Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

    Olka, to ja Cię jutro wyciągam na spacer

    Dziewczyny - skończył mi się 37 tydzień... normalnie szok. Kurcze nie obejrzę się a moje dziecko pójdzie do przedszkola... tylko szkoda że i my się tak szybko starzejemy

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wielkopolskie Mamuski

      hej hej a tu znowu cisza ale dzisiaj slicznie za oknem jak Olin sie obudzi to robimy obiad i idziemy na spacer po tate a potem do mojej ciotki bo pozbywa sie ksiazek i pytala czy nie chcemy a ze mym mamy mala obsesje na tym punkcie to lecimy hehe

      wlasnie sobie przegladam strone firmy w ktorej jutro mam rozmowe ale nie o prace tylko w sprawie praktyk(chociaz niby moze kogos zatrudnia po praktykach) i tak sie zastanawiam czy warto... bo jak bym je dostala to (taaa juz to widze ) to bym musiala rzucic ta prace co mam bo jestem na wychowawczym a nie moge pracowac gdzies i byc zatrudniona dalej u ciotki bo tak nie mozna... no i pojawia sie ten problem ze wtedy strace ubezpieczenia zdrowotne a jak nie zatrudnia mnie po praktykach?? to wtedy duppa a nie usmiecha mi sie rejestrowac w urzedzie bo jak bym miala tam latac bezsensu co miesiac i sie spowiadac to szczerze mi sie nie chce a chwilowo podobno nawet zadnych kursow nie maja do zaoferowania bo nie maja kasy(moj kumpel jest zarejestrowany i mi mowil bo sie pytal) i nie wiem co mam zrobic




      Changes in my life you will see in time
      changes in my life you always in my mind
      changes in my life you always by my side....

      Skomentuj


        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

        czas leci jak szalony! Filipek juz niedlugo skończy roczek,a dopiero co sie urodził
        z tym spacerem to dobry pomysł ja bym mogla dołaczyc ale ewentualnie w weekend i gdzyby moje dziecko przestało kasłac

        Skomentuj


          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

          Dziewczynki tak to jest z tym czasem, migiem leci
          Dzieci szybko rosną moja już od wrzesnia do przedszkola idzie taka z niej pannica


          Skomentuj


            Odp: Wielkopolskie Mamuski

            Słoneczko ubezpieczyć możesz siebie i Oli na męża - ja nie mam pracy i nawet gdybym się zarejestrowała to mój mąż ma uzbezpieczenie na siebie i na nas. Więc o to martwić się nie musisz. A przemyśl sobie co CI się opłaca.

            Ja dziś miałam kilka spraw do załatwienia na mieście więc Misia była chwile na spacerku. A teraz już nie pójdziemy bo trzeba robić obiadek.
            Dziewczyny chciałam Was zapytać ile płynów dzinnie wypiją Wasze dzieci? Bo Misia tak z pół kitra dziennie wypije herbatki lub herbatki i soczku. No i do tego mleko 200 rano i 240 wieczorem.
            Nie chce zapeszać, ale Misia śpi mi bardzo ładnie. Jak zaśnie to do 8 nie muszę do niej wstawać. Chyba, że ja się przebudze to idę sprawdzić czy u niej ok.
            I jeszcze się zastanawiam czy od przyszłego tyg nie ściągać jej pieluchy na dzień. Misia lata w jednej pieluszce cały dzień a i tak jest sucha. Ta po nocy jest lekko zmoczona,a w dzień przed drzemką robi siusiu i po drzemce więc jak śpi to też niewiele jej poleci. Woła ee jak musi na nocnik. Muszę z mamą pogadaćco robimy z Misiem Muszę spawrdzić pogodę na ten tydzień to może się wybiorę do Was w czwartek np. Odwiedzę przy okazji męża siorke
            ur. 16.05.2009
            3590 g
            56 cm

            Moje Największe Szczęście





            Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

            Skomentuj


              Odp: Wielkopolskie Mamuski

              atusia jak w czwartek to od rana nie wiem wlasnie co mi sie oplaca musze pomyslec ale chyba zrezygnuje hmmm zobaczymy napewno zreszta znajde nie jedna oferte w koncu musi sie udac
              Oliwia dziennie pije jakie 3-4 butle herbaty albo soku po 120ml potem wieczorem pije 240ml mleka no i w nocy po 180ml i czasem w poludnie daje jej mala butle mleka ale to bardzo rzadko zazwyczaj prowadzi mnie do kuchni i pokazuje czy ma ochote na mleko czy np chlebek
              ostatnio mi sie mala budzi tylko raz w nocy hip hip hurra !!! wiec jestem happy bo zaczelam ja klasc godz pozniej czyli o 8 tylko budzi sie o 6 alr jakos mi nie przeszdadza bo jak slonko swieci to az sie chce wstawac teraz trzeba popracowac zeby w ogole sie nie budzila i bedzie super a jak zrobi sie cieplo zaczniemy nauke nocnikowania




              Changes in my life you will see in time
              changes in my life you always in my mind
              changes in my life you always by my side....

              Skomentuj


                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                hej dziewczyny. Też jestem z Wielkopolski pozwolicie, że raz po raz z Wami popiszę...

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                  Irenka, ja mogę się gdzieś przejść w sobotę. Więc się kurujcie

                  Skomentuj


                    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                    Oj tak ja też juz mam dość ale dlatego że ta okropna zima nie puszcza no i fakt nudno tak chodzić po tych samych zapyziałych ulicach dzień w dzień i to w samotności, jak nadejdzie w końcu lato to muszę się zaznajomić z jakąś mamusią na osiedlu bo już głupoty dostaje.

                    Skomentuj


                      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                      Ja też już mam dość zimy i chcę już ciepełka i wiosny... już jutro ma być temperatura na plusie... oby już się ociepliło i tak wiosennie zrobiło, to i inaczej wtedy wyjść na spacer. No i na wiosnę możemy się powłóczyć po warszawskich parkach, jest trochę fajnych miejsc, np takie:



                      albo moje ulubione - jak z hiszpanii:



                      a dookoła park i w dodatku to prawie centrum warszawy... dacie wiarę? ja byłam zachwycona jak je znalazłam.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wielkopolskie Mamuski

                        Hej Kasia A dlaczego chcesz pisać z nami raz po raz? Zapraszamy częściej.

                        A ja postanowiłam z mamą, że pieluche Misia będzie nosiła tylko na spacerki ido spania. W dzień i tak siusia tylko na nocnik.

                        Ja tylko od rana, bo popołudniu robi się zimno Ale to wszystko wyjdzie jutro, bo się umówię z Martką i zobaczymy może staruszek mnie podrzuci.
                        ur. 16.05.2009
                        3590 g
                        56 cm

                        Moje Największe Szczęście





                        Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                        Skomentuj


                          Odp: Wielkopolskie Mamuski

                          dzień dobry,
                          jestem nowa na tym forum.
                          Chciałabym do Was dołączyć.
                          Mam na imię Natalia, jestem z Poznania. Na wrzesień mam termin porodu (pierwsze dziecko).

                          Może tak nieładnie, że od razu zgłaszam się z prywatą, ale poszukuję osoby, która chciałaby odsprzedać swoje ciązowe ciuszki.

                          Pozdrawiam,
                          N

                          Skomentuj


                            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                            Olka! to koniecznie musisz nas tam zabrać
                            dzisiaj troche cieplej, ale jednak wciąż mróz

                            Skomentuj


                              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                              hej laseczki

                              dzis juz humor lepszy
                              wczorajszy aerobik chyba troche pomogł,dzis sloneczko wiec spadam zaraz w miachooooo,musze kupic cos do mebli na kurz,folie aluminiowa albo tacki do grila,bo dzis na obiad łopatka z grila,sałatka warzywna i ryż
                              pozniej sie pakuje i welcome to nysa,mamy troche papierkowych spraw tam do zalatwienia jeszcze,ja na weekend szkoła

                              Skomentuj


                                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                                Ja byłam na pobraniu krwi... zgadzam się że zimno. Wystroiłam się w rajstopki grube pod spodnie i wcale za ciepło mi nie było... Powiem Wam, że po raz kolejny byłam zaskoczona pozytywnie miłą obsługą na Inflanckiej. Bardzo sympatyczni ludzie tam mi się trafiają.... mam nadzieję że przy porodzie też tak trafię. A mam porównanie chociażby z przychodnią, gdzie z mężem chodzimy do specjalistów. Okropne miejsce i strasznie gburowaci lekarze. No i myślę, że będziemy szukać innej przychodni, bo ta to masakra!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X