Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    Witam
    Przerażające co się dzieje na tym świecie giną niewinni ludzie
    Justyna jak na razie tworzę kartki Jedną już dałam dla ciotki i wujka i nawet nie zdążyłam zdjęcia zrobić ale dam dwie inne dla przykładu
    Wczoraj Kuba dostał i Laura dużo ciuszków i tak sobie pomyślałam Zrobię tym co dali kartki ale muszę jeszcze zrobić po rodzinie na wysłanie i jeszcze koleżankom i jeszcze urodzinową na grudzień i nie wiem czy wo góle ja się z tym wszystkim wyrobię :/ ten kącik teraz by się bardzo przydał
    Teresa dobrze mówisz o prezenciku od dentysty a Kuba co do tej dentyski chodził to już od niej dostawał Była taka witryna z takimi małymi gadżetami dla maluszków Zobaczymy jak dzisiaj będzie jak zaprowadzę Kubę do szkoły
    Attached Files

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      Witam, u nas szaro i buro na polku niestety ;/, właśnie zbieramy się do Krakowa bo mamy trochę do załatwienia - ja znów muszę pasmanterię zahaczyć, Lara piękne karteczki ależ masz Kobieto talent a powiedź mi paseczki tniesz sama czy kupujesz? u mnie trwała produkcja w weekend pomponów z włóczki

      Teresa Twoja Zuzia pięknie sobie radzi i mam nadzieje, że Zosia też sobie kiedyś da radę

      Patrycja z Małą udaj się do dentysty, dokładnie jak pisze Teresa wart mieć prezencik, ja jak byłam z naszą Młodą to pierwsze na fotelu siedziałam ja, potem tata i Zosia usiadła ale na mnie i otworzyła bużkę nawet - ale lekarkę mamy super z podejściem, nie pospieszała - Zosia nie dała sobie dotknąć ząbków ale to i tak sukces był, życzę by i Małej było wszystko dobrze, ja zauważyłam, że dzieci które jedzą słodycze mają mnie problemów z zębami - moja je mało raczej, ale jak odziedziczyłą tendencje po rodzinie męża to będzie problem u nas z zgryzem - teraz ma piękny zgryz i ładne ząbki, ale obawiam się o drugie ząbki

      miłego dnia

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        Justyna dzięki Paseczki mam kupione i też jeszcze wycinam z brystolu także żmudna praca ale i tak to lubię a pompony też próbowałam robić ale nie wychodzą takie ładne Masz na nie jakiś sposób ?

        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          Witam dziewczyny
          Zaglądałam rano ,w południe i teraz a tu pustka ...
          Zaprosiłam na niedzielę na torta koleżankę z dziećmi a planowałam żadnego imprezowania nie robić :/ na urodzinki Laury I tak sobie myślę Że zrobie tort truskawkowy bo mam truskawki pomrożone i się głowię nad dekoracją bo ani barwników nie mam ani się do miasta nie wybieram :/

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            jestem jestem witam się - u nas dziś prace trwały nad kalendarze adwentowym Zosia dzielnie pomagała, teraz moja panna prasuje a ja mam sekundkę dosłownie Beatko a kiedy Laura ma urodzinki dokładnie - 3 latka tak? a tort truskawkowy mniam mniam szczególnie teraz, gdy za oknem tak szaro buro, a jakbyś pokryła tort masą śmietankową - choć Ty takie cuden dekoracje robisz

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              Witajcie

              Dziękuję Wam serdecznie za te wszystkie rady

              Lara- kartki jak zwykle magiczne-oddają ducha świąt Tort na pewno będzie przepyszny. To w niedzielę mała uroczystość

              Teresa- Zuzia dzielna Na pewno dużo dało to, że ją wspierasz i uczysz otwartości

              Justyna- jak wygląda Wasz kalendarz adwentowy? Zosia zachwycona robieniem kalendarza

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                Lara karteczki super, a z tym własnym kącikiem na robótki to masz rację. Mi też takiego brakuje i wszystko na szafie porozrzucane i dzieciaki cały czas coś zabierają i psocą.
                Justynka jestem ciekawa twojego kalendarza.
                Patrycja dziękuje za miłe słowa

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  Witam się i ja wieczorową porą nasz kalendarz możecie zobaczyć klikając w zdjęcia - po prawej stronie i tam jest zdjęcie kalendarz, bo powstawał na konkurs tutaj - tak troszkę i tak miałyśmy robić, a w środku paczuszek troszku słodkości, ale i notesiki, kredki - tak by nie tylko były słodycze, jest i też karteczka z zadaniem na dany dzień np. robimy naleśniki itp.

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    Witam
                    Justyna nie wiem może jakieś żelki kupię i udekoruję bo ani barwników ani pisaków nie mam a do miasta się nie wybieram Zaraz popatrzę na wasz kalendarz
                    Mąż kupił styropian Będzie teraz dom ocieplał tak umyślił sobie bo teraz na centralne i tak nie uzbieramy a pieniądzę sie szybko rozejdą ...

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      Lara odnośnie tortu na pewno coś wymyślisz a nasz kalendarz taki skromny ale zabawa z robieniem go była super i Zosia strasznie pomagała - a jak wypowiadała słowa "Prezenciki dla Zosia" <choć nie wie co jest w środku> z takim uczuciem to mi się od razu ogromny banan pojawiał na twarzy , a jak u Was budowa? mój B. był dziś w taurone bo chcemy prąd podłączyć i załatwia to już któryś dzień bo każdy mówi coś innego w kwestii trybu załatwiania tej sprawy ;]

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        hej!
                        Moja gwiazda śpi o dziwo jeszcze więc mogę coś napisać nawet

                        Justyna- widziałam zdjęcie. Zosia aż promienieje szczęściem, usmiech od ucha do ucha a kalendarz bardzo pomysłowy i oryginaln też tylko czekam aż Ola z pół roku podrośnie, byśmy cos działały. Teraz ma jeszcze fazę demolowania Jak ostatnio zrobiłam jej piasek kinetyczny to wolała go jeść niz się nim bawić

                        Lara- z Twoją kreatywnością na pewno powstanie piękna dekoracja Jakiej grubości styropianem ocieplacie? U nas Tauron jest mało popularny wśród okolicznych domów, ale ma chyba ciekawą ofertę?

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          Patrcyja jeszcze chwilka i Oleńka będzie towarzyszyć Ci jako uczestnik zabaw kreatywnych, choć my z Zosią już malowałyśmy farbami jak miała 14 miesięcy, w tamtym roku w okresie świątecznym robiłyśmy dużo malowanych dekoracji, robiłyśmy dekorację na choinkę, karteczki na prezenty z odbijaną jej stopą - ona strasznie lubi jak maluje jej się stopę i może ją odbijać na kartce - jest wówczas ino pisk radości ,
                          a my dawno nie bawiłyśmy się pisakiem chyba czas wrócić do tej zabawy

                          u nas tauron jest tutaj popularny bardzo i inni dystrybutorzy to tylko wybiórczo, dziś udało się B. złożyć wniosek o zawarcie umowy to tak czy tak sukces ogromny

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            Justyna szukałam waszych konkursowych zdjęć i nie mogłam do nich dojść Później na spokojnie przejrzę
                            Patrycja wiesz co nawet nie wiem jaki gruby styropian bo mało się nie pokłóciliśmy o to bo ja myślałam że będziemy odkładać a tu wymyślił ocieplanie ... W sumie to oczywiście też potrzebne no ale wyszło jak wyszło Zaczął opowiadać że niedaleko w mieście jakieś chyba gangsterskie porachunki były bo 3 facetów ktoś postrzelił w bloku (jeden uciekł ale go też na chodniku postrzelili )i z tego wszystkiego o to nawet nie pytałam ale zapytam

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              Lara wejdź sobie w plik zdj po prawej stronie wątku mojego
                              Zarejestrowany: Aug 2014
                              Miasto: Grajów
                              Posty: 3 389
                              Zdjęcia: 45 - jak naciśniesz liczbę 45 podświetloną na niebiesko to tam wszystko jest

                              ehh ten świat dokąd zmierza, wczoraj czytałam, że w Niemczech jakiś mecz odwołano bo reklamówka z bombą w środku i auto udawało karetke, a w środku ogromną ilość materiałów wybuchowych ;/ aż strach, gdzieś teraz wyjeżdżać


                              aaa Lara nie wiem czy widziałaś Hooy ogłosiło nabór do nowych testów bucików

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                Justyna ale ze mnie gapa teraz już zobaczyłam super pomysłowy kalendarz A co do tych zamachów to strach Ja to już męża nie puszczę do Francji a on twierdzi że i tak by pojechał :/
                                a testowania zaraz posprawdzam bo teraz za obiad się biorę a potem po Kubę a dziś pada cały czas

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X