Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    Patrycja ja marynarki nie znalazłam i niby mam jedną i chyba w ostatecznosci ją ubiorę albo jeszcze pojade do siostry i mozeu niej w szafie cos znajde :P wczoraj zamówiłam podkoszulki i bluzke w greenpoincie i o ile wybierzemy sie na drugi dzien wesela to buzka plus spodnica ewentualnie spodnie, musze tylko mezowi kupic koszule i krawat ale to jak przyjdzie sukienka , a z ta kasą to niby wczoraj byla dekralacja tej firmy ze spłaca meble ale w ratach i to tylko słowa ;/ a kasa teraz tak potrzebna, dzis z bolem serca przelałam duzo kasy na rachunek urzedu za odrolnienie gruntów wczesniej za droge i wogole cala budowa lekko stoi po inne koszta są masakryczne ;/- ale kazda warstwa porothermu do góry zbliza nas do domku i to mi jakos daje iskierke nadzieji ze moze za klika lat uda nam sie wejsc do domu, a ze sie jeszcze tak skaże to moje ukochane autko daje znam o sobie i cos szwankuje ale tak sie szczesci to na całego ale inni maja gorzej wiec nie ma sie co załamywac

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
      Witam u nas dzis w koncu słonce ja dzis o 5 nad ranem zobaczyłam moje okna w kuchni i wiecie co sie przeraziłam - są tak brudne ze masakra ;/. czeka nas z Zosią mycie cos mi sie wydaje :/, Asiu super ze odpocznienie i ze szykuje Ci sie urlop pradip dotara do Ciebie paczka z zalando?
      po kolejnej interwencji dotarła ciekawe ile teraz będę czekała na kuriera żeby zwrot zrobić

      Dużo napisałyście raportów?

      Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
      pradip jedziemy do Rowów, nie byłam tam jeszcze więc nie wiem jak tam jest, ale do morza blisko mamy to najważniejsze mam nadzieję że pogoda będzie sprzyjać plażowaniu, bo mam zamiar się opalić
      I ja słyszałam że tam jest fajnie a kiedy dokładnie jedziecie?
      Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
      pradip-Twój Kubuś skończył rok, więc jesteś w temacie: byłaś na bilansie roczniaka? Znalazłam takie coś w książeczce zdrowia, ale w przychodni nie kazali przychodzić. i się zastanawiam,czy to rzeczywiście nieobowiązkowe czy moja przychodnia olała temat.
      A wiesz że też się nad tym zastanawiałam ostatni bilans mieliśmy po 9 miesiącu a teraz niedawno byłam z małym u naszej doktor bo dostał pokrzywki i nic nie mówiła. Pewnie będzie go oglądać przy szczepieniu tylko że ja chce je odkładać ile się da
      Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
      Patrycja ja marynarki nie znalazłam i niby mam jedną i chyba w ostatecznosci ją ubiorę albo jeszcze pojade do siostry i mozeu niej w szafie cos znajde :P wczoraj zamówiłam podkoszulki i bluzke w greenpoincie i o ile wybierzemy sie na drugi dzien wesela to buzka plus spodnica ewentualnie spodnie, musze tylko mezowi kupic koszule i krawat ale to jak przyjdzie sukienka , a z ta kasą to niby wczoraj byla dekralacja tej firmy ze spłaca meble ale w ratach i to tylko słowa a kasa teraz tak potrzebna, dzis z bolem serca przelałam duzo kasy na rachunek urzedu za odrolnienie gruntów wczesniej za droge i wogole cala budowa lekko stoi po inne koszta są masakryczne - ale kazda warstwa porothermu do góry zbliza nas do domku i to mi jakos daje iskierke nadzieji ze moze za klika lat uda nam sie wejsc do domu, a ze sie jeszcze tak skaże to moje ukochane autko daje znam o sobie i cos szwankuje ale tak sie szczesci to na całego ale inni maja gorzej wiec nie ma sie co załamywac
      grunt to się nie poddawać i brnąć do przodu :*

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        czyli z zalando nie jetes zadowolona jesli planujesz zwrot - u mnie kuier byl po ubrania w przeciagu dwoch dni od momentu zamowienia, ja wyslalam chyba 13 raportow - wszystkie rozdalam kupony na 20 % ale wiekszosc osob sie powtarza co do zdania nt. zalando i głupio pisac to samo ;/, u nas jesli moge sie wtracic dziewczyny bilansu roczniaka nie było, przy szczpieniu jakos tez nadzwyczajnych badan tez nie, a u nas uff na szczescie to zczepienie o ktorym pradip iszesz Zosia zniosla dobrze - choc odpukac jej szczepionki nigdy nie powodowaly jakis nieporzadanych objawow

        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          Witam dziewczyny
          Napiszę krótko Jestem padnięta byłam dziś na zarobku na jagodach i zarobiłam 80 zł ale jestem niesamowicie zmęczona i obiad i dzieci i ogarnąć ale pieniążki cieszą

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            Lara ja kiedyś kiedyś tez chodziłam na tego typu zarobki i wiem jak takie pieniążki cieszą, ale wiem tez ile trzeba się na to narobic wiec rozumiem że jesteś padnięta.

            pradip nad to morze jedziemy 9 lipca, ja już mam tyle planów na ten urlop że nawet pewnie nie będę wiedziała kiedy a juz sie skonczy

            Justyna powiem Ci że u nas takiego typowego bilansu też nie było, przy szczepieniu podobnie jak u Ciebie, ale taż z żadną szczepinka nie było problemu, wszystkie dobrze zniosła i naszczęście mamy juz je za sobą.

            Jutro moja panienka kończu 2 latka

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
              czyli z zalando nie jetes zadowolona jesli planujesz zwrot - u mnie kuier byl po ubrania w przeciagu dwoch dni od momentu zamowienia, ja wyslalam chyba 13 raportow - wszystkie rozdalam kupony na 20 % ale wiekszosc osob sie powtarza co do zdania nt. zalando i głupio pisac to samo ;/, u nas jesli moge sie wtracic dziewczyny bilansu roczniaka nie było, przy szczpieniu jakos tez nadzwyczajnych badan tez nie, a u nas uff na szczescie to zczepienie o ktorym pradip iszesz Zosia zniosla dobrze - choc odpukac jej szczepionki nigdy nie powodowaly jakis nieporzadanych objawow
              jestem zadowolona z koszulki a dwie bluzki są dużo za duże teraz nie wiem czy brać mniejsze czy szukać czegoś innego ???
              Dzieki że piszesz o tej szczepionce
              Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
              Witam dziewczyny
              Napiszę krótko Jestem padnięta byłam dziś na zarobku na jagodach i zarobiłam 80 zł ale jestem niesamowicie zmęczona i obiad i dzieci i ogarnąć ale pieniążki cieszą
              szacun kobieto wiem jaka to ciężka praca...
              Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość

              pradip nad to morze jedziemy 9 lipca, ja już mam tyle planów na ten urlop że nawet pewnie nie będę wiedziała kiedy a juz sie skonczy
              A daleko macie od siebie nad morze? i czy planujecie jechać w dzień czy na noc?

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                Dawno mnie nie było i nie będę odpisywała wszystkim bo zwariowałabym bym
                Jedynie Mai jjmki życzę uśmiechów i radości i aby jej dzieciństwo było idealnie beztroskie
                Ja padam ze zmęczenia, mam milion rzeczy na głowie, bo mój mąż po 14 godzin pracuje. Jedyny plus tego wszystkiego to fakt, że pogoda się poprawiła, wczoraj wyszorowałam basen i zmieniłam w nim wodę i będziemy dzisiaj z Majutką pływały
                Miłego dnia dziewczynki, jak mi dziecko da to jeszcze później zajrzę do Was, bo młoda ma teraz fazę, że ona chce chodzić na nóżkach ( za rączki jeszcze niestety) i jest bardzo czasochłonna

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  Lara super ze masz mozliwosc dorobienia sobie zawsze to cos , pradip teraz jeszcze wieksze obnizki na zalando moze cos wybierzesz a u mnie nby dzis ma byc kurier az sie boje co z suknia bedzie b ich tam numeracja jest dziwna ;/, Asiu ja również przyłączam się do życzeń dla Majeczki - uśmiechu i zdrówka , majowa mamo Maja Twoja przygotowuje sie do smaodzielnego chodzenia i zycze super zabawy na praywatnym basenie, u nas tez na szczescie ciepełko na polku - jadzis wybywam z Zosią do siostry i mamy miłego dnia Wam życze

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    Napisane przez majowa-mama Pokaż wiadomość
                    Dawno mnie nie było i nie będę odpisywała wszystkim bo zwariowałabym bym
                    Jedynie Mai jjmki życzę uśmiechów i radości i aby jej dzieciństwo było idealnie beztroskie
                    Ja padam ze zmęczenia, mam milion rzeczy na głowie, bo mój mąż po 14 godzin pracuje. Jedyny plus tego wszystkiego to fakt, że pogoda się poprawiła, wczoraj wyszorowałam basen i zmieniłam w nim wodę i będziemy dzisiaj z Majutką pływały
                    Miłego dnia dziewczynki, jak mi dziecko da to jeszcze później zajrzę do Was, bo młoda ma teraz fazę, że ona chce chodzić na nóżkach ( za rączki jeszcze niestety) i jest bardzo czasochłonna
                    U nas też śliczna pogoda ale mąż rozkręcił samochód i nie ma gdzie baseny rozstawić popluskajcie się tez za nas
                    Prowadzasz małą za ręce? Ja dla własnego kręgosłupa i za namową ortopedy tego nie robię z młodym i wciąż czekam aż ten się zdecyduje ruszyć...
                    Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                    Lara super ze masz mozliwosc dorobienia sobie zawsze to cos , pradip teraz jeszcze wieksze obnizki na zalando moze cos wybierzesz a u mnie nby dzis ma byc kurier az sie boje co z suknia bedzie b ich tam numeracja jest dziwna , Asiu ja również przyłączam się do życzeń dla Majeczki - uśmiechu i zdrówka, majowa mamo Maja Twoja przygotowuje sie do smaodzielnego chodzenia i zycze super zabawy na praywatnym basenie, u nas tez na szczescie ciepełko na polku - jadzis wybywam z Zosią do siostry i mamy miłego dnia Wam życze
                    Daj znać jak sukienka
                    Właśnie jak robiłam zwrot to widziałam że już do 60% taniej jest ale dalej nic mi się za bardzo nie podoba...

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      Jjmka przekaż swojej dużej panience najlepsze życzenia i buziaki od ciotki :*

                      I jeszcze Justyna i Perpetua gratuluję załapania się do testów Marimer. Przyznaję że tego Wam trochę zazdroszczę i tak prawdę mówiąc zła jestem że miały się zmienić zasady wyłaniania testerów a dalej jest kto pierwszy ten lepszy... Ale to nie jest oczywiście złość na Was tylko że podali taką informację i nie stosują się do niej

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        Jjmka to wszystkiego najlepszego dla córci z okazji urodzin!

                        Pradip- O nawet nie zauważyłam, że się załapałam dziękuję za informacje Chodzi o ta szczepionkę MMR?

                        Asiu- mam podobnie, me dziecko wspina się po mnie i chce być prowadzane wszędzie. biedny kręgosłup

                        Justyna-Dzięki za informację chyab nie wszędzie praktykuje się taki bilans roczniaka. a co do zalando to ja też pisze chyba wciąz to samo. Niby porozdawałam te kupony, ale część osób jak zobaczyła ceny to podziękowała

                        Jeśli pominęłam kogoś wybaczcie

                        Miłego dnia życzę!

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          pradip ja nie mam wyjścia i muszę z młodą maszerować, bo ona do września musi być już chodzącym dzieckiem, to był warunek przyjęcia jej do żłobka, w jej grupie wiekowej nie mieli miejsc i idzie do starszych i chodzących już dzieci. A zatem ja nie mam wyjścia

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
                            Pradip- O nawet nie zauważyłam, że się załapałam dziękuję za informacje Chodzi o ta szczepionkę MMR?

                            Justyna-Dzięki za informację chyab nie wszędzie praktykuje się taki bilans roczniaka. a co do zalando to ja też pisze chyba wciąz to samo. Niby porozdawałam te kupony, ale część osób jak zobaczyła ceny to podziękowała
                            Oj to teraz mam nadzieje że nie pomieszałam i Ci nadziei nie narobiłam z tym testowaniem...
                            A jeszcze co do Zalando to ja nawet wszystkich kuponów nie rozdałam bo obdarowani nie chcieli po tyle brać mam tych raportów niewiele i też wciąż sie powtarzam. Nie wiem też od czego zależy ilość punktów za nie bo raz za taki sam raport dostaje np 6 a jak czyta kto inny 3???
                            Napisane przez majowa-mama Pokaż wiadomość
                            pradip ja nie mam wyjścia i muszę z młodą maszerować, bo ona do września musi być już chodzącym dzieckiem, to był warunek przyjęcia jej do żłobka, w jej grupie wiekowej nie mieli miejsc i idzie do starszych i chodzących już dzieci. A zatem ja nie mam wyjścia
                            no to powód ważny ale uważaj żeby mała nie przyzwyczaiła się do ręki bo nie będzie Ci chciała inaczej chodzić może stara metoda naszych babć z ręcznikiem ?

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              jjmka Wszystkiego Najlepszego dla Majki Moc buziaków:****************
                              Joanna ból pleców nie dokucza?
                              Ja dziś też w lesie ... Na szczęście koleżanka jutro nie idzie więc myślałam że wolne ale szwagier potrzebuje teraz 5 kg dla kogoś z pracy ale ja to nie znam lasów za bardzo i nie wiem czy sie zdecyduje Ale i sobie na dżemy nazbierałabym i też pomroziła na ciasta i też ususzyła bu suszone jagody ponoć dobre na biegunkę

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                Dziekuję kochane ciocie za życzenia dla Majeczki

                                pradip nad morze mamy z domu jakieś 240 km, ale nie wiem czy nie zrobimy sobie przerywanej podróży bo po drodze możemy wstapić do teściów np. na noc i z rana jechać dalej, ja bym tak wolała ale zobaczymy jak wyjdzie w praniu i zdecydowanie będziemy jechać w dzień, ja nie lubię jeździć nocą tym bardziej jak jadę gdzieś pierwszy raz i znam tresy.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X