Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    Teresa to udany dzien kobiet miałyście Jeszcze kiedy mężczyźni obsługiwali to już coś wyjątkowego
    Hania tak Kuba miał ponad dwa lata jak Laurę urodziłam i też mi pomagał bardzo tak był przygotowany Kiedyś pamiętam jak Laura w wózku w rożku leżała to pod moją nieobecność Kuba ją z wózka na łóżko przeniósł taki miał pomysł ale na szczęście to był jednorazowy przypadek

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      Witajcie

      Haniu-witaj serdecznie Bardzo się cieszę, że dołączyłaś do tego wątku. Im więcej nam tym weselej Bardzo miło będzie z Tobą porozmawiać Jestem Patrycja, mam jednego urwiska Oleńkę 21 miesięczną. Jeszcze nie dorobiliśmy się siostrzyczki czy braciszka dla Oleńki, ale zawsze marzyła mi sie niewielka różnica wieku między dziećmi

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        Witam
        to u nas dzień kobiet się zaczął kwieciście ( a przyśniły mi się zakupy ) Laura zadowolona bo też została Cieszy się bo ona też jest kobietą
        Kuba z rana oglądał program o policjantach więc zapragnął teraz być policjantem ( ostatnio był archeologiem)
        W czwartek wyruszamy na urodziny do kolegi Kuby Ale tak późno dali zaproszenie że nawet nie wiem teraz co kupić i kiedy się do miasta wybiorę :/ Może kartkę zdążę jakąś zrobić ...

        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          Patrycja dziękuję za miłe powitanie. Cieszę się, że jestem z Wami.
          Beata fajnie zaczął się Wasz dzień. My z Łusią jeszcze nic nie dostałyśmy od naszych mężczyzn, może jak tata wróci z pracy...

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            Witajcie

            Beata-Miło tak z samego rana zacząć dzień kwiatami Laura musiała być wniebowzięta Masz już pomysł na prezent na czwartek?

            Haniu-też z Oleńką czekamy do powrotu jedynego mężczyzny w naszym domku z pracy Nawet muffinki upiekłyśmy na dziś

            Teresa-cudowny miałyście dzień kobiet w sobotę, jak mężczyźni w okół was się krzątali-brawa dla panów za pomysł.

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              Dziewczyny ja po swoim się nie spodziewałam bo nie zawsze pamiętał a tu jednak ...
              Podpytałam inne mamy postawiły na puzzle 3D albo gry A co kupię to się okaże W sklepie może coś doradzą

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                Dziewczyny ja po swoim się nie spodziewałam bo nie zawsze pamiętał a tu jednak ...
                Podpytałam inne mamy postawiły na puzzle 3D albo gry A co kupię to się okaże W sklepie może coś doradzą
                I wszystkiego najlepszego w dniu imienin By każdy dzień był jak dzień kobiet: pełen kwiatów i miłości

                Puzzle 3 D chyba są teraz bardzo modne.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  Mąż wrócił wczoraj z pracy z dwoma ślicznymi hiayntami: dla mnie i dla Łucji. Mój syn patrzył jak tata daje nam kwiaty a na koniec ze zdziwieniem zapytał: a Beniuś? Cóż, też chciał dostać kwiatka.

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    Napisane przez bobusie2 Pokaż wiadomość
                    Mąż wrócił wczoraj z pracy z dwoma ślicznymi hiayntami: dla mnie i dla Łucji. Mój syn patrzył jak tata daje nam kwiaty a na koniec ze zdziwieniem zapytał: a Beniuś? Cóż, też chciał dostać kwiatka.
                    Uwielbiam hiacynty. Mąż wybrał piękne kwiaty dla was. A synek tak słodko się zapytał W sumie dziś już dzień mężczyzny, to może dostanie też prezent

                    Właśnie, obchodzicie Dzień Mężczyzny?

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      Beata, jaki prezent w końcu znalezłaś na dzisiejsze urodziny?
                      Patrycja, jakoś nie mam pomysłu na ten dzień mężczyzny... ani dla męża ani dla syna. Chyba będziemy to musieli uczcić miseczką budyniu na podwieczorek (sokiem narysuje jakieś uśmiechnięte buźki).

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        Napisane przez bobusie2 Pokaż wiadomość
                        Beata, jaki prezent w końcu znalezłaś na dzisiejsze urodziny?
                        Patrycja, jakoś nie mam pomysłu na ten dzień mężczyzny... ani dla męża ani dla syna. Chyba będziemy to musieli uczcić miseczką budyniu na podwieczorek (sokiem narysuje jakieś uśmiechnięte buźki).
                        Bardziej rozpowszechniony jest dzień chłopaka jednak, mój mąż nawet nie orientuje się, że dziś święto mężczyzn, ale mam zamiar też uderzyć w kierunku kulinarnym-coś słodkiego. A na budyń smak mi narobiłaś I ja Oli dziś zrobię, wieki u nas nie było, a mam od mamy laske wanilii, więc idę gotować podwieczorek

                        Beata-a jedną z tych cudnych kartek też robiłaś na te urodzinki? Bardzo chętnie obejrzę, bo nigdy nie mogę się nadziwić jakie wspaniałości wychodzą spod twych rąk

                        Teresa- a Wy obchodzicie dzień mężczyzny?

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          Hej dziewczyny !
                          W końcu kupiłam grę Scrible taka karciana Wiem że chłopak też minionki lubi ale te puzle 3d były małe a tak pomyślałam że jak zobaczy taki mały prezent to źle pomyśli jak to dziecko Więc kupiona gra i jeszcze miałam film na dvd Siostra mi pięknie zapakowała i ja zrobiłam kartę i ułożyłam życzenia
                          Zdjęcia dam jutro bo jestem na siostry komputerze bo mój się tak zacina że sił do niego nie mam
                          Hania to mąż się spisał
                          Patrycja na szczęście mąż nie wiem że to dzień mężczyzny Ale jest dzień chłopaka więc niech to wystarczy

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                            Hej dziewczyny !
                            W końcu kupiłam grę Scrible taka karciana Wiem że chłopak też minionki lubi ale te puzle 3d były małe a tak pomyślałam że jak zobaczy taki mały prezent to źle pomyśli jak to dziecko Więc kupiona gra i jeszcze miałam film na dvd Siostra mi pięknie zapakowała i ja zrobiłam kartę i ułożyłam życzenia
                            Zdjęcia dam jutro bo jestem na siostry komputerze bo mój się tak zacina że sił do niego nie mam
                            Hania to mąż się spisał
                            Patrycja na szczęście mąż nie wiem że to dzień mężczyzny Ale jest dzień chłopaka więc niech to wystarczy
                            I super prezent zrobiliście Chłopiec na pewno zadowolony. A Kuba zadowolony z urodzin?
                            Zacina się ten laptop niedawno kupiony?

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              hej
                              tak Patrycja ten nowy laptop tak szaleje Nie mogę nawet na spokojnie ni przepisów pooglądać ani inspiracji na kartki Chociaz dzisiaj nawet dobrze chodzi ale jak trzeba coś szybko na kompie sprawdzić to jak na złość się zacina Siostra twierdzi że jakiegoś wirusa mam A ja to się tam nie znam :/
                              Attached Files

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                Hej dziewczyny. U nas ostatnio trochę parcy i brak czasu. Vały czas robię spineczki bo mam trochę zamówień a w niedzielę 20 Jarmark Wielkanocny na którym wystawiam moje prace.

                                Mama dzisiaj pojechała na lampy. Teraz 5 naświetlań i czekamy na chemię a później zobaczymy. Mama jest silna i wczoraj obiecała Zuzi że jak wyzdrowieje to latem pójdą na plac zabaw i na pyszne lody i pokażą też Fabciowi konie które zawsze Zuzia z babcią dokarmiała jak mamusia musiała jechać do pracy albo do lekarza. Dobrze ze mama ma dużo wnuków dla których chce walczyć żeby pokazywać im świat. To jej naprawdę pomaga chyba bardziej niż my bo my to już ,,staży'' jesteśmy tak mi mama powiedziała

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X