Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamusie *Rocznik '87*

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamusie *Rocznik '87*

    Napisane przez Daaruniaa Pokaż wiadomość
    Mój jeszcze M zdał za 8
    no to sama widzisz, jeszcze lepiej

    Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

    Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




    Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamusie *Rocznik '87*

      Co tu znowu takie pustki?
      Ja przygotowuję się psychicznie do czwartku- zaczynają nam wymieniać instalacje





      Skomentuj


        Odp: Mamusie *Rocznik '87*

        No pustki pustki. Właśnie chciałam pytać czy znów pamięć zawodzi o naszym forum. Ja zdołowana. Rozwód coraz bliżej a ja bez pracy i bez niczego. Masakra.
        DAMIANEK 04.06.2007R
        BARTOSZEK 21.05.2008R
        NATANEK 30.04.2010R
        OLIWKA 17.02.2012R

        Skomentuj


          Odp: Mamusie *Rocznik '87*

          Nie poddawaj się, zbieraj siłę i dasz radę! nie ty pierwsza i nie ty jedyna, a co cię nie zabije, to cię wzmocni!
          emek zaakceptował twój wybór? nie zmienił zdania? to by było najgorsze jakby ci zaczął życie uprzykrzać

          Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

          Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




          Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

          Skomentuj


            Odp: Mamusie *Rocznik '87*

            Daria dasz radę, trzymamy kciuki

            Scaarlettko jaka się czujesz? Jak skarbeczki twe dokuczają?

            My byliśmy z Cypulem po tapetkę do jego pokoiku i wybrał sobie żółtą z misiami i zieloną gładką krzesełka juz zakupione, więc w środę będziemy tapetować-o ile się wyrobią z elektryką, już drugi dzień walczą





            Skomentuj


              Odp: Mamusie *Rocznik '87*

              Jak na ciążę, to czuję się dobrze, choć już mam dość wszystkiego i odpięłabym ten ciężki brzuszek. Teraz podwójnie mi ciężko, bo dopadło mnie przeziębienie, ale damy radę
              Piotruś na szczęście zdrowy i 2 tyg już chodzi do przedszkola. ciekawe ile jeszcze pochodzi

              A remontów nie zazdroszczę, niby przyjemnie się zrobi, odświeży, wybieranie i kupowanie też fajna sprawa, ale pilnowanie tego, a potem sprzątanie, to masakra. życzę wytrwałości. na pewno sie opłaci

              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

              Skomentuj


                Odp: Mamusie *Rocznik '87*

                Powiem że może i jakoś to będzie. bez względu na to czy będę w domu samotnej matki, u kogoś czy sama na pewno będzie lepiej niż jest teraz. Poznałam kogoś przyznam sie wam. Poznajemy sie. Świetnie się dogadujemy. Nie chce nic mówić więcej. Zobaczymy jak będzie. Może sie uda a moze nie. Lepiej żałować że się coś zrobiło niż żalować że się niezrobiło. No i co jeszcze? hmmmmmm? No i niedługim czasie jadę za granice. Do Francji. Mój pierwszy wyjazd taki. Oby się udało.
                DAMIANEK 04.06.2007R
                BARTOSZEK 21.05.2008R
                NATANEK 30.04.2010R
                OLIWKA 17.02.2012R

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamusie *Rocznik '87*

                  hej
                  Daria z dziećmi jedziesz?

                  u mnie czasami ciężko. co wieczór Marysia mi płacze, ja sie denerwuje i wtedy płacze Ignaś. dzisiaj się nie wyspałam. mały marudził od 3 do 4.30 chyba.
                  za to rano takim uśmiechem mnie przywitał
                  kupiłam dzisiaj troszke ubranek dla dzieci. tak szybko rosną




                  Skomentuj


                    Odp: Mamusie *Rocznik '87*

                    Nie, dzieci niejadą. W tydzień niezrobie im paszportów. Po prostu się nie da tak szybko.
                    DAMIANEK 04.06.2007R
                    BARTOSZEK 21.05.2008R
                    NATANEK 30.04.2010R
                    OLIWKA 17.02.2012R

                    Skomentuj


                      Odp: Mamusie *Rocznik '87*

                      a po co ty do Francji jedziesz i to bez dzieci

                      U nas od poniedziałku kontynuacja demolki, mam nadzieje że do środy skończą, bo jest gorzej niż wszyscy myśleli- poprzewiercane rurki z kablami, namieszane w puszkach i prawie zero izolacji jedną ścianę w salonie mamy calą skutą ale na szczęście wszystkie kafle w kuchni się zachował tyle dobrego
                      W tygodniu tapetowanie Cypulka pokoiku a reszta to nie wiem kiedy... chyba jak w totka wygram może co miesiąc uda nam się co nieco po naprawiać i pomalować ale wątpię

                      Monia jak ja sobie przypomnę jaka ja byłam zmęczona przez pierwszy rok z młodym to aż mnie ciarki przechodzą a ty z dwójeczką Cyprian od 3 dni jest strasznie rozbrykany, pewnie przez ten remont i cały dzień spędzamy u dziadka..





                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamusie *Rocznik '87*

                        A wiesz Kruszyna. Niepojade do Francji. Poczekam sobie jeszcze troche z tą Francją. Do rozwodu zaczekam. A potem może się wybiorę. A jak narazie to spędzę trochę czasu z dziećmi. Potem będą dzielone pomiędzy dwoma domami więc będzię okazja pojechać jak dzieci będą u jeszcze M.
                        DAMIANEK 04.06.2007R
                        BARTOSZEK 21.05.2008R
                        NATANEK 30.04.2010R
                        OLIWKA 17.02.2012R

                        Skomentuj


                          Odp: Mamusie *Rocznik '87*

                          Kochane kobietki w Dniu Świętego Walentego życzę wam dużoooo miłości i ciepła

                          Ja na śniadanko zjadłam pyszny czerwony torcik serduszko-mniam- prezent od M ha ha





                          Skomentuj


                            Odp: Mamusie *Rocznik '87*

                            Witam jestem rocznik 86 ale mam nadzieje,że moge sie do was dołączyc?
                            Crazy mums w którym pisałam osiadł kurzem ale widze,że tutaj troszke piszecie więc sie "wprosze"



                            Dawniej Marti

                            Skomentuj


                              Odp: Mamusie *Rocznik '87*

                              Kruszyna ciekawe co ja dostane od mojego M. mam nadzieje że może jakąś róże.Zobacze sie z nim dopiero o 21:30 bo pracuję na popołudnie dzisiaj.Ja kupiłam mu serce lizaka z napisem "Lece na Ciebie" ha ha



                              Dawniej Marti

                              Skomentuj


                                Odp: Mamusie *Rocznik '87*

                                Scarlet widze że jesteś na tym samym etapie ciąży co siostra od mojego męża-ona ma termin na 4.03 Domyślam sie jak ci już ciężko sie chodzi z brzuszkiem,wreszcie będziesz miała upragnione i tak długo oczekiwane maleństwo masz już wszystko naszykowane?moja szwagierka już spakowała torbe do szpitala.
                                MoniaB kochana i jak Ci sie podoba podwójne macierzyństwo?pamiętam jak sie wahałaś czy postarac sie o rodzeństwo dla Marysi a teraz masz już synusia.



                                Dawniej Marti

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X