Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    Rano nie odpalam telewizora. Za to słucham radia - zwyle jest to RMF
    Chleb zawsze spada na stronę posmarowaną masłem.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      ja codziennie przeglądam informacje w internecie, nie mam czasu na czytanie gazet

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        Patrycja dzięki
        Dziś mamy ładną pogodę Oby Święta takie ładne były !
        Ale w TV słychac straszne wiadomości Kiedy to się skończy Do czego ten świat zmierza Strach wyjeżdzać teraz gdziekolwiek :/

        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
          Patrycja dzięki
          Dziś mamy ładną pogodę Oby Święta takie ładne były !
          Ale w TV słychac straszne wiadomości Kiedy to się skończy Do czego ten świat zmierza Strach wyjeżdzać teraz gdziekolwiek :/
          Słyszałam, że właśnie na świeta pogoda dopisze

          Paryż...Bruksela...ja nawet nie potrafię o tym pisać. Oby więcej się już nie wydarzyło nic takiego



          Pewnie jesteście w wirze przygotowań przedświątecznych?

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            bez kawy nie wyobrażam sobie poranka. gdy ją piję, to lubię włączyć jakąś energetyczną muzykę.

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              Witajcie!

              Beata, przesyłam gratulacje dla Kuby! Super!



              My jeszcze jesteśmy w domu. Wyjedziemy w niedzielę, na obiad do mojej mamy, a wieczorem do teściów i tam zostaniemy do wtorku. U mamy jest duży ogród i planujemy w nim urządzić Beniowi zabawę w poszukiwanie jajek . Oczywiście jeśli pogoda dopisze.



              Nie wiem czy uda mi się jutro jeszcze wejść na forum, więc już dzisiaj chcę Wam życzyć radosnych, pełnych miłości, pokoju i życzliwości Świąt Wielkanocnych!

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                Ja nie pijam kawy, za to nie mogę się obejść bez herbaty, najlepiej świeżo zaparzonej, bo tak się składa, że u mnie w domu często parzy się herbatę w wielkim dzbanku, który potem stoi i każdy może z niego nalewać.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  Hania- Dziękuję w imieniu Kuby
                  ja już dzisiaj zaczynam piec ciasta więc roboty dużo ...
                  Dziewczyny Ja równie życzę wam WESOŁYCH POGODNYCH SPOKOJNYCH ŚWIĄT W CIEPŁEJ ATMOSFERZE RODZINNEJ !

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    Również i ja życzę Wam pogodnych, radosnych, spokojnych, rodzinnych świat

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      CZeść dziewczyny. Życzę Wam ciepłego poniedziałku Wielkanocnego. Niech słoneczko mocno przygrzewa, żeby wszyscy mogli cieszyć się z lanego poniedziałku

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        Witam Was świątecznie!

                        Z takich kwiatów ostatnich dni: Byliśmy wszyscy razem w kościele ze święconką. Gdy wychodziliśmy Benio oznajmił głośno (na pewno wszyscy wokół nas słyszeli), że teraz idzie do domu JEŚĆ!

                        Czy Wam Święta mijają wesoło?!?



                        Udanego lanego poniedziałku!

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          Napisane przez bobusie2 Pokaż wiadomość
                          Witam Was świątecznie!

                          Z takich kwiatów ostatnich dni: Byliśmy wszyscy razem w kościele ze święconką. Gdy wychodziliśmy Benio oznajmił głośno (na pewno wszyscy wokół nas słyszeli), że teraz idzie do domu JEŚĆ!

                          Czy Wam Święta mijają wesoło?!?



                          Udanego lanego poniedziałku!
                          Właśnie się pozytywnie uśmiałam dzieci jak nikt potrafią poprawić humor Ja wciąż czekam na pierwsze porządne dialogi z córcią

                          Święta zleciały jak zwykle zbyt szybko, ale bardzo rodzinnie. wodą laliśmy sie we trójkę w domu, potem z mopem latałam i ścierkami, tak małżonek z córcią szaleli

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            Patrycja - czyli u Was było wczoraj mokro ale wesoło! Super!

                            Zauważyłam, że bardzo trzeba uważać na to co się mówi przy szkrabie. Benio mówi coraz więcej i tak na prawdę powtarza to co słyszy u nas.

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              Witam poświątecznie
                              Hania zaczynają się niezłe teksty Tak to jest Dzieci są bardzo uważnymi słuchaczami Tu się bawią ale i uważnie słuchają co dorośli mówią
                              Kuba się mnie pyta ostatnio czemu my na randki z tatą nie chodzimy ?
                              Patrycja to tradycji stało się za dość U nas było sucho ale święta miło i rodzinnie spędziliśmy również

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                Nasze święta tez bardzo mile upłynęły. W sobotę byłyśmy (córa i mama) ze Świeconką. Dwa koszyczki w tym roku przygotowałam, jeden dla mnie, drugi dla Małej. Dla niej oczywiście z różową kokardką. Do środka napakowała symbolicznie wszystkie czekoladowe jajka jakie były w domu . Niedziela i poniedziałek z rodzinką na obiadku i spacerki i do kościółka. Była super pogoda, Święta bardzo udane. Aż szkoda, że tak szybko minęły.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X