Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Na Każdy Temat

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Tree może jest bezprawny ale tak jest że w pierwszej kolejności przyjmowane są dzieci zameldowane w Piasecznie i jak Niusiak pisze nie jesteśmy samotnymi matkami którch dzieci też maja pierwszeństwo


    JULA

    MAJA

    OLGA

    Skomentuj

    •    
         

      Tree bezprawny może i jest, ale jeśli masz mnóstwo dzieciaków to właśnie
      w taki sposób robią selekcję. I u mnie nawet jeśli jesteś zameldowana
      we wrocku to musisz jeszcze być zameldowana w okolicy przedszkola,
      bo nawet na to patrzą. Także, to że to jest bezprawne toja wiem,
      bo nawet nie ma obowiązku meldunku już przecież od jakiegoś czasu.
      Ale prawo swoje a życie swoje


      Skomentuj


        Napisane przez Sileczek Pokaż wiadomość
        Dziewczyny a ile płacicie za prywatne przedszkola?
        Majek na jaki zawód sie wyuczyłas bo niepamietam
        Siluś jakieś 650 są oczywiscie za 1300 no ale bez przesady na takie mnie nie stać
        a jesli chodzi o mój zawód no cóż jestem po zarządzaniu i marketingu - buuuuu
        a pracowałam na sekretariacie, w księgowości i w banku
        a teraz chcę do innej pracy ale na razie nie powiem jak mnie przyjmą to zdradzę
        bo stwierdziłam że chcę robić co kocham a nie chodzic do pracy z musu


        JULA

        MAJA

        OLGA

        Skomentuj


          My rozważamy dwa przedszkola: jedno kosztuje 640zl a drugie 720.
          Jedno i drugie blisko naszego domu i pracy jednocześnie


          Skomentuj


            kurcze i tak cena powalau nas jest tylko jedno dla takich maluszków - i to publiczne a selekcja straszna wręćż,przypuszczam ze teraz płaci sie ok 300 zł moze mniej


            Majek a co ty lubisz robic ,może wspominałas hmmm wiem ze na drutach dziergasz hehe


            Skomentuj


              Napisane przez Sileczek Pokaż wiadomość

              Majek a co ty lubisz robic ,może wspominałas hmmm wiem ze na drutach dziergasz hehe
              oj nie kochana nie to Tree dzierga


              JULA

              MAJA

              OLGA

              Skomentuj


                Dziewczyny ale same sobie zaprzeczacie, bo jeśli prawo mówi tak to trzeba to od przedszkoli wyegzekwować i jeśli stawiają problemy to trzeba im
                to powiedzieć, a nie odpuszczać. Właśnie Nusiak nie ma w ogóle obowiązku meldunku stałego, więc nie może być to argument do selekcji dzieci.
                Samotna matka to już co innego..

                U nas są 4 przedszkola państwowe i 3 prywatne, fakt dużo.. ale i ogromne osiedle.
                Julek: 10/3/2008

                Skomentuj

                •    
                     

                  Tak tak, Tree dzierga
                  Julek: 10/3/2008

                  Skomentuj


                    quote=majajula;117363]oj nie kochana nie to Tree dzierga[/quote


                    cos mi się pokręciło ale masz amiłowanie do matematyki


                    Skomentuj


                      Pawimi u nas to się tylko nazywa Publiczne czy tam Państwowe
                      I tak jest ze wszystkim: przedszkolami, szkołami, opieką zdrowotną
                      że o studiach nie wspomnę
                      U nas we Wrocku np przedszkole publiczne kosztuje okolo 300 zl
                      ale zapisz jeszcze dziecko w tym przedszkolu na rytmikę i angielski
                      i płacisz 450. Więc nawet nie 200zl różnicy pomiędzy prywantym a
                      państwowym


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        u mnie za przedszkole państwowe płaci się około 310 zł, ciesze się że będę miała pierwszeństwo ale czy Amelka się dostanie nie wiadomo prawda?
                        Jak tak to będe się cieszyć i będę mogła spokojnie iść do pracy!!
                        Amelia 12.03.08

                        Skomentuj


                          Napisane przez Nusiakova Pokaż wiadomość
                          Pawimi u nas to się tylko nazywa Publiczne czy tam Państwowe
                          I tak jest ze wszystkim: przedszkolami, szkołami, opieką zdrowotną
                          że o studiach nie wspomnę
                          U nas we Wrocku np przedszkole publiczne kosztuje okolo 300 zl
                          ale zapisz jeszcze dziecko w tym przedszkolu na rytmikę i angielski
                          i płacisz 450. Więc nawet nie 200zl różnicy pomiędzy prywantym a
                          państwowym
                          Dla mnie 200 zł to duża rożnica
                          Amelia 12.03.08

                          Skomentuj


                            w piasecznie są 3 państwowe w tym jedno w zalesiu dolnym w lesie gdzie bym musiała z godzinę wczesniej wyjechać żeby dziecko zawieść a pozostałe dwa pożal się boże straszne więc do tych 300 zł wolę dodać drugie 300 i mieć 5 minut od domu dziecko w przedszkolu


                            JULA

                            MAJA

                            OLGA

                            Skomentuj


                              u nas przedszkole kosztuje 150 zł, w tym już jest rytmika (nie wiem jak z angielskim) + 7 zł dziennie za posiłki. czyli powiedzmy 20dni w miesiącu to jest 140zł. Czyli w sumie 290zł
                              Julek: 10/3/2008

                              Skomentuj


                                Napisane przez Sileczek Pokaż wiadomość
                                quote=majajula;117363]oj nie kochana nie to Tree dzierga[/quote


                                cos mi się pokręciło ale masz amiłowanie do matematyki
                                tak matematykę uwielbiam i fiza też może być
                                własnie znowu będę korków udzielać to trochę dorobię


                                JULA

                                MAJA

                                OLGA

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X