Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    Beata u nas też po kolędzie
    ja zakończyłam szycie na dziś idę spać
    Zosia jest z 13 lipca więc do urodzinek jeszcze pół roczku i parę dni - teraz nasza Gabi będzie świętować 2 lata 10.01 a siostra 12.01, potem 21 mój szwagier
    dobrej nocy

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      Witam
      Wczoraj jeszcze moja mama mówi do Laury że jak ksiądz da obrazek to mówi się Bóg zapłać a Laura na to "yyy mama zapłaci Ja nie mam pieniążków"
      Ja już panie zrobiłam i zakupy i zupę ugotowałam ...
      kartki co chcę skończyć to nowe zaczynam Ależ jato mam system :/

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        witam się dopiero dziś u mnie była siostra i Gabii - oj była zabawa
        teraz panna moja zjadła obiad i się bawi - ja mam nadzieje, że chwilkę poszyje a najpierw muszę trochę ogarnąć
        Beata wypowiedź cudna Laury mądra dziewczynka
        wiesz co do systemu ja mam tak, że muszę skończyć książkę dla Lenki a mam też do zrobienia dla maluszka i hmmm korci mnie aby zacząć tą dla maluszka - ale muszę się powstrzymac

        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          Dziękuje dziewczyny.
          Justynko dobrze pamiętasz Fabian miał urodziny 27.12 a imprezkę w sylwestra zrobiliśmy tak za jednym razem.
          Zuzia w przedszkolu świetnie, uczy się nowych piosenek, wierszyków i powiem Wam ze jestem bardzo zadowolona że chodzi do przedszkola bo jest bardziej śmiała niż wcześniej.
          Na szczęście dzieciaczki zdrowe i oby tak dalej. A w kwestii zdrowia to czekamy na wyniki biopsji mamy miały być dzisiaj ale nie ma i może będą w poniedziałek. Ogólnie przez tą chorobę mamy tak jakoś u nas dziwnie. Teraz już trochę lepiej ale pierwsze dni po informacji od lekarza że to prawdopodobnie nowotwór były okropne. Mama jest załamana i my wszyscy również bo niecałe 4 lata temu nasz tata zmarł na nowotwór i ogólnie...

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            witam - u mnie kolejny dzień szycia :P bo mi się nie podobało coś i hmm robię od nowa jedną kartę cała ja :P
            Teresa życzę by z Mamą było wszystko dobrze i aby te przypuszczenia o nowotworze nie potwierdziły się,
            zyczę by dzieciaki z zdrówkiem nadal tak trzymały - Fabian to już mały kawaler - pamiętam Twoje zdjęcia w konkursie tutaj na Babyonline, gdy siedział jeszcze w brzuszku, Zuzia przedszkolak - świetnie, że sobie tak dobrze radzi

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              Witajcie

              Moja panna znów buntuje się ze spaniem, wczoraj o wpół do pierwszej w nocy zasnęła po buntach, dziś lepiej bo wpół do jedenastej.... i jakoś po tym nie mam już sił nic pisać.

              Justyna- to szykuje się kilka uroczystości Wam, fajnie sie ułożyło u rodziny siostry, że wszyscy styczniowi U nas zaś niespodziewane wesele u kuzynki męża pod koniec tego miesiąca wyskoczyło.

              Teresa- ja miło Cię czytać Ciesze się, że dzieci zdrowe i ładnie się rozwijają, a za mamę trzymam mocno kciuki, by wszytsko dobrze się skończyło!

              Lara- doczytałam o tych stawkach dla księdza...szczena mi opadła. Toż to zgroza, tyle pieniędzy! A Laura rozbroiła mnie tym tekstem Aż milej dzień zakończę

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                Witam
                Teresa trzymam mocno kciuki za dobre wyniki Wyobrażam sobie jak się czujecie :/
                Justyna wziełam się za te kartki w końcu i 3 skończyłam Takie słabe zdjęcia mi wychodzą a chciałam pokazać
                Patrycja Laura to mnie wciąz zaskakuje tymi tekstami
                Wczoraj jeszcze dzwoniła koleżanka chciała abym jej tort zrobiła dla męża

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  witam - ja się dziś wyspałam moje dziecię jeszcze śpi , ja wczoraj poprawiłam sobie to co chciałam w książce, więc mam jeszcze jedną stronę do zrobienia i zszyć książkę i gotowe - coś mnie za długo z nią zeszło - ale jak mi się coś nie widzi to będę roić dopóki nie będę zadowolona
                  Patrycja zyczę by spanie się unormowało Oli - najgorsze w tym, że Ona się męczy przy tym i Ty, ja wczoraj właśnie oglądałam zdjęcia z wesela co byliśmy w lipcu - jaka ta moja panienka była malutka tam , u nas w tym roku z mojej strony szykuje się jedno wesele i tak chyba już ostatnie , a z B. strony to epoka wesel dopiero się zacznie ;/
                  Beata Zosia też niekiedy coś palnie, że śmiejemy się z tego i śmiejemy -chyba zacznę zapisywać te teksty - może fajna być z tego pamiątka, Ty to musisz założyć jakąś firmę kartki plus pieczenie ciast

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    Witajcie

                    Moje dziecię dalej szalenie wczoraj obudziła się po północy i zasnęła dopiero po trzeciej nad ranem... ciekawe jak będzie dziś

                    Lara- i jaki tym razem pieczesz tort? Po takich tekstach dzieci od razu humor się robi i weselej A Justyna ma rację z tym biznesem, jesteś w tym świetna i lubisz to, żeby jeszcze troszkę kaski się z tego sypnęło byłoby super

                    Justyna- u nas 3 wesela i komunia w tym roku, ale tak już jest, ze jak sypnie sie to wszędzie kiedy macie to wesele?

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      witam się ja wczoraj skończyłam książkę dla Lenki dziś zaczynam dla malucha
                      Patrycja a widzisz jakis powód czemu Oli się tak poprzestawiało z tym spaniem? u nas takie małe cyrki odnośnie spania były przy buncie dwulatka z tego co kojarzę, u nas wesele w lipcu albo sierpniu a u Was imprez ogromna ilość się szykuje,my się zbieramy na urodziny Gabii

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        Hej
                        Tak mi się Nowy rok zaczął z tym dorabianiem Nie wiem czy wspominałam z e na sylwestra jak pomagałam na kuchni to kucharka też się ze mną podzieliła kasą i dorobiłam sobie
                        A wczoraj dostaliśmy kaczkę ale musieliśmy ją sami oskubać i ledwo co skończyliśmy o 16 godz dzwoni koleżanka czy nie mam czasem kartek na urodziny bo wybierają się na 18 stkę a z samą kopertą nie wypada i tak w ostatniej chwili w godzinę czasu zrobiłam kartkę i zarobiłam 10 zł a zawołałam 4 i tak się koleżance spodobała że powiedziała że będzie u mnie zamawiać
                        Więc muszę zacząć jakieś kwiatki robić i jeszcze teraz o dekoracji tortu myślę ...
                        Patrycja też miewały moje dzieci takie zarwane nocki ale nie trwało to tak długo ale cierpliwości ci zyczę
                        Justyna ja też skończyłam swoje kartki ale jakoś zdjęc jest taka słaba że nie widać za bardzo
                        Nie potrafię tego ustawić w telefonie

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          Lara przy kaczce to sporo roboty jest, wiem coś o tym bo niedawno skończyliśmy z naszymi codziennie do skubania była jedna ale teraz to jeszcze tylko indyki czekają.
                          Fajnie dziewczyny że macie sposób na dorobienie sobie kilku groszy. Ja też sobie dorabiam poprzez robienie różnych ozdób, głównie spinki i gumki dla dziewczynek jeśli macie ochotę to zapraszam do obejrzenia moich kilku ozdób i oczywiście można składać zamówienia
                          https://www.facebook.com/Kolorowa-kr...892388/?ref=hl

                          Łukasz się męczy z Fabianem bo byliśmy na wyjeździe mały przespał się w aucie a teraz zamiast spać to daje tacie nogi do całowania i się śmieje. A co niech się tatuś trochę pomęczy przy usypianiu. Ogólnie Fabianowi idzie górna jedynka i noce masakryczne mam niech mu już te zęby idą bo to koszmar jest. Kilka razy miał gorączkę, dziąsła spuchnięte a zęba jak nie było tak nie ma

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            Teresa kiedy Ty znajdujesz na to czas??? ja stronkę lubię szkoda tylko, że moja panna nie daje sobie wiązać włosków ;/, zycze by Fabianowi ząbek szybko ujrzał światło dzienne i przestał go gnębić
                            ja szyje książkę dla malutkiej Sarah
                            Beata super, że udaje Ci się coś na tym dorobić - człowieka to cieszy, a przy tym sprawia radość innym

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              Witam
                              Teresa Ja tez już polubiam stronę Piękne ozdoby tworzysz rosół z kaczki pyszny jest
                              Justyna jeszcze jak motywacja jest to się cieszę że mam dla kogo robić zaraz spróbuję dodać tamte zdjęcia

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                Też dorabiam sobie szyciem Teraz postawiłam na zabawki dziecięce ale sprzedaję je tylko po rodzinie ponieważ dopiero staram się o atesty. Poza tym szyję raczej dla siebie

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X