Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jak minął dzień?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    to nie takie proste pokazac na 100% komus drzwi, nawet jak nie martwisz sie o niego, bo wiesz ze przygarna go rodzice wiec krzywdy nie zazna, to i tak duzy dyskomfort psychiczny bo juz sie zastanawiasz co na to twoja rodzina, jego rodzice i inni i oczywiscie wtedy te wszystkie durne przytyki meza beda mialy sens bo on sie nie skala powiedzeniem calej prawdy a jedynie wygodnymi dla niego faktami..wyrwanymi z kontekstu.. ale o tym kto bedzie wiedzial? ty nie bedziesz chodzila i kazdemu opowiadala co sie dzialo w twoim domu, bo to i tak wystarczajaco przykra i trudna sytuacja
    Dianeczka mama czy tata?

    GG ? 11887428

    Skomentuj

    •    
         

      KONIEC USPRAWIEDLIWIANIA!!!!!!
      niech nawet przychodzi zrabany jak kon po westernie, ale mozna grzecznie przywitac sie z zona, podziekowac za obiad, pocalowac syna i grzecznie polozyc sie spac, nawet jak nie uslyszysz komplementu i nie dostaniesz buziaka to jak by cie z szacunkeim traktowal to i brak buziaka nie bylby dotkliwy
      krotko mowiac masz meza z podlym charakterkiem i nie kryj jego zachowan wiecej, napewno sama guza nie szukasz ale przestan na miec na wszystko argumenty bo tylko mu pomagasz
      Dianeczka mama czy tata?

      GG ? 11887428

      Skomentuj


        wszyscy mowia rozmawiajcie, rozmowa pomaga.. ale jak rozmawiac z osoba glucha na slowa, to tylko twoj monolog najczesciej, daj sobie z tym spokoj, tu nie slowa beda wazne a czyny, pokaz mu ze umiesz zyc z synem, ze mozesz byc radosna piekna bez jego buziakow, niech go scisnie w krtani, ze wcale nie jestes od niego tak zalezna psychicznie jak on od ciebie
        Dianeczka mama czy tata?

        GG ? 11887428

        Skomentuj


          ide sie w koncu kapac bo mnie ranek zastanie i sie rano nie wyszykuje
          zajrze potem w miedzyczasie bo pranie mam jeszcze nastawione
          Dianeczka mama czy tata?

          GG ? 11887428

          Skomentuj


            fuksjo kochana nie rozpamietuj, to nic nie da, skup sie na tym, co kiedykolwiek chcialas osiagnac, przypomnij sobie o czy marzylas, a jak nie mialas marzen to teraz je sobie stworz, mysl o czymkolwiek, byle nie o meniu, musisz wpierw ochlonac a dopiero potem przemyslec czy jeszcze mozesz cos zrobic zeby bylo lepiej w waszym zwiazku, teraz daj sobie z tym spokoj
            ja tez ide do wyrka, wypucowana i wypachniona, a menio spi w najlepsze, znowu nie wie ile traciide spac ale wpierw bede sobie rozmyslac gdzie bym chciala niunie zabrac na wakacje i co tam bysmy robily
            kolorowych snow, a przedewszystkim spokojnej psychicznie nocki
            Dianeczka mama czy tata?

            GG ? 11887428

            Skomentuj


              Witajcie moje roslinki i przyjaciolki!
              Niestety nie bylo szczepienia choc wyniki rewelacyjne!Czekamy do wtorkuna szczepionke!!!
              Bezikusuper ze mozecie z Dianka wypoczac na Mazurach!Z checia bym tam pojechala!MIlego i udanego odpoczynku!A moze tam ktos rownie samotny czeka na CIebie!
              Fuksjocoz moge Ci doradzic!U nas czasem tez sie zdarzaly mega klotnie i byly zazwyczaj z powodu tesciow!Jednak moj meniu zrozumial ze tak sie nie da zeby sie wzorowac na jego rodzicach i postanowilismy ze nasz rodzina bedzie wyjatkowa i ze nasz synio nie zobaczy jak sie klucimy!A co do przytulania to czasem mam juz dosc!
              Choc mielismy tez gorszy okres kiedy maly chorowal,bylismy na stancji u moich rodzicow,w trakcie kupna wlasnego m,i z pustym portwelem a meniu pracowal od 5 rano do 20!Ale od kiedy zmienil prace i jestesmy sami jest cudownie!Moze Konwalijkama racje!Sprobuj mu pokazac ze skoro jemu nie zalezy to bez niego tez moze byc super!odezwij sie kochana!
              Jasminkuu was to super z tymi pieniazkami!MOjemu dziecku nie przyznali pielegnacyjnego,mimo przewleklej choroby,poniewaz uznali ze sa bardziej choe dzieci!No coz choroba zagrazajaca zyciu to jeszcze nie powod!A od kiedy skonczl rok to mialam ich gdzies i juz nie skladalam papierow!
              Orchideonie przejmuj sie tymi gapiami!Wkoncu dzidzia jest najwazniejsza!Ja to jak Adi sie umial sam odsluzyc to siadalam na rynku nawet i sobie jadl!A ludzi mialam gdzies!Zycze Ci tylko zeby wszystko sie unormowalo!A z ortopeda to zawsze lepiej pojsc do lekarza a tymbardziej ze nic to nie kosztuje!
              Lilijkokoniecznie wybierz sie z Dorotka do alergologa poniewaz nieleczone alergie prowadza do powaznych zaburzen!caluski dla malutkiej-moj tez sie zawsze drapal az do krwi zazwyczaj
              Kaktusiczkowitajcie spowrotem!wysciskaj Monisie od cioci forumkowejnapisz jak tam opieka medyczna i jak wasze samopoczucie po pobycie w szpitalu

              Skomentuj


                konwalijkonasze forum jest super!
                i zawsze dobrze jest moc sie przed kims otworzyc nawet wirtualnie!
                Brook7mysle ze jak mala jest na cycu to moze daruj jej te cherbatki koperkowe!Ewentualnie w upalne dni daj jej samej wody-chociaz jezeli pije tylko cycusia to nie ma takiej potrzeby!Pokarm mamy jest rzadki i lekkostrawny a cherbatka koperkowa dodatkowo rozrzedzi i spowoduje ze zaladeczek szybciej zacznie trawic!Mysle ze malutkiej nic nie trzeba!Wkoncu ma cudmleczko!
                Zycze wam kochane udanego piateczku!Wkoncu to poczatek weekendu!
                Fuksyjko kochana a Tobie zycze zeby sie zaczelo ukladac miedzy wami!Nierob nic pod wplywem emocji i chwili!Zagladaj i pisz co u was!
                Adriankowi nudzi sie siusianie do kibelka za darmo i naciaga mnie maly smarkaczTo lizak to nowy moniu!A dzis mowi -kupic niuni ato!
                Chyba wole pampersy taniej na tym wyjde!
                buziole moje kwiatole

                Skomentuj

                •    
                     

                  Witajcie malo czasu zdaze na polki wejsc i musze leciec,tak czytam zeby nie byc zalegla ale i tak zabardzo nie jestem w temacie bo co poczytam to zapomne.Jestem w 6 tygodniu ciazy i jest wszystko ok nadaremno sie martwilam zaraz pobrali mi krew[oczywiscie z wielkim trudem ale udalo sie] oddalam mocz[bylam przygotowana haha]nastepny wypad 19 sierpnia dobra lece papa

                  Skomentuj


                    Hej Wam!
                    Judytko nie masz prawa sie obwiniac. To Ty sie czujesz odrzucona, wiec cos jest nie tak. Jestescie mlodzi to skoro on zachowuje sie tak teraz to za 10 lat bedzie kobieto daj zrec i to szybko bo na piwo ide!

                    Nie powinnas go uderzyc ale tylko dlatego zeby on nie mial argumentow przeciwko Tobie. A tak to dobrze ze mu przylozylas. Ja swojemu tez przywalilam na poczatku ciazy. Okropnie sie klocilismy. Za ktoryms razem jak spakowal swoje rzeczy to wrzeczal ze pozaluje, ze zna najlepszych adwokatow i ze sie nie pozbieram. A jak sie dziecko urodzi to mi je zabierze. I jak tu teraz ufac takiemu. Moja mama byla tego swiadkiem i nie wierzy mu za grosz a moj tata to rozmawia z nim z grzecznosci.
                    Teraz jest dobrze, obydwoje sie staramy bo jest Dorotka. Ostatnio chcielismy sie rozwodzic ale porozmawialismy ze musimy sprobowac dla dziecka.

                    Pokazal ze jak przyjdzie co do czego to bedzie potrafil zmieszac Cie z blotem a tak nie traktuje sie kochanej osoby.
                    Mysle ze jego ojciec ma w tym bardzo duzy udzial. Patrzyl na taki a nie inny schemat rodziny.

                    Dziewczyny juz Ci chyba dobrze doradzily, wiec nie bede sie juz wymadrzac Wez go na wstrzymanie i poczekaj na jego ruch.
                    I DZIEWCZYNO NIE PRZEPRASZAJ BO NIE MASZ ZA CO!
                    Pozostaje mi tylko trzymac kciuki zeby wszystko sie udalo. Jestesmy z Toba, zawsze mozesz sie wyzalic.
                    Last edited by Lilia; 01-08-2008, 11:51.
                    Dorotka
                    Blog Dorotki

                    Skomentuj


                      Ja sie bije z myslami bo Artur chce jechac pod domek nad jeziorkiem na weekend. Ale bedzie tam jego cudowna siostra i jescze pare osob.
                      Chcialabym z jednej strony ale jakbysmy mieli jechac sami. Bo tak to bede musiala znosic ta kretynke i jak mala bedzie spala jak towarzystwo sie popije. W ogole mi sie nie usmiecha. Jeszcze oczywiscie ja bede skakac przy malej bo Artura to nie obchodzi. A jak mu powiedzialam ze nie chce jechac to sie obrazil.
                      A i pogoda ma sie zepsuc. Sama nie wiem.

                      Teraz mala usnela. Bawilysmy sie dzis od 4 do 5 rano fajnie nie? Ide kawuske zrobic, chce ktos
                      Dorotka
                      Blog Dorotki

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Andziu my mamy Vigantol. (Konwalio skoro Vigantol ma dobry zakraplacz to jaki byl ten poprzedni)

                        Brooke nie dopajaj malej. Mala pije czesciej cycusia bo poczatkowe mleczko gasi tylko pragnienie. To takie 2 w 1 wiec nie martw sie.

                        Frezyjko no to maly wymuszacz Ci rosnie Nie daj sie bo potem bedzie gorzej

                        Domi nie martw sie na pewno jeszcze znajdziesz odpowiedniego mezczyzne, ktory pokocha i Ciebie i Dianke. Troche Ci zazdroszcze tez chcialabym moc sie zakochac bo u nas cos z tym uczuciem kepsciuchno juz zapomnialam jak to jest.


                        Dziewczyny kiedy zamierzacie odstawic smoka? Chyba ze ktoras juz to zrobila? Bo ja probuje ale sie nie daje. Szkoda mi malej. Przespalam najlepszy okres teraz juz bedzie trudno. Ale najdluzej chcialabym do roku.
                        Dorotka
                        Blog Dorotki

                        Skomentuj


                          No to sobie pogadalam
                          Ej chyba nie jestescie na spacerkach w poludnie do kompow marsz
                          Dobra ide ta kawe zrobic.
                          Dorotka
                          Blog Dorotki

                          Skomentuj


                            Lilijko-my juz nie walczymy ze smokiem!Poprostu mysle ze maly sam go odrzuci!w sumie do roku nie doil ale jak odstawil sie od cyca to zaczal!No i tak zostalo!Ale mysle ze damy rade jak maly zacznie rozumiec wiecej!
                            Sierpien mi sie zaczal okropnie!ledwoo otworzylam oczy a tu juz w skrzynce na listy sterta rachnkow i rat!
                            Kiedy ja wkoncu wygram w totka!

                            Skomentuj


                              Dzis zadzwonilam do tego irydologa i umowilam Adriana na 14 sierpien!Mam nadzieje ze wszystko bedzie ok!
                              oki uciekam
                              dopije kawe w ciszy i samotnosci poniewaz maly usnal i zabieram sie za obiadek!No a potem jak mezus wroci to skocze do banku i zaplace te nieszczesne rachunki!Rany ale czlowiek ma przesrakane za wszystko trzeba zaplacic!A niemogliby raz na jakis czas zamiast rachunku wlozyc do koperty kase albo kartke ma pani do zaplaty 1000 zl ale zapomnijmy o tym!

                              Skomentuj


                                my mamy na jutro zaproszenie na impreze , miala byc impreza polaczeniowa dwóch urodzin,mojego Cinka i kumpla Macka u ktorego bylismy w tamta niedziele przed załatwieniem paszportu..W tamta strone zawiozl nas znajomy a z powrotem pociag, autobusy...mala tam ładnie spala bo powietrze czystsze ale pozniej po przespaniu dwoch dni miala problemy :/ Doszlismy do wniosku ze sobie darujemy (i tak nie mialam ochoty) bo z malym dzidziusiem to meczace zwlaszcza dla niej.

                                Lolio powiedz mu prawde ze nie chcesz jej meczyc ani zeby jej ludzie nie zmeczyli swoimi popijawami.Przeciez zrozumie - dla kazdego najwazniejsze jest dobro dziecka.Jesli mezunio chce to niech was zabierze na wspolny weekend bez dodatkowych osob (zwlaszcza nie lubianych)

                                moja mała dzis pieknie spala po wczorajszej wieczornej pokąpielowej (kocha kapiele i byla wtey grzeczna) akcji pt. płacz wymuszony nie wiadomo o co (?!) Przeszlo jej gdy do domu wrocil tata i moj tata, no zwlaszcza dziadek tu zadziałał-ma cos w sobie,dzieciaki go uwielbiaja poszla spac i wstała tylko cos przed 6 .. teraz dopiero zasnela ale nie mam pojecia na jak dlugo.Mnie to odpowiada ale czasem moglaby takie pol godzinki mi dac
                                Kinia & Aminka

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X