Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jak minął dzień?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez Frezja Pokaż wiadomość
    witajcie to znow ja!
    Konwalijko z tym wypadkiem to faktycznie straszne!
    Fiolkuudanej zabawy zycze!
    A ten nadmanganian potasu super sprawa!a poprawna nazwa to
    KALIUM HYPERMANGANICUMu nas kosztuje 5 zyla-ZDZIERCY!!!!!
    Frezjo z wypadkami to w ogole nie ciekawie...u mnie niedawno chlopak (18 lat) przechodził przez autostrade i go walnelo, zginal a jego matka po tym chyba troche oszalała bo poszla do biblioteki (gdzie pracuje moja mama) i prosila o ksiazki o zaswiatach itp bo ona "musi sie dowiedziec gdzie on teraz jest...to dopiero poczatek bo pozniej cos jeszcze jej juz chyba w domu sie stalo i w koncu odwiezli ja w kaftanie
    jeszcze jak stary umrze to sie nic nie dzieje ale dziecko to juz tragedia!

    dziekuje za nazwe, zapisuje w telefon i pozniej przy okazji spacerku podskocze do apteki..moze beda mieli, choc jak pytalam o sól fizjologiczna to patrzeli na mnie jak na kosmite i to w kilku róznych aptekach to samo.. w ogole dziwnie

    sie rozpisałam dzis
    Kinia & Aminka

    Skomentuj

    •    
         

      a moje dziecie zaczelo ssac kciuka
      Kinia & Aminka

      Skomentuj


        Napisane przez Orchidea
        Brook a skad pochodzisz? Mi yasmin tez pasowalPolecam.
        Jestem z Będzina a gin przyjmuje w Sosnowcu takze blisko (wszystko to okolice Katowic)

        moja mała spi 3 godzine - no oby tylko w nocy spala ładnie ale mała jest to powinna
        Kinia & Aminka

        Skomentuj


          laseczki help... mam ten okres i nie wiem co jest bo jakos tak dziwnie,moze nie leje sie ciurczkiem ale mam skrzepy i dosc jestem tym faktem czy to normalne, moze sie czysci wszystko w srodku?
          Kinia & Aminka

          Skomentuj


            Hejka Brooke to normalne ja nigdy mocno nie krwawilam przed ciaza paczka podpasek starczyla teraz 3 zejda a na poczatku pewnie ze sie czysci mnie to wogole tak bolalo chodzby mnie swierzo co poszyliale juz mam problem z glowy
            No i nie mam co pisac bo piszecie sobie o roznych problemach z ktorymi nie mialam doczynienia i nie wiem co pisac wiec lece do wyrka slodkich i kolorowych papa

            Skomentuj


              Napisane przez izka_22.. Pokaż wiadomość
              Hejka Brooke to normalne ja nigdy mocno nie krwawilam przed ciaza paczka podpasek starczyla teraz 3 zejda a na poczatku pewnie ze sie czysci mnie to wogole tak bolalo chodzby mnie swierzo co poszyliale juz mam problem z glowy
              No i nie mam co pisac bo piszecie sobie o roznych problemach z ktorymi nie mialam doczynienia i nie wiem co pisac wiec lece do wyrka slodkich i kolorowych papa
              ale ja juz mam normalny okres czyli taki prawie normalny, a na poczatku zeszlo mi ze 7 paczek po porodzie...teraz na razie skonczyłam duuuza jedna
              Kinia & Aminka

              Skomentuj


                dobry wieczór, ja niedawno z pracy wyszłam... jejku za tydzień o tej porze będę z daleka od wszystkiego... z daleka od pracy, problemów itp ale i daleko od Was będę tęsknić... nie piszcie za wiele

                jejku oczywiście mam stracha dotyczącego pakowania Dianki, znaczy rzeczy dla niej aaa

                jutro muszę sobie zrobić listę co zabrać... a teraz spadam spać, dobranoc Kwiatuszki :*
                Dominika & Dianka

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez brooke7 Pokaż wiadomość
                  ale ja juz mam normalny okres czyli taki prawie normalny, a na poczatku zeszlo mi ze 7 paczek po porodzie...teraz na razie skonczyłam duuuza jedna
                  Nie wiem ale mi sie wydaje ze to normalne

                  Skomentuj


                    Wogole to witam,jakos pustki sa i na polkach ja juz dawno gotuje obiad zaraz ziemniaki beda,maz spi wiec poklikam sobie milego dnia papa

                    Skomentuj


                      czesc kobietki
                      wczoraj u nas byla burza, gdzies blisko pierdyknęło i nie mielismy chyba na calym osiedlu ani telewizji ani internetu
                      my dzis grilowalismy, miały komarzyce wypas
                      Dianeczka mama czy tata?

                      GG ? 11887428

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        brooke takie skrzepy to normalka, ciesz sie bo to znak ze macica sama sie oczyszcza, gorzej jakby to zostalo i robil sie potem z tego stan zapalny..
                        lilijko jak tam wypad?
                        fiolku jak weselicho?
                        orchideo co slychac? mecza juz was tabuny gosci?
                        fuksjo jak tam na linii frontu?
                        iza jak sie czujesz? rzucialas juz papieroski? jak menio sie sprawuje?
                        frezjo jak wam minął weekend?
                        słoneczniku i stokrotko co u was?
                        jasmin jutro ma wolne to moze zajrzy i opowie co u olaskiewicza
                        kaktusek cos ostatnio malo pisze
                        bezik zmeczona po pracy


                        a tak wogole to nie robicie zadnych fotek? pokazcie ile podrosly dzidziulki na sloneczku
                        Dianeczka mama czy tata?

                        GG ? 11887428

                        Skomentuj


                          paula jak poszukiwania niani? czemu szukacie drugiej jesli mozna wiedziec? mnie tez to czeka w przyszlosci, juz sie zastanawiam jak to bedzie wygladalo
                          Dianeczka mama czy tata?

                          GG ? 11887428

                          Skomentuj


                            http://www.papilot.pl/diety-zdrowie/...a-terapia.html
                            Dianeczka mama czy tata?

                            GG ? 11887428

                            Skomentuj


                              no kobity gdzie wy
                              pisac mi po 2 zdania co u was
                              Dianeczka mama czy tata?

                              GG ? 11887428

                              Skomentuj


                                cześć... rozpuszczam się... odliczam dni do urlopu, normalnie mam dość pracy i ludzi... jednego ludzia w szczególności
                                dziś wolne, wreszcie mam czas dla Dianki nie mogę pisać bo Dianka się mi ładuje i próbuje myszkę gwizdnąć aaa wpadnę potem
                                Last edited by Bez; 04-08-2008, 11:36.
                                Dominika & Dianka

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X