Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    i nie zdążyłam dopisać z rana bo wszystko w biegu
    Mika doba naprawdę jest za krótka ...
    Teresa super pomysł ze szkatułką u mnie po rodzinie same małe dzieci to jeszcze nie doradzę
    Justyna za każdym razem wracamy z dziećmi z garściami liści różnych kolorów a potem pod nie uwagę dzieci muszę wyrzucać a bałaganu przy tym co nie miara ...
    Jutro szykowanie się na uroczysty niedzielny obiad także zakupy mamy zaliczone tylko ciasto jutro zrobię i strogonowa w niedzielę resztę robi reszta rodziny

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      Witam mnie choroba dopadła coś niestety i jakoś próbuje się kurować, Dominika witam Cię jak Szymek? jak godzisz pracę z wychowywaniem synka? jednym słowem opowiadaj co u Was ? Patrycja gratuluje wygranej , Twój mąż pewnie był by zadowolony a mój hmm nie bardzo z takiego prezentu, ale on jest dziwny go ucieszyła by jak wiertarka, wkrętarka , Teresa u nas na mikołaja zawsze kupujemy coś symbolicznie, większe prezenty są pod choinką, a pomysł z szkatułką świetny , Lara Ty zawsze narobisz mi smaka na różne specjały , dobrej nocki

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        Witajcie

        moje dziecko chyba jakiś lęk separacyjny przechodzi- tylko na krok odejdę zaraz leci ciągnie mnie za ręke i woła: "mama oć". Tylko widzi, że zajmuję się czymś innym to robi wszytsko by zwrócić mą uwagę i ciągnie do jakiejś zabawy i przy niej siedzieć .

        Lara- dziekuje uwielbiam oponki- chyba wpadnę na oponkę do Ciebie:P Też już kilk razy zdarzyło i się szukać dowodu. Ostatnim razem znalazłam go w lodówce z warzywami

        Mika- bardzo dziękuję Co ciekawsze miałam chrapke na czekolady a trafiła się ta konsola trzeba było odpowiedzieć na pyt zamkniete i jedno otwarte w kilku zdaniach o Wedlu.

        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          Witam
          Patrycja to przebijasz wszystkim ze znaleziskiem Jak się mógł dowód w lodówce znaleść
          Justyna zdrówka dla ciebie
          Pora się zabrać do roboty ale się nie chce ...

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            witam - ja z zdrowiem się kulam, gardło trochę odpuściło teraz został męczący katar, Lara Ty pewnie już masz posprzątane a my z Zosią chwilkę temu wstałyśmy co dopiero, oczywiście wczoraj wieczorem był plan szybko wstać ogarnąć ale wiadomo nie wyszło :P choć Zosią raczej po 7 wstaje a dziś niespodzianka, Patrycja dzieciaczki tak mają, moja też najwspanialej się bawi jak się przy niej siedzi, niekoniecznie z nią bawi tylko by być blisko,, zaraz panna pije mleko i idziemy do sklepu, mój B. mówił, że starszne ciepełko na polku więć też trzeba będzie zaliczyć zabawę miłego dnia życzę

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              Patrycja ja też zawsze chciałam mieć taką szkatułkę i dlatego pomyślałam ze to będzie super prezent. Gratuluję wygranej.
              Lara u nas też zawsze pełno liści. jak byliśmy nie dawno nad morzem to Zuza zamiast zbierać muszelki zbierała liście i mówiła mamusi musimy go zabrać bo on jest najpiękniejszy, cudowny... i tak przywiozła do domu cały plecak liści dla babci.
              Justynka wracaj szybko do zdrowia.

              A co do reszty prezentów to
              Zuzia dostanie rower bo jej się zepsuł i sama powiedziała ze chce dostać od mikołaja, Fabiankowi kupimy coś małego bo za kilka dni będzie miał roczek i dostanie wystarczającą ilośc prezentów.
              A dla dzieciaczków mamy klocki, puzzle i ciuszki. Dla każdego coś małego ale będzie.
              Dla teściów i mamy tradycyjnie witaminy
              A mąż no cóż nie wiem czy zasłużył, ale jak będzie grzeczny to dostanie buziaka

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                Witam Was jak u Was po weekendzie? u nas przeziębieniowo w wykonaniu męża i moim (Zosia się trzyma i to dobrze na szczęście) ale był spacer i wizyta u dziadków, , a dziś u nas coś pochmurnie i jakoś brak energii ale może damy radę , za chwilkę śniadanko potem zamierzamy ogarnąć domek i zabawa, Teresa u Ciebie zaplanowane już prezenty u nas na razie pomysłu brak ;/ miłego dnia

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  Witam
                  U nas ciepło z rana będziemy dziś korzystać
                  Justyna oj zdrówka dla Was tak was trzyma jeszcze :/
                  Teresa dobrze że już masz gotowe prezenty i z głowy Teraz do dopiero zacznie się szał na prezenty
                  Kuba mało wymagający bo chce zestaw ekierek i linijek i nowe nożyczki
                  Wczoraj dostał wóz strażacki a Laura lalkę grającą to i dzieci ucieszone a jeszcze ile radości z kartonów i papieru do prezentów no normalnie rewelacja

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    LAra to rzeczywiście Kuba mało wymagający. Na pewno Mikołaj uwzględni jego małe wymagania i podaruje jeszcze jakiś prezent.
                    Justynka kuruj się i męża.
                    U nas w ciągu dnia brak czasu na wszystko, ale wieczorem trochę nadrabiam. Miłej nocki, a dla czytających rano ciepłego dnia

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      Teresa skąd ja znam to mało czasu , Lara ja uwielbiam Twojego Kube ino to chce , choć powiem Wam, że z Zosią nie ma jak na razie problemu by przejść między regałami z zabawkami, oglądnie to co ją interesuje i odkłada bez histerii i tym podobnych akcji - oby jej się nie pozmieniało, ja jutro o ile B. będzie zdrów wybieram się do Ikea ale to jest jak na to chwile pod znakiem zapytania, miłej nocy

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        Witam
                        Teraz w bibliotece u nas kiermasz książki jest byliśmy wczoraj a ja dziś pójdę i kupię Kubie dwie książeczki jedną z grami a drugi komiks ze Scooby-doo tak dać dziecku same linijki to nie wypada
                        u nas dziś pada od rana

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          Witajcie

                          Lara- to bardzo fajnie, że Kubuś umie się cieszyć z małych rzeczy i prezentów A książeczki z pewnością zrobią furorę

                          Justyna- jak się czujesz? Udał sie wypad do Ikei?

                          Teresa- dobrze, że masz już poplanowane prezenty, ja zawsze na ostatnią chwilę kupuję.

                          Leje, a ja pije dziś 3 kawę i dalej chodze śpiąca. Chce słońca! jakie macie plany na 11 listopada?

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            Witam ja dopiero teraz u Was jestem Patrycja dziękuje ze mną już lepiej mąż jeszcze troche chory a wypad do ikea był lubię ten sklep i były małe zakupy, Zosi kupiliśmy buty na zimę na samym końcu w galerii więc sukces , Lara Kuba będzie zadowolony , my Zosi na mikołaja planujemy drobnostkę jakąś na prezent a pod choinką coś większego u nas też pogoda do kitu więc łącze się w bólu ;/ miłego

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              Witam
                              PatrycjaDziś u nas bez większych planów Jedziemy z ciotką na budowę moją i siostry bo chcą zobaczyć Ciasto z gruszkami zrobiłam na przekąskę też
                              Justyna dobrze że się udało kupić buty Za blisko ten mikołaj i choinka Mogłoby być tak że prezenty na gwiazdkę pod choinką są i mniejszy problem byłby wtedy

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                Witam, my jedziemy ( Zosią plus ja) do mojej mamy za chwilkę, Lara u nas jest problem z butami bo Zosia nie wszystkie ubierze ;/ ale udało się kupić, a to sukces , my duzo prezentów nie kupujemy bo jednak co za dużo to nie zdrowo miłego dnia Dziewczyny

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X