Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    Dzień dobry
    Co do prawka to racja, jeździć! Ja miałam przerwę z jeżdżeniem na studiach i koniec.. Teraz to mnie tylko to stresuje, zero przyjemności.
    Justyna masz rację, prawdziwa nauka rozpoczyna się dopiero w swoim aucie.

    My ostatnio z mężem dużo pracujemy, mamy dwa miesiące okazję dorobić i dajemy z siebie wszystko, aż do wykończenia. Spać po nocach nie mogę, bo mnie dobijają zobowiązania finansowe, a tu szczepienie, a tu fotelik, ubrania na zimę... Dopadł mnie też okres, więc pocieszam się, że to hormony mi mącą w głowie.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      Lara te kartki są świetne! ) gratulujemny pomysłów i talentu.

      Emros mnie też przerażają wszystkie wydatki też potrzebujemy właśnie drugi fotelik ale w sobotę jadę do rodziców i tam moja mamuśka zorganizowała jakiś od sąsiadki, który podobno jej nie potrzebyny i w dbrym stanie więc mam nadzieję że będzie nam pasował



      Oczywiście przy okazji proszę o głosik http://ebobas.pl/konkursy/zobacz_zdjecie/50447/#flash

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        witam,
        Beatakartka cudna i życzę Ci aby kartki się sprzedawały
        Emros najważniejsze, że macie siebie -i nie żebym się mądrzyła na ten temat, ale uwierz mi najważniejsze, że ten ktoś kto kocha jest obok Ciebie i zawsze poda pomocną dłoń, razem, wspólnie możecie wszystko i życzę aby zobowiązania finansowe udało się spłacić jak najszybciej
        Dominikagłosik oddam później bo teraz nie minęło 24 h
        obiecane foto książki Zosi udało mi się wczoraj ją skończyć - właścicielce sie podoba a Wam?
        Attached Files

        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          Justyno, książeczka jest cudowna! Ale musiałaś się na pracować ...... piękna! )) Ile czasu zajęła Ci jej realizacja?

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            Dominika ta mi czasowo trochę zeszła - bo w tak zwanym między czasie ją robiłam, ale tak jak robię dla kogoś jak ktoś zamawia to w ciągu 5-6 dni wysyłka następuje od momentu wpłaty - wszystko ręcznie szyte jest więc czasowo zajmuje to chwilkę, ciesze sie, że się podoba

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              Justyna Cudna książeczka ! Te elementy szczegóły wiem jakie to między czasie jest :/ bo też tak robię Ale jak się to robi bo się lubi to wychodzi najlepiej a ile satysfakcji to sprawia
              Mika +3 głosy poleciały
              emros mnie też przerażają wszelkie wydatki :/ Dopiero co spłaciliśmy się z zaległych "zapożyczeń " naszych :/ a tu jeszcze straszą podwyżkami od nowego roku

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                witam,
                u nas dziś słonko się pojawiło
                Beata nawet mi nie mów o jakiś podwyżkach, ciekawe jak będą ceny materiałów budowlanych - np. blacha na dach już poszła do góry a reszta, ubezpieczenie samochodu także podwyższają,
                To Ty też znasz robienie w między czasie - jak w chwili, gdy Zosia ładnie się zabawi, albo nocami -jak nie śpię - ale nocami oczy niestety dają znać
                Dominika 3 plus od nas
                miłego dnia zycze

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  Hej,

                  Córa znów strajkuje ze spaniem-wczoraj poszła spać o 23, a wstała o 5....I zaraz czeka ją kąpanie bo wymazała całe włosy dla psoty pastą jajeczną...

                  Justyna-baaardzo piękna, oryginalna i pomysłowa książeczka

                  Dominika- głos oddany

                  Beata-kartka na 40 też bardzo fajnie Ci wyszła: w żadnym sklepie się takiej nie kupi. takie kartki zostawia się na pamiątkę, bo tak są piękne Sklep, fryzjer gdzie jest duża rotacja ludzi to dobre miejsca na kartki, oby jak najwięcej poszło

                  emros-wydatki nie mają końca. Dobrze, jak wpada coś dodatkowo do budżetu

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    U nas dziś też słoneczko
                    Patrycja twoja Oleńka to ma pomysły
                    Justyna Dali 500+ to teraz będziemy wszystko zwracać Przerażające Nie dość teraz trzeba oszczędzać to co będzie od nowego roku
                    Moje dzieciaki dzisiaj w domu bo mają wolne z okazji Dnia Nauczyciela i aż czuję jakby to sobota była

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      witam, my z Młodą musiałyśmy coś załatwić w Krakowie - teraz ja coś ogarniam aby jutr było mniej a Zosia się bawi ciastoliną
                      Patrycja ooo to ja przyłączam się do problemów z zasypianiem u nas wczoraj rekord w postaci 1,5 godzinego kręcenia się aż się boję co będzie dziś ;/
                      Beata jak Laura w przedszkolu? co do 500 plus to masz rację ze trzeba zwracać i ciekawe ile bedzie jeszcze podwyżek

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        witam się, u nas dziś było pracowicie bo ciepło na polku trzeba było wykorzystać - warzywa z ogródka wyrwane, potem koszenie na budowie, teraz skończyłam prasowanie i idziemy spać tzn. Zofia a ja jak uda mi się nie usnąć to zamierzam zabrać się za szydełko, miłego wieczoru

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          Ehhh a u nas chorobowo .... dlatego nawet nie miałam czau to zajrzeć ;/ W czwartek zadzownili z przedszkola że synek ma temp, i wysypkę. Faktycznie jak go odebrałąm to miał 39 stopni i wysypka taka dziwna... trochę jak potówki łącznie z szyją i trocę twarzą. Pojechaliśmy do lekarza gdzie dodatkowo sprawdzli mu CRP i wymaz z gardła no i .... Szkarlatyna!
                          Myślałam że takie choroy już nie występuję. Teraz tylko modlę się żebym ja się nie zaraziła.

                          Eh to u nas tyle ;p

                          O co chodzi z tym zwaracaniem 500 + o któym piszecie.... przez ostatnie kilka dni nawet tv nie oglądałam. Wyjaśnijcie proszę

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            u nas dziś znów deszczowo i tak brzydko na polku, a miałam nadzieje, że dziś będzie spacer a tu znów nici
                            Dominika zdrówka dla Was, o szkarlatynie słyszałam, że występuje
                            a odnośnie 500+ i jego zwrotu to mówimy w kontekście tego, iż rząd gdzieś te pieniądze na 500+ musi znaleźć i wszystko idzie w górę a to ceny art, spożywczych, a to opłaty za media itd. A o co chodzi teraz z tym, aby ulokować pieniądze z 500+ w obligacje słyszałyście coś na ten temat?

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              hej

                              Gdzie ta sloneczna jesień?

                              Justyna-o obligacjach słyszałam tyle co z portali. I jak z zasypianiem Zosi?

                              Dominika-to zdrówka życzę, też słyszałam że wracają takie choroby! Mam nadzieję, że Ciebie ominie szerokim łukiem! A lekarz mówił, że szkarlatyna jest groźna dla kobiet w ciąży?

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                Witam
                                Mika przykro mi z powodu choroby Ja też myślałam że ona już nie występuje a rok temu szwagierki córka na to chorowala
                                Justyna też słyszę to tylko z reklam Zresztą u nas pieniądze idą tak szybko że nie mamy co odkładać

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X