Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przyszłe mamusie z Poznania:)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    dzisiaj sliczna pogoda niestety z mala w domku siedzimy bo ja nie mam sily sie ruszyc.. jednak my kobiety mamy przerabane

    Z racji tego ze mi sie nudzi dodaje kilka fotek z dzisiejszej zabawy w domu i ze spaceru kilka dni temu . Ja nei wiem czemu nie moge dodawac fotek tak jak wy mi to caly czas mowi ze sa za duze a ja je zmniejsza i zmniejszam ze wychodza takie male ze nic nie widac na nich



    http://yfrog.com/03cimg3141j

    http://img42.imageshack.us/gal.php?g=cimg3153.jpg




    Changes in my life you will see in time
    changes in my life you always in my mind
    changes in my life you always by my side....

    Skomentuj

    •    
         

      Ja mam dziś 23 rocznice ślubu rodziców. Robie im żeberka w miodzie i chatke puchatka.

      Mroovcka mój mąż w domu co chwile gadał jaki Antek jest fajny, jakie ma oczka, jakie włoski i w ogóle jaką ma pocieszną budzie. No i jak to facet stwierdził, że chyba Ci brzuszek po ciąży jeszcze został. JAk to usłyszałam to zaczęłam płakać ze śmiechu i wytłumaczyłam, że Antek w styczniu będzie miał siostre. Wypytał o męża, prace i stwierdził, że Cie podziwia, bo on by nie dał rady.
      Wczoraj mówiła o mojej teściowej, miałam jechać, ale ona widzie problem, żeby wyjąć pranie z łóżeczka i wystawić materac na świeże powietrze. No i mąż powiedział, że jedzie sam. Tylko mi się żal zrobiło jego dziadków, bo oni kochają bardzo Misie i cieszą się gdy tam jest. No i stwierdziłam, że ja pojade do jego babci, a on może jechać do mamy. Dzisiaj dzwonił zapytać czy zmieniła zdanie, a moja ukochana teściowa na to, że mamy nie wymyślać, ona ma porządek w domu, a pranie w łóżeczku jest czyste. No niech będzie se czyste, ale leży w tym łóżeczku tygodniami, kurz i wszystko się zbiera. Całe szczęście mój mąż się wkurzył i powiedział, że dopóki matka nie zmądrzeje Misia nie będzie tam spała. Jutro pojade do babi i wrócę wieczorem. A do teściowej nie pójde!! Niech nie myśli, że ja sobie pozwole...

      Słoneczko ta Twoja Oli to słodziak jak nie wiem. Spineczki jak Misia nosi, heh
      ur. 16.05.2009
      3590 g
      56 cm

      Moje Największe Szczęście





      Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

      Skomentuj


        Dobre z tym brzuszkiem po ciąży!! )) Rozumiem, że jutro Was nie ma? Bo mam ambitny plan dokarmiania gołębi
        Antoś 24.01.2008r


        Julianka 06.01.2010r


        Moje dwa łobuzy

        Skomentuj


          Hej

          Ja się właśnie bardzo powoli szykuje. Wracam dzisiaj, ale niestety na dokarmianie gołębi nie zdążymy wrócić.
          ur. 16.05.2009
          3590 g
          56 cm

          Moje Największe Szczęście





          Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

          Skomentuj


            to życzę udanego pobytu!!
            Antoś 24.01.2008r


            Julianka 06.01.2010r


            Moje dwa łobuzy

            Skomentuj


              mroovca To Was czekają w najblizszym czasie duuuże zmiany.. fajnie
              Z tego co piszę Atusia to chyba masz malutki brzuszek ja to już w 5 miesiacu ciąży miałam taki duzy brzuszek ze niesposób było jego ukryć nawet pod kurtką zimową

              Atusia Wszystkiego dobrego z okazji 23 rocznicy ślubu rodziców, udanej imprezy..

              słoneczko Nie wiem czy dobrze kojarze te bloki na zdjęciu ale.. czy Ty mieszkasz w pobliżu osiedla Orła Białego? Oliwia cudna! No i baaardzo podobna do mamusi

              Skomentuj


                niuskaa no własnie sęk w tym że wydaje mi się że mam całkiem spory brzyszek, nawet chyba wiekszy niż w pierwszej ciąży
                Antoś 24.01.2008r


                Julianka 06.01.2010r


                Moje dwa łobuzy

                Skomentuj

                •    
                     

                  niuska dobrze kojarzysz mieszkam wlasnie na Orła a co ty gdzies niedaleko?? kurcze dodaj jakies foto malego bo jestem ciekawa jak wyglada pozdrawiam




                  Changes in my life you will see in time
                  changes in my life you always in my mind
                  changes in my life you always by my side....

                  Skomentuj


                    słoneczko Dokładnie tak jak piszesz ja mieszkam niedaleko dokładnie na Rusa takze dzielą nas zaledwie dwa przystanki

                    A oto mój szkrab

                    Last edited by niuskaaa; 17-09-2009, 17:41.

                    Skomentuj


                      to rzeczywiscie bliiutko a Bartek sliczny




                      Changes in my life you will see in time
                      changes in my life you always in my mind
                      changes in my life you always by my side....

                      Skomentuj

                      •    
                           


                        Skomentuj


                          a maly to ile juz ma??




                          Changes in my life you will see in time
                          changes in my life you always in my mind
                          changes in my life you always by my side....

                          Skomentuj


                            niuska a wlasnie tak sobie mysle masz moze profil na nk bo my z dziewczynami juz sie pozapraszalysmy moze tez dolaczysz jesli oczywiscie chcesz




                            Changes in my life you will see in time
                            changes in my life you always in my mind
                            changes in my life you always by my side....

                            Skomentuj


                              WITAJCIE!!!

                              wróciłam moje wakacje troszeczkę się przedłużyły.. i to wszystkim wyszło na dobre haha
                              mąż wrócił tydzień temu w środę a my z Amelką wczoraj wieczorem czyli tydzień byłyśmy z moimi rodzicami..
                              ach ale naładowałam bateryjki tego mi brakowało, nie spodziewałam się, że 1,5 tygodnia nad morzem potrafi tak wpłynąć na człowieka..

                              jutro coś więcej napiszę..
                              Amelia ur. 19.04.2009
                              godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                              Alicja ur. 18.08.2012
                              godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                              Skomentuj


                                [QUOTE=niuskaaa;118370]słoneczko Dokładnie tak jak piszesz ja mieszkam niedaleko dokładnie na Rusa takze dzielą nas zaledwie dwa przystanki




                                niuskaaa ja na Czecha
                                może kiedyś jakiś spacerek?
                                Amelia ur. 19.04.2009
                                godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                                Alicja ur. 18.08.2012
                                godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X