Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    hej

    Tych etapów do przejścia jest nie lada:P Olka męża też spycha z łóżka jak widzi, że się gładzie koło mnie. Także rządzicielka mi już rośnie.

    A ja dziś czuję się wykończona. Nalatałam się po urzędach, a nie cierpię tego. Zamiast korzystać z córcią z ostatnich pięknych dni dusiłam się w kolejkach. Żeby dostać dodatek do rodzinnego z tytułu urlopu wychowawczego trzeba się nalatać.

    Przed nami weekend. Macie plany na ostatni wakacyjny weekend?

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      LARA super ze impreza się udała.
      JA nie mam zielonego pojęcia co można im kupić, nie byłam u nich w domu, nie znam ich zbyt dobrze. Wiem tylko że pan jest lekarzem i to bardzo dobrym przekonałam się sama, a pani była kiedyś przedszkolanką. Chyba najlepiej będzie kupić tradycyjnego kwiatka.
      A my dzisiaj po pierwszym dniu w przedszkolu i jak na razie było dobrze bo Zuzia była z mamą, ale jutro chcę ją zostawić na trochę samą żeby się przyzwyczaiła do tego że zostaje bez mamy i że nic złego sie nie dzieje.

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        teresa ja też myślałam o kwiatku, bo to zawsze tak uniwersalnie, więc jak nic innego nie wymyślisz to jakaś deska ratunku jest
        powodzenia w adaptacji Zuzi, żeby szybko i bez problemu przyzwyczaiła się do przedszkola

        u nas w końcu troszkę pada, ale mówią że po takiej suszy to potrzeba aby deszcz padał non stop przez kilka dni, a na to się nie zapowiada.

        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          Patrycja też tego wprost nienawidzę tych urzędowych spraw a w ostatni weekend idziemy na urodziny kolegi Kuby Chłopiec ma 7 lat i też miałam dylemat Zadzwoniłam dziś do jego mamy i zapytałam To powiedziała że coś do szkoły Flamastry długopisy etc bo to się przyda a tak zabawki są na 5 min i problem z głowy
          Teresa powodzenia z Zuzią w przedszkolu będzie dobrze
          jjmka u nas też przydał by się już deszcz w końcu ale coś się nie zanosi :/

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            Witajcie

            My z córcią dziś na zakupach byłyśmy i się obkupiłyśmy:P Tata i małżonek w jednej osobie apopleksji dostanie jak zobaczy wyciąg z karty

            Teresa- kwiatek rzeczywiście uniwersalny i bezpieczny prezent. Życzę by Zuzia polubiła przedszkole

            Jjmka- u nas ani kropki deszczu. Aż szkoda patrzeć na ogródek

            Lara- kto pyta nie błądzi:P Miałaś świetny pomysł z zadzwonieniem. zapytałaś sie i już wiesz co kupić Też tak czesto robię- wtedy i nam łatwiej coś kupić a i obdarowany zadowolony bo prezent trafiony.

            Udanego weekendu
            życzę Wam (i sobie też) spokojnego długiego snu!

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              Witam U nas pochmurnie i mam nadzieję że deszcz w końcu spadnie
              Patrycja - ale kobietki zadowolone z zakupów jak sądzę Niech glowa rodziny się przyzwyczai że jak kobieta na zakupy pójdzie to wroci z pełnym torbami
              Wczoraj z dziećmi wybierałam się na plac zabaw ok 17 Już prawie byliśmy przy szkole jak zadzwoniła koleżanka że będą piec ziemniaczki na ognisku Więc poszliśmy od razu do nich bo tam mąż z kolegą taras robią i tak wróciliśmy o 11 w nocy Dzieci mi jeszcze śpią Ja się zaraz zabieram za zbieranie śliwek Zrobię z nich udawaną nutellę
              A jutro ta impreza urodzinowa i mam nadzieję że to naprawdę koniec
              Z tym że mąż ma urodziny 5 września ale na to nic nie planowaliśmy

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                Lara ja mam też taką dobrą koleżankę u któej też imperza za imprezą,ale ona to nie jest z tego zadowolona bo nidg nie może odpocząć, co weekend coś ma... ja to czasem zazdroszczę że mieszkamy tak daleko od naszych rodzin i tak rzadko się z nimi spotykamy.
                Patrycja nic tak nie cieszy jak udane zakupy ale jak mąż was zobaczy w nowych ciuszkach jak ładnie wyglądacie to mu złość przejdzie
                ja zaraz się wybieram na fitnes w wodzie, pierwszy raz, jeszcze na czymś takim nie byłam, jestem ciekawa ja to będzie u nas dziś słnecznie, zapowiada się że ostatni weekend wakacji będzie cieplutki

                Miłego dnia wszystkim życzę

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  cześć Dziewczyny - dawno mnie nie było, powoli nadrobię co u Was - a ja miałam problem z netem, a potem dopadło mnie choróbsko - właściwie jeszcze mnie trzyma, ale przynajmniej mogę jakoś już powoli funkcjonować - więc mam nadzieje, że za chwilkę wrócę do formy i będę wstanie coś pisać z Wami bo tak dziwnie mi było, ale nie miałam siły - dawno mnie tak choroba nie wcisła w łóżko jak teraz, ale musi być lepiej, pozdrawiam Was i życze milego weekendu

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    Witaj Justnko, dobrze że do nas wracasz bo nam brakowało Ciebie zdróweczka życzę żebys jak najszybciej wróciła do formy

                    tak mi się spodobał ten wczorajczy aqua fitness że zaraz jadę znowu, więc do zobaczenia później

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      Justyna szybkiego powrotu do zdrowia Lato w pełni a tu jeszcze choróbsko cię dopadło :/
                      jjmka nieźle się nakręciłaś na fitness na pewno fajnie Samo to że się wyjdzie gdzies w fajne towarzystwo no i jeszcze dla figury
                      My po urodzinach super Dzieci bardzo zadowolone

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        Justynka życzę zdrowia.
                        Dziewczyny Zuzia została sama w piątek w przedszkolu, sama mi kazała iść na zakupy i nie wracać szybko. Zobaczymy jak będzie jutro, ale ona jest nastawiona pozytywnie. Chyba mniej się boi niż ja '

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          Teresa jak super się Zuzia zaadoptowała w przedszkolu Mamusie to tak zawsze przeżywają bardziej Widzisz nie będziesz mieć problemu Widać Zuzia to odważna dziewczynka
                          Upał :/ Zrobiłam nutellę ze śliwek Tak nam posmakowało że jutro robię kolejną partię Obiad zrobiłam i padam Muszę jeszcze Kubę na jutro przygotować

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            JA proszę przepis na tą nutelle. Obiad u nas dzisiaj leniwy bo zrobiłam leniwe pierogi z sosem truskawkowym.
                            Ja robię rewolucję w szafie bo Fabian już wyrósł z ciuchów i muszę pochować.
                            A jeszcze się wam nie chwaliłam na początku listopada zostanę ponownie ciociom. Siostra nam powiedziała o tym ze jest w ciąży jak była już prawie w 5 miesiącu

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              Teresa to ładnie ta Twoja siostra was przetrzymała, dziwne dziwne to.
                              Super że Zuźka taka dzielna jest, bo to zawsze dla mamy kamień z serca że dziecko czuje się dobrze tam gdzie jest, ja mam tak samo z Majuchną

                              Lara a na nutella to jak smakuje? chyba śliwkami co?? nie słyszałam jeszcze o czymś takim....

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                No mojego małego dziś bardzo zainteresowało szambo. A tak na poważnie to kopali mi je i zostałem na moment zapłacić i już było poza domem tak gdzieś 20 metrów od szamba raczkował. Chyba zapach przyciągał

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X