Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jak minął dzień?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Dianeczka mama czy tata?

    GG ? 11887428

    Skomentuj

    •    
         

      Dianeczka mama czy tata?

      GG ? 11887428

      Skomentuj


        Napisane przez anetakam0
        też mam konie - dwie śliczne konie (bo to panienki - tzn jedna panna z dzieckiem-panienką) Ania i Zuzia widziały

        ZUZIA JEST PRZEŚLICZNIUTKA - no wiadomo, ze moja moniś ślicznotka, ale Zuzia cudeńko

        no wiadomo ze nasza mala blondyneczka jest sliczna
        niunia ma swojego konika, robi patataj i rży, mala ma radoche, na inne rumaki czystej krwi arabskiej sie nie porywalismy ludzi ho ho i troche , jak nigdy wiecej ludzi niz komarow, najwieksza aukcja na swiecie, ceny tez swiatowe ( parking 10 zl- zdzierstwo) a warunki bialskie czyt. polowe
        janow nie cale 20 km od mojej miescinki
        dianka zachwycona konikami, tylko durnowate biegaly, biegaly i kurzyly
        Dianeczka mama czy tata?

        GG ? 11887428

        Skomentuj


          Napisane przez Fuksja Pokaż wiadomość
          I PRAWIE BYM ZAPOMNIAŁA O NAJWAZNIEJSZYM CO MIAŁAM CAŁKIEM NA POCZATKU NAPISAC!!

          UWAGA UWAGA!!

          Natanul dzis rano o ok 10 godziniy przeszedł sam kawałek od stolika do fotela czyli ok 1 metra moze ciut wiecej w sumie dwa kroki wyszły. jestem strasznie dumna z mojego małego męzczyzny


          drobnym druczkiem dodam tylko ze przy fotelu klapnął od razu na pupe ale moze nikt tego nie zauważy
          i bardzo sie ciesze ze wam sie uklada, przynajmniej bedziesz miala dobru argument w razie czego, ze dalo sie zyc normalnie i zgodnie, ze to wykonalne, mile i dajace satysfakcje


          brawo natanielku
          Last edited by konwalia; 10-08-2008, 22:48.
          Dianeczka mama czy tata?

          GG ? 11887428

          Skomentuj


            orchideo dostalam CHOPARD WISH- balsam do ciala, zel do mycia wlosow i ciala i wode perfumowana , fajny zestaw, ale do zapachu musze sie przyzwyczaic bo bardzo slodki

            jak po odwiedzinkach u wedrowniczka monisi i naszej anetki? nagadalyscie sie troche? monisia pewnie nie mogla sie napatrzyc na zuzie i pewnie sie rwala do glaskania
            Dianeczka mama czy tata?

            GG ? 11887428

            Skomentuj


              jasminku pytalas kiedys co do noska - gruszki precz, mialam dwie i nic nie udalo mi sie nimi zrobic, kupilam aspirator chyba tez fride i to bylo skuteczne, gile szybciutko sie wyciagalo, wczesniej troche psiknelam do noska tetrisal, ktory rozrzedzal wydzieline

              nie wiem czy przypadkiem nie dzwonilas dzis do mnie, telefon zostal w domu bo janow blisko granicy i kijowy zasieg, bialorus tam lepiej lapie niz era
              Dianeczka mama czy tata?

              GG ? 11887428

              Skomentuj


                Napisane przez Fuksja
                Witajcie dziewuszki-kwiatuszki


                Konwalijko a jak Dianuśki siadanie? i gdzie zawiesiłaś obraz?<wiem ze na scianie ale w pokoju czy w innym pomieszczeniu?> ja teraz poszukuje jakiego fajnego obrazu do przedpokoju bo mam wolna sciane a byłby super widoczny.poza tym nadal twierdze że Dianusia to czysta mama <sadzac po zdjeciach>i zdania nie zmienie poki co



                siadanie tak sobie, sama rzadko sie podciaga, w wozku glownie najwyzej, ale widze ze coraz bardziej jej sie to podoba, bo jak juz usiadzie to sie cieszy i probuje wdrapywac sie wyzej,
                na nozkach raczej by sie jeszcze nie utrzymala

                a obraz wisi sobie w pokoju glownym , hahahaha ( a raptem mam dwa, z telewizorem i malje , w ktorym na razie wszyscy spimy), nie powiesilam go na centarlnym miejscu nad lozkiem tylko u wezglowia blisko rogu sciany, zrobie kiedy fotke, fajnie sie prezentuje i idealnie mi pasuje do pokoju, szukaj , szukaj, ja ponad miesiac polowalam na dobra okazje, moze znowu jakas galeria bedzie miala wyprzedaz - naprawde warto
                Dianeczka mama czy tata?

                GG ? 11887428

                Skomentuj

                •    
                     

                  a co slychac u zebolkowej monisi? u nas stop- klatka, ciagle dwie sztuki jak moniczka zareagowala na takiego malutkiego bobaska?
                  Dianeczka mama czy tata?

                  GG ? 11887428

                  Skomentuj


                    Napisane przez anetakam0
                    BRAWO BRAWO BRAWO!


                    no to troszkę Zuziowych Rodziców poobgaduję

                    Ania świetnie sobie radzi - jest Super Mamą a Tatuś - Zuzi wzrok mówi wszystko - Małą na rękach Taty oczu z niego nie spuszczała (co prawda J. mówił, że Zuzia na sufit patrzy ale ja tam swoje wiem!)


                    Mała cyca ciągnie - coraz sprytniej jej to idzie - myślę, że za miesiąc będzioe już profesjonalnym ssakiem i Ania odpocznie . Wbrew obawom Zuzolek spała i nie płąkała - no może troszke nie podobałą jej się nowa ciotka ale łezki były króciuteńkie
                    Moniś oglądałą Małą - najbardziej chciała pomagać zmieniać pieluche - patrzyła i się dziwiła - a ja nie pamiętam juz kiedy moja była takim maleństwem :0
                    pieluche mowisz... moze cos ci cora sugeruje , moze chce siostrzyczke

                    nio ja tez nie pamietam kiedy to bylo kiedy dzidziolki nie przekraczaly 60 cm.. to bylo kiedys tak? jak swoje dziecko rosnie widac dopiero jak obok jest mlodsze

                    a rodzice zoziulatka napewno sobie poradza, nabiera sie praktyki i wprawy z kazdym dniem, potem tak sie zna swoje dziecko, odroznia sie kazde kwilenie,rozpoznaje kazda minke, slodkie to wszytko, zeby miec pozniej zawsze taki dobry kontakt z dzieckiem, ale by bylo dobrze
                    Dianeczka mama czy tata?

                    GG ? 11887428

                    Skomentuj


                      nie widze cie, nie widze, ale wiem ze jestes... pisz no wiecej co u was.. bo masz duze tyly... a dowiedzialas sie o ten specyfik do mycia? jutro rano lapiemy siusiu do kontroli, znowu posiew trzeba zrobic i kolejne recepty wziasc
                      Dianeczka mama czy tata?

                      GG ? 11887428

                      Skomentuj

                      •    
                           



                        Last edited by konwalia; 10-08-2008, 23:12.
                        Dianeczka mama czy tata?

                        GG ? 11887428

                        Skomentuj






                          myslałam ze bede pierwsza ale jak zwykle Konwalijka mnie wyprzedziła

                          Skomentuj




                            Piotrusiu wszystkiego najlepszego
                            http://www.glitter-graphics.com/

                            http://www.caption.it/

                            Natalka

                            ma juz

                            Skomentuj





                              http://www.glitter-graphics.com/

                              http://www.caption.it/

                              Natalka

                              ma juz

                              Skomentuj



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X