Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Na Każdy Temat

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Chłopaki są taaaakie podobne,że każdemu mogło się pomylić
    Bóg nam nie daruje, Bóg dokopie nam,
    gdy ktoś z nas zepsuje to, co dał nam sam...

    Skomentuj

    •    
         

      hej
      Tree ja nie kojarze tej piosenki.

      silek ale masz sliczne dzieci, Damianek juz taki duzy chlopczyk

      wiecie, ja nie moge wytrzymac jak przychodzi pielegniarka, żeby zrobic zastrzyk Natalce, ona wtedy zaczyna tak plakac, moje biedactwo a po zastrzyku to juz chce mi sie plakac razem z nia, jej placz odbieram tak jakby ona sie zalila do nas, ze zadajemy jej takie cierpienie
      Natalka - 24 lipca 2008r.

      Skomentuj


        Hej Sylabiedna Natalka ,czy to cos powaznego?taka malutka jest,wspóczuje

        duzo zdrówka zyczę


        Skomentuj


          Po prostu Ją olej to najlepszy sposób im więcej będziecie to komentowały i roztrzasały tym bardziej ja nakrecicie takie osoby trzeba zostawiać samym sobie ,po czasie się odczepi i przestanie udowadniac wszystkim że racja jest po jej stronie jest młoda dużo życia przed nia i sadzac z jej wypowiedzi i stosunku do obcych ludzi dużo dostanie od tego życia kopniaków.Ja tez jestem nie stara że tak powiem ale jesli nie mogę dowieść swoich racji to zachowuje je dla siebie i postępuje jak mi sie podoba nie potrzebuje wpierać światu że jestem geniuszem życia i że wszyscy maja myśleć jak ja . Co do tej Matki nie-Polki to przesadziła to chyba nie jej interes gdzie kto mieszka i czy nadal jest Polakiem czy nie wazne że jest człowiekiem ale chyba jestem na to za głupia bo moja mama była tylko salową a ciocia sprzataczka w fabryce płytek.

          Skomentuj


            Napisane przez pawimi
            powtarzam sie z krejzolek bo moze nie wszystkie ta beda zagladaly.....

            wiecie co..to juz szczyt wszystkiego, pani matka wszelkich krolowych przeniosla swoja pyskowke na prywatny teren....pozwalam sobie umiescic prywatnego maila jakiego otrzymalam przed kilkoma minnutami a robie to po to zeby w koncu administrator sie zajal ta sprawa!!!!!!!!
            Cytat:
            jestem w szoku można trochę sobie pogadać i starać sie przekonać do swoich racji ale trzeba też mieć trochę poczucia godności to co ona pisze jest oburzające i jeszcze prywatnie wstydu nie ma
            KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

            Skomentuj


              Napisane przez pawimi
              powtarzam sie z krejzolek bo moze nie wszystkie ta beda zagladaly.....

              wiecie co..to juz szczyt wszystkiego, pani matka wszelkich krolowych przeniosla swoja pyskowke na prywatny teren....pozwalam sobie umiescic prywatnego maila jakiego otrzymalam przed kilkoma minnutami a robie to po to zeby w koncu administrator sie zajal ta sprawa!!!!!!!!
              Cytat:
              daj spokój pawimi - to bezczelny typ...
              głupich nie sieją, sami sie rodzą... i tylko współczuc.
              Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

              Skomentuj


                pawim no co za beszczelna baba i wydaje mi sie jak by tu pisala o samej sobie ...




                Changes in my life you will see in time
                changes in my life you always in my mind
                changes in my life you always by my side....

                Skomentuj

                •    
                     

                  W dodatku obrazila premiera Za to by dopiero beknac mogła.

                  Skomentuj


                    wiecie co... to już jest szczyt wszystkiego... czy ten administrator w ogóle
                    zagląda tutaj ??
                    Ja jestem wredną babą i niestety nie popuszczę...
                    Julek: 10/3/2008

                    Skomentuj


                      hej

                      ta dziewczyna jest chyba tylko po to na tym forum, żeby wkurzać innych i robić zamieszanie. Pewnie nie bawia jej Twoje posty pawimi (tak jak to napisala) , tylko wlasnie to ze kogos moze powkurzac, wiec tez radze ją olać, wtedy ona sie wkurzy

                      wiecie co, dzis w dzien zauwazylam wysypkę na ciele Natalki, wiec jak przyszla pani pielegniarka na zastrzyk po poludniu, powiedzialm jej o tym.
                      Przyjrzala sie wysypce i kazala skontaktowac sie z lekarzem, zeby powiedzial czy dalej mala ma brac zastrzyki czy przejsc na doustny antybiotyk. Pojechalismy, lecz nie bylo naszej pediatry i przyjela nas inna. Ta stwierdzila, ze wedlug niej wogole nie potrzebne byly zastrzyki ani nawet antybiotyk, bo to byla trzydniowka bylam zdezorientowana, a zarazem zla, ze moje dziecko musialo cierpiec (cale szczescie wziela tylko 4 zastrzyki)

                      teraz sama juz nie wiem czy dalej byc u naszej pediatry czy sie przepisac do tej co bylismy dzisiaj.
                      Natalka - 24 lipca 2008r.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez syla_86 Pokaż wiadomość
                        hej



                        wiecie co, dzis w dzien zauwazylam wysypkę na ciele Natalki, wiec jak przyszla pani pielegniarka na zastrzyk po poludniu, powiedzialm jej o tym.
                        Przyjrzala sie wysypce i kazala skontaktowac sie z lekarzem, zeby powiedzial czy dalej mala ma brac zastrzyki czy przejsc na doustny antybiotyk. Pojechalismy, lecz nie bylo naszej pediatry i przyjela nas inna. Ta stwierdzila, ze wedlug niej wogole nie potrzebne byly zastrzyki ani nawet antybiotyk, bo to byla trzydniowka bylam zdezorientowana, a zarazem zla, ze moje dziecko musialo cierpiec (cale szczescie wziela tylko 4 zastrzyki)

                        teraz sama juz nie wiem czy dalej byc u naszej pediatry czy sie przepisac do tej co bylismy dzisiaj.
                        O losiu!! co lekarz to opinia , jak pójdziesz do trzeciego lekarza też co innego Ci powie polscy lekarze mnie rozbrajają
                        Amelia 12.03.08

                        Skomentuj


                          no wlasnie, kazdy lekarz leczy inaczej

                          ale spodobalo mi sie w tej doktorce to, ze powiedziala, ze ona jak nie ma nic powaznego to najpierw daje slabsze leki, a jak nie ma poprawy to antybiotyk lub zastrzyki. Ona dalaby zastrzyki jak gardlo byloby z ropa, a nie tylko zaczerwienione, tak jak miala Natalka.
                          Natalka - 24 lipca 2008r.

                          Skomentuj


                            Syla moja pediatra przepisała małemu antybiotyk jak miał trzydniówkę.
                            Nie podałam mu go bo byłam pewna, że jest niepotrzebny. Choć nie ukrywam,że robiłam to z duszą na ramieniu.
                            Nie myliłam się ... i zdecydowałam na zmianę lekarza. Wiem, że lekarz nie jest alfą i omegą, ale przepisywać antybiotyki "na wszelki wypadek" to jest
                            to po prostu głupota. Mimo, że nadal mam wielki szacunek do tej kobiety to nie zdecyduję się na kolejne wizyty u niej. Po prostu zawiodła mnie.

                            Napisałam do Amina, Redakcji jednej i drugie długiiiii i wyczerpujący (mam nadzieję) "list". Mam nadzieję, że będzie jakiś odzew.
                            Chciałam założyć wątek i tam wylać moje żale, ale póki co napisałam na priv,
                            jednak jeśli to nie przyniesie rezultatu wtedy upublicznię to na forum.
                            Bo inaczej się już nie da.. ja mam dość tej ignorancji ze strony gospodarzy
                            Julek: 10/3/2008

                            Skomentuj


                              Tree i dobrze zrobilas zmieniajac lekarza. U mnie jest troche problem, bo jak zmienie lekarza i ta doktor wezmie sobie urlop akurat jak bede jej potrzebowala, to bede musiala isc do tej co teraz jestem jesli akurat ona bedzie przyjmowala pacjentow tej co jest na urlopie. W tej przychodni tak wlasnie jest.

                              bede trzymac kciuki, zeby z tym listem do admina sie udalo i zeby w koncu zainteresowali sie tym co sie tu dzieje.
                              Natalka - 24 lipca 2008r.

                              Skomentuj


                                ja spadam do wyra.....Ciao
                                FROCH

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X