Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    ja bez kawy nie zacznę dnia. To jak powietrze do życia.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      Napisane przez Becia88 Pokaż wiadomość
      ja bez kawy nie zacznę dnia. To jak powietrze do życia.
      Również tak myślałam ,ale jednak przyszedł czas na przerwę od kawy Chociaż nie na długo bo powoli znów wracam do tego nałogu

      Dziś ładna pogoda Umówiłam się z koleżanką na wyprawę rowerową dzisiaj z dziećmi A dzieciaki wolne mają , 6 klasa pisze testy
      Moje dzieciaki wstają zazwyczaj o 6 rano a dziś pobudka była o 7 :30

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        hej

        taka pogoda, że pół dnia Ola na dworze spędziła, a powrót do domu kończy sie 15-minutową histerią na podłodze.

        Lara- piękna pogoda i rowery..zapowiada się wspaniale i jak wyprawa rowerowa?

        Hania-Benio na placu zabaw pewnie sam się ładnie bawi? ja za Olą muszę latać, pomagać, ma nie raz hardcorowe pomysły więc po placu zabaw ja jestem padnięta, a moje dziecko nie ma nigdy dość Dziś 4 godziny spędziłyśmy na placu w parku i jak zwykle płacz był straszny jak powiedziałam, że idziemy do domu

        Becia88-mam tak samo, kawa rano musi być

        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          Tak pogoda ładna to trzeba korzystać Nasza wyprawa rowerowa się udała a nasi chłopcy dzielnie jechali nawet pod górkę Już się umówiliśmy na następną wyprawę
          Pojechałam złożyć wniosek na 500+ a tu pit z 2014 miałam pusty A ja tylko na datę spojrzałam i do teczki i znowu jutro muszę jechać i podać

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            Beata-duże kolejki z urzędzie? ja jeszcze sie nie zebralam by wybrać się z 500+. Na szczęście nie jest tego tak dużo jak sie bałam, bo z racji tego,że pobieram już u nich świadczenia nie muszę im dawać żadnych pitów, zaświadczeń z urzędu skarbowego itd (mają już w u siebie te informacje).

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              Patrycja kolejek to nie było żadnych Może cała fala ruszyła już pierwszego kwietnia Ale szwagierce powiedzieli ze jak do 10 kwietnia się złoży to jest szansa że pieniądze dostanie się już pod koniec kwietnia ale jak później wyrównają to i tak na jedno wyjdzie i tak się dostanie
              dzisiaj coś pochmurnie u nas

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                hej,

                Beata-Czyli wszystko w miare sprawnie im idzie z tym 500+ i wypłaty też szybko w takim razie planują.
                U nas zaczęło padać dopiero wieczorem wiec pół dnia spędziliłyśmy w parku na placu zabaw z synkiem koleżanki.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  Witajcie!

                  Mi udało się wczoraj złożyć wniosek na 500+ przez internet. Zajęło mi to kilka minut. Wcześniej 1-go i 3-go jak próbowałam to ciągle coś się zawieszało. Podejrzewałam, że system był wtedy przeciążony . Teraz i w internecie spokój i z tego, co Beata napisała, w urzędzie też pierwsza fala chyba minęła.

                  Dzisiaj Benio jedzie na tydzień do babci. Póki babcie go chcą brać to chętnie korzystam . Moje plany na ten tydzień bez syna: wieeeelkie wiosenne sprzątanie mieszkania! Trzymajcie kciuki, aby mi się udało!

                  Miłego dnia!

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    Hania to skorzystasz z okazji bo przy dwójce to ciężko sprzątać
                    Patrycjau nas też plac zabaw zaliczony wczoraj ale w nocy u nas była straszna burza a nawet dwie Dobrze że dzieci przespały bo się boją a rano to nawet internet nie działał

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      Witam sobotnie
                      U nas dziś pada od samego rana więc siedzimy w domu ale jutro ma być ładnie więc będziemy korzystać i pewnie pojedziemy na budowę
                      Hania pewnie korzystasz i porządkujesz
                      ja już obiad zrobiłam i jeszcze tworze kartki między czasie i tydzień zleciał jak szalony

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        ja bez kawy dnia nie zacznę

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          Beata- na jaką okoliczność teraz kartki powstały? wiesz, że masz we mnie fankę, która chętnie jak zwykle obejrzy dzieło, więc jak masz ochotę to wrzuć co nie co
                          A co teraz porabiacie (jakie prace) na budowie? ja z Ola do mamy jutro jadę na obiad

                          Hania-pochwała dla dziadków, że mają ochotę zająć się wnuczkiem super dziadkowie. Na pewno dom będzie aż lśnił Sprzątanie, sprzątaniem , ale skorzystaj i też troche odpocznij

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            Witam
                            Patrycja pochwaliłabym się kartkami ale mi dzisiaj tak internet przerywa że i pisać muszę szybko Bo już tutaj posta piszę po raz trzeci
                            Na budowie nic takiego a jeździmy do pieska a to tak pomarzyć sobie
                            Miało być dzisiaj ciepło a tu pochmurnie

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              Hej dziewczyny. Trochę mnie tu nie było, byłam pochłonięta wstążkami i ogrodem. Dzisiaj troszeczkę luźniej muszę tylko skończyć wianuszek na komunię a z zamówieniami się wyrobiłam więc będę tworzyć co mi przyjdzie na myśli. Ostatnio robiłam opaseczki z Krainą Lodu bo jak zrobiłam jedną dla znajomej to po dwóch dniach dzwoniła ze chce jeszcze 10 i trochę spineczek i gumeczek i szalałam.
                              W weekend byliśmy u znajomych w Poznaniu trochę oderwania od obowiązku i odpoczynku.
                              Dzisiaj mama zaczęła chemioterapię i tak przez kolejne 6 poniedziałków, a później zobaczymy, oby to wystarczyło.
                              Pewnie teraz będę miała jeszcze mniej czasu bo gdy brat będzie jeździł na 1 zmianę to będę jeździał rano do mamy żeby nie siedziała sama.
                              Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia i tygodnia.

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                Uwielbiam kawę, uwielbiam też co jakieś czasu próbować nowych smaków. Myślę teraz o wypróbowaniu nowych smaków kawy- na http://kapsulkakawy.pl/ widziałam kilka ciekawych typów.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X