Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    Witam
    Patrycja to masz nocne zachcianki
    Justyna Dzięki w imieniu Laury Również wam życzę udanej imprezy a widać mąż się doczekać nie może Mój codziennie rano na budowę jeździł kawę wypić a potem do pracy teraz kiedy prace są to też się cieszy

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      W temacie kawy porannej to powiem szczerze, że nigdy kawy nie lubiłam. Był jednak taki czas, że do śniadania piłam czarną bez cukru na poprawę metabolizmu, bo działa niezawodnie i wspomaga odchudzanie. Później w czasie ciąży całkowicie ją wyeliminowałam i w czasie karmienia. Niedawno w sklepie zobaczyłam kawę zbożową z orkiszem Anatol. Nigdy nie piłam kawy zbożowej, nie miałam ochoty jej próbować nawet - odrzucało mnie z automatu, ale ładnie wyglądało malutkie opakowanie i było tanie więc stwierdziłam, że kupię i skosztuję ze względu na ten orkisz! No i jestem zachwycona. Bardzo mi smakuje - rzecz jasna bez dodatków typu mleko czy cukier, bo nie używam ani jednego ani drugiego do niczego. Tzn cukier używam w minimalnych ilościach tylko do ciast, a mleko do naleśników wyłącznie.

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        annaniol -swego czasu piłam i anatola a z orkiszem jeszcze nie próbowałam Ja to wróciłam do picia kawy ,zrobiłam sobie przerwę parę miesięcy ale ta jesień chyba tak wpłynęła na to że znowu zaczełam chociaż nie piję tak codziennie ale jednak
        a teraz dla uśmiechu
        Wczoraj Uczymy się z Kubą i tak ma jeszcze problem z niektórymi literkami więc mówię że będziemy literki kojarzyć np W to odwrócone M ,H to jak drabinka a Kuba powiada a B to będę kojarzył z cyckami No faceci ...

        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          Witam was niedzielnie
          Pada deszcz dzieci marudne bo się przyjęcia nie mogą doczekać ! trzeba wszystko przed nimi chować ...a ja już jestem cała spocona :/
          Miłego dnia życzę

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            u nas nie pada, ale mgła wisi nad miastem, więc jest szaro, buro i ponuro, a mała ma katar. Na szczęście bez oporów przyjęła wapno, więc myślę, że szybko jej przejdzie. Teraz mała drzemka, a później będziemy bawić się z dziadkami

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              Witam
              annaniol zdrówka dla córeczki życzę
              My po wczorajszej imprezie zadowoleni a dzieci szczególnie
              Dzieci jeszcze śpią to mogę spokojnie kawę wypić zostało mi jeszcze tortu kawał więc jeszcze zaproszę koleżankę na kawę

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                Witajcie u nas świeci słonko , zdrówka dla tych schorowanych, Lara jak po imprezce? u mnie weekend minął tak szybko, że nie wiem kiedy , a pochwale się Wam, że udało mi się wygrać bon do smyka więc dla Panny mojej będą małe zakupy , a tak to wczoraj byliśmy u moich rodziców , dziś planujemy przenosiny z sypialni bo będzie B. malowała także ten chaos u nas , ale jak pomaluje to i większe porządki zrobię tak by już na święta mieć spokój,

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  Justyna po imprezce super ! Cieszę się bo dzieci były zadowolone a tort wychwalony zaprosiłam jeszcze z rana koleżankę na tort i pogaduchy
                  Wieczorem ma jeszcze znajomy wpaść bo zjechał z IRL (na 3 dni) Gratuluję wygranej to czeka was malowanie oby szybko poszło

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    Witajcie

                    dziś z mężem zostawiliśmy Olę u mojej mamy i mieliśmy randkę

                    Lara-widze, że zapomniałam w końcu napisać w weekend post- spóźnione życzenia dla córci! spełnienia wszelkich marzeń dla Laury! Mniam, aż sama chętnie bym spróbowała tego tortu najważniejsze, że dzieci zadowolone, a potem na drugi dzień tort do kawki smakuje najlepiej zawsze

                    annaniol-niech córcia szybko wraca do zdrowia

                    Justyna- gratuluję wygranej Przed świętami jak znalazł, a zawsze coś jest potrzebne dla dziecka Miło coś zmienić w domu, nawet nowy kolor ścian cieszy Na jaki kolor malujecie sypialnie?

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      Patrycja jak randka?
                      sypialnia będzie taka morelowa teraz mamy zółty i jedna ściana jest mniej więcej wrzosowa ale teraz będzie jeden kolor, potem kuchnia - u nas na wieczór był szał, bo Młoda przez tą rewolucje remontową lekko przechodziła dziś samą siebie - pomagała, goniła, odkurzała, za dużo tego - ale na szczęscie padła dość szybko choć obawiałam się usypiania po takim dniu, a z bonu się cieszę przyda się mocno,
                      Lara super, że impreza się udała

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        Witam
                        Patrycja Laura dziękuję za życzenia Super że udało wam się pójść na randkę
                        Justyna tak ja mąż ocieplał Kuba też pomagał Wymęczony wrócił jak nigdy

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          Witam u nas remontu dziś ciąg dalszy zaraz jemy śniadanie i pomagamy B. oczywiście Zosia najbardziej chętna , u nas zimno szaro i ponuro na polku i odrobinę śniegu jest ;/ co mnie nie bardzo cieszy, Lara myślę, iż dobrze uczyć dzieci takiej małej pracowitosci od początku bo ja mam nadzieje, że u Zosi to zaowocuje w przyszłości , miłego dnia

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            Ależ mi internet przerywa :/ U nas biało śnieg jest chociaż nie tak dużo ale i ślisko na drodze Jeszcze zakupy mnie czekają do obiadku
                            Kuba ostatnie dni bez płaczu chodzi co mnie cieszy

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              Witajcie

                              To zima do nas zawitała. Ola była w szoku jak snieg zobaczyła.

                              Justyna- takie delikatne kolory bardzo lubię do sypialni I brawa dla Zosi, że tak chętnie pomaga. Też mysle, że to z czasem zaowocuje tym, że dla dzieci naturalne będzie takie pomaganie To szybkiego zakończenia remontu. A my bylismy z mężem w kinie i na spacerze- akumulatory naładowane pozytywnie

                              Lara- mam nadzieje, że Kubuś tylko usmiechnięty będzie. Z resztą to mądry chłopak i da sobie radę

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                Witam Dziś już mamy po śniegu ale mróz był Przynajmniej zarazki wymrozi
                                Patrycja ach zazdroszczę ci takiej randki Powinny być i u nas częstszym rytuałem ...
                                Jutro mam wywiadówkę u Kuby ciekawe co mnie czeka ...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X