł o 7 do domu Amelka już się obudziła i zaczęła się bawić jakby nigdy nic, no i od tamtej pory nie śpię, jestem załamana i wykończona!!!
            wyjeżdżamy na weekend na wieś, mam nadzieję, że odpocznę bo mąż i teściowa mnie odciążą trochę..
            Amelia ur. 19.04.2009
            godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






            Alicja ur. 18.08.2012
            godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

            Skomentuj


              Odp: Wielkopolskie Mamuski

              A ja po wczorajszym dniu dałam odrazu Misi na noc Viburcol. Wczoraj był jeden wielki płacz, wołanie mama, noszenie. Wszystko była zabawne, śmieszne, ale jak ja byłam obok. Sadzałam ją na podłodze to robiła ryfke i płakała. Jeszcze byliśmy u moich dziadków z tortem to jak się zapomniała było ok. A jak przypomniała sobie, że mamy nie ma obok to płacz.

              Aniu mój mąż dzisiaj wraca. Ale problem w tym, że nie ma Sab simplex w aptekach. A co do tego spania, pytałaś położnej dlaczego tak się dzieje? Może ona Ci doradzić coś mądrego, jakąś pozycje dla Julki?

              Torty wyszły pycha. Aż sama nie wiedziałam, że mam taki talent

              Lece powoli, bo Miś głupkuje powoli.
              ur. 16.05.2009
              3590 g
              56 cm

              Moje Największe Szczęście





              Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

              Skomentuj


                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                nigdy juz chyba nie zrozumiem mojego dziecka. w nocy histeria, a teraz sama zasnela polozona w lozeczku. i spi spokojnie... mam tylko nadzieje ze nie zrobi sobie z nocy dnia..

                a polozna dzisiaj przychodzi to ja zapytam.

                dzis przyjezdza moja mama z siostra, mam nadzieje ze troche odpoczne i nabiiore sil

                Atusia
                jak nie teraz to moze nastepnym razem uda mu sie dostac..
                Antoś 24.01.2008r


                Julianka 06.01.2010r


                Moje dwa łobuzy

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wielkopolskie Mamuski

                  No pewnie, będzie patrzeć.
                  A tak się zastanawiam właśnie czy Julka nie pomyliła dnia z nocą. Włącz jakieś radio, zrób hałas w domu w dzień. Wiem, ze z dwójka to trudno, ale wprowadź rytuały: wieczorem kąpiel, bajka, jakieś kołysanki i zgaszone światło. A w dzień hałas i jasność. Może jej się odmieni. Z drugiej strony moze to kolki i nie wysypia sie w nocy i odsypia w dzien.
                  Jakby te dzieci same nie mogły powiedzieć co je boli, co jest nie tak...
                  ur. 16.05.2009
                  3590 g
                  56 cm

                  Moje Największe Szczęście





                  Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                  Skomentuj


                    Odp: Wielkopolskie Mamuski

                    Atusia w dzien jest tu halas, zwlasza jak Antos wroci ze zlobka, to sie zastanawiam jakim cudem Julka spi. W nocy mam wlaczona tylko mala lampke, bo balabym sie spac po ciemku. Mala czasam iulewa i inne takie, a po ciemku bym nic nie widziala. i mam wrazenie ze w nocy nie meczy ja kolka, bo nie placze jakos histerycznie, tylko ze po prostu nie moze zasnac, bo np chce kupe a nie wie jak zrobic, albo baczek jej hula po jelitkach. ona nawet jak odbije to jest potem "zniesmaczona" i sie krzywi... i mam wrazenie ze w dzien odsypia...
                    Antoś 24.01.2008r


                    Julianka 06.01.2010r


                    Moje dwa łobuzy

                    Skomentuj


                      Odp: Wielkopolskie Mamuski

                      a moja przed chwilą zjadła kawałek gazety kolorowej mam nadzieję, że nic jej nie będzie?????!!!!!!
                      Amelia ur. 19.04.2009
                      godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                      Alicja ur. 18.08.2012
                      godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wielkopolskie Mamuski

                        atusia wiec co to znaczy ciagle wolanie mama tez przechodzilam ten etap i powiem ci ze to nie koniecznie oznacza zabki
                        czacza wspolczuje nocki tez raz taka mialam jak mala byla chora a od gazety nic nie bedzie ale jesc nie powinna moja od czasu do czasu tez lykala jak nie zdarzylam zabrac

                        my dzisiaj dzien sprzatania i zakupow moj m w domku wzial wolne zeby sie pouczyc bo w weekend mnostwo zaliczania ma . bylam w biednorne i kupilam malej 2 pary rajstopek kurcze byly takie ladne w motylki albo takie w male kwiatki czy kropki i cholera same w duzych rozmiarach




                        Changes in my life you will see in time
                        changes in my life you always in my mind
                        changes in my life you always by my side....

                        Skomentuj


                          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                          To żeś postraszyła Na szczęście są i dobre placówki.

                          Skomentuj


                            Odp: Wielkopolskie Mamuski

                            czacza widzialam ze szukasz prezentu na roczek jak chcesz moge ci pokazac liste ktora ja ulozylam albo poprostu powiedziec co mala dostala




                            Changes in my life you will see in time
                            changes in my life you always in my mind
                            changes in my life you always by my side....

                            Skomentuj


                              Odp: Wielkopolskie Mamuski

                              Sloneczko chętnie, bo widzisz jak tam zostałam potraktowana
                              Amelia ur. 19.04.2009
                              godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                              Alicja ur. 18.08.2012
                              godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                              Skomentuj


                                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                                Słoneczko ja też poproszę taką liste.
                                A ząbek już blisko, bo ślini się okropnie. A jak jej coś nie pasuje to nie ma zmiłuj i męcz się matka.

                                Ania, a Julka lubi leżeć na brzuszku? Niech sobie pośpi troszkę na brzuszku. Poklep ją po pupci. W tej pozycji mija ból brzuszka i łatwo można się odgazować. Bo jak ją męczą gazy to potem brzuchol boli. Spróbuj też podać jej herbatkę z kopru.
                                ur. 16.05.2009
                                3590 g
                                56 cm

                                Moje Największe Szczęście





                                Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X