Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Na Każdy Temat

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Aaaa ... zapomniała a jeśli chodzi o przedszkola prywatne to tak : 500zł do godziny 15. Ale to tylko podstawowa opieka bez posiłków, posiłki również 7 zł. + do tego opłata za język i gimnastykę i jeśli dziecko ma zostawać dłużej niż do 15. Czyli jak nic 1000zł więc u nas to nie jest 200 zł różnicy
    Julek: 10/3/2008

    Skomentuj

    •    
         

      Majek ja już się właśnie rozkręcam z korkami
      Fajnie bo mam co robić no i kaski trochę wpadnie. I dobrze, że teraz mam
      większość maturzystów, bo z gimnazjum to raz, że mi się nudzi i jakieś
      takie mało wciągające co wszystko :P

      Co prawda pewnie będę chodziła spać nad ranem, jak jeszcze walczymy
      ze sklepem ale co tam


      Skomentuj


        Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
        u nas przedszkole kosztuje 150 zł, w tym już jest rytmika (nie wiem jak z angielskim) + 7 zł dziennie za posiłki. czyli powiedzmy 20dni w miesiącu to jest 140zł. Czyli w sumie 290zł
        Tree ja placiłam za Julki 160 + 8 zł/dzień posiłki + 15 rytmika, 25 angielski, 10tańce wychodziło 370 do tego np. teatrzyk lub coś innego dodatkowa opłata
        ogólnie to od burmistrza/prezydenta miasta zależy ile państwowe kosztuje a nasz to był złodziej


        JULA

        MAJA

        OLGA

        Skomentuj


          Pawimi akurat my nie mamy co porównywać, bo sama wiesz zarobki też są różne. Ale nie ma co ukrywać.. no wszystko kosztuje

          Majek no tak 370 zł to też nie 1000zł. a teatrzyki, kino czy jeszcze jakieś inne wycieczki nie są co miesiąc, a poza tym prywatne też będą chciały.

          wiadomo jak ktoś chce to jasne, w prywatnych przedszkolach sa mniejsze grupy zawsze to dziecko bardziej dopilnowane, mnie najzwyczajniej w świecie nie stać wydawać 1000zł miesięcznie na przedszkole.
          Last edited by FamilyTree; 15-09-2009, 23:04.
          Julek: 10/3/2008

          Skomentuj


            Idę spać DOBRANOC


            Skomentuj


              dobranoc Silek
              Julek: 10/3/2008

              Skomentuj


                Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                Pawimi akurat my nie mamy co porównywać, bo sama wiesz zarobki też są różne. Ale nie ma co ukrywać.. no wszystko kosztuje

                Majek no tak 370 zł to też nie 1000zł. a teatrzyki, kino czy jeszcze jakieś inne wycieczki nie są co miesiąc, a poza tym prywatne też będą chciały.

                wiadomo jak ktoś chce to jasne, w prywatnych przedszkolach sa mniejsze grypy zawsze to dziecko bardziej dopilnowane, mnie najzwyczajniej w świecie nie stać wydawać 1000zł miesięcznie na przedszkole.
                Tree ja nie mówię że prywatne lepsze czy tańsze bo taknie jest
                tylko że byłam we wszystkich i panie dyrektorki po prostu uświadomiły mnie jak to wygląda w praktyce
                ja oczywiście będę składała dokumenty ale za 2 lata bo tutaj dziecko musi mieć skończone 3 latka młodszych nie ma szans na przyjęcie


                JULA

                MAJA

                OLGA

                Skomentuj

                •    
                     

                  majajula wiem, wiem. Przecież nie zarzucam Ci czego takiego Tylko podałyście ceny 600 zł.ale wydaje mi się, że to jest właśnie taka "goła" opłata i różnica nie wynosi 200zł. Stąd te moje porównania
                  Julek: 10/3/2008

                  Skomentuj


                    Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                    majajula wiem, wiem. Przecież nie zarzucam Ci czego takiego Tylko podałyście ceny 600 zł.ale wydaje mi się, że to jest właśnie taka "goła" opłata i różnica nie wynosi 200zł. Stąd te moje porównania
                    Nie ja właśnie przeszperałam i połaziłam przez wakcje (odrazu miasto poznałam) wszsytkie przedszkola i żłobki i są tańsze i droższe
                    i to za 650 to jest czesne (plus na początku 500 wpisowego) i wyżywienie oczywiście angileski i inne zajęcia to dodatkowo płatne chyba rytmika wchodzi jeszcze wcenę


                    jestem wkuw... jakaś banda dzieciaków sobie naprzeciwko imprezę urządzili i drą się że klikac nie mogę i Majek sie wierci ( na szczęście nie kaszle po nacieraniu)


                    JULA

                    MAJA

                    OLGA

                    Skomentuj


                      Ja rozmawiałam z rodzicami, których dzieci chodzą do tego przedszkola
                      to nie jest to goła opłata tylko całkowita z jedzeniem, rytmiką i angielskim.

                      A i ja wcale nie jestem zadowolona, że Julka pójdzie do przedszkola
                      prywatnego. Ale nie mam wyjścia. A nie zostawię jej z nianią. Ponadto
                      z nianią nie nauczy się tyle co w pzrdeszkolu i nie będzie miała kontaktu
                      z dziecmi na czym mi baaardzo zależy


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        podarłam się na te dzieciaki do mnie z balkonu dołaczyło się kilka osob i jak za 10 minut nie będą cicho dzwonię na policję bo jestem w szoku co się dzieje
                        kiedyś załaczyli o 4:30 muzę na full kolumny przez okno i taki chamski hip hop


                        JULA

                        MAJA

                        OLGA

                        Skomentuj


                          ja spadam bo mężuś się od tych wrzasków obudził to do ścielenia łóżeczka go zagonię
                          pa do Jutra


                          JULA

                          MAJA

                          OLGA

                          Skomentuj


                            Papapa Majek


                            Skomentuj


                              pa majek
                              Julek: 10/3/2008

                              Skomentuj


                                Tree widzę znowu ostra jazda na porodzie w wodzie
                                Ale sie zrymowało :P


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X