Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gdy dzieci pójdą spać

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Gdy dzieci pójdą spać

    co do kryzysów małżeńskich to ja mam je często.
    nie wiem jakoś nie możemy się czasami dogadać ostatnio.
    wszystko nam przeszkadza, mmój mąż ciągle narzeka, że mała w nocy płacze, że bałagan w domu ale sam nie posprząta jak ja jestem w pracy.
    ja mu robie kanapki do pracy , prasuję koszule a dlaczego on nie może tego zrobić dla mnie jak ja idę , a on ma wolne.
    dzisiaj zostawiłam mu bałagan , mi też cyba należy się trochę odpoczynku.
    ciągle mnie porównuję z innymi(szczegolnie z moją siostrą) że ona ma posprzątane zawsze, ale ona nie pracuje. dziecmi zajmie sie jej teść a ja zawsze muszę liczyć tylko na siebie.
    nawet nie mam się komu wygadać , bo siostrze mi głupio, przyjaciółka wyjechała...




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Gdy dzieci pójdą spać

      Witam dziewczynki, wiecie jak tak czytam Wasze posty to uważam,że życie z facetami jest często ciężkie bo my kobiety jesteśmy z Wenus a mężczyźni z Marsa.Oni inaczej myślą i inaczej wszystko postrzegają i rozumują.Czasem trzeba nimi porządnie potrząsnąc żeby w końcu nas docenili,żeby docenili to co mają i ile pracy my wkładamy w prowadzenie domu i zajmowanie sie dziecmi.Mój to wszystko zroumiał jak był przekonany że nas już stracił.
      Najlepiej raz na jakiś czas wyjechac gdzieś z dziecmi na tydzień np.do rodziców,niech facet poczuje co to znaczy jak przez kilka dni nie zmyje naczyń albo nie dostanie obiadku pod nosek.
      Last edited by Martyna2006; 25-11-2009, 11:11.



      Dawniej Marti

      Skomentuj


        Odp: Gdy dzieci pójdą spać

        Moniu B,moja rada jeśli mąż Ci nie pomaga to przestań mu szykowac kanapki do pracy i prasowac te koszule.Przecież Ty też pracujesz i też jesteś zmęczona.Ja stosuje taką taktykę:jeśli poprosze męża żeby mi coś pomógł a on nie pomoże to następne kilka dni nie szykuje mu kanapek do pracy i nie robię żadnych zakupów.Jeśli mi porządnie podpanie to potrafie nawet wstawiając pranie powybierac tylko moje i Alana rzeczy z kosza a jego nie wypiore.To bardzo pomaga,dlatego już prawie wcale nie zdarza mu sie powiedziec mi "zaraz zrobię"(oczywiście tego nie robiąc).Faceta trzeba tresowac jak pieska hi hi



        Dawniej Marti

        Skomentuj


          Odp: Gdy dzieci pójdą spać

          Marti szczerze mówiąc zazdroszczę Ci że Twój mąż w końcu zrozumiał kto jest najważniejszy i teraz jesteście szczęśliwi! U mnie to nie pomogło Mija w sumie 3 tydzień kiedy "Ł" nie widział Pauli widocznie ja nie trafiłam na takiego faceta który umie się opamiętać...

          Skomentuj


            Odp: Gdy dzieci pójdą spać

            hejka, dziewczyny! tak czytam o waszych problemach z mężami i po raz pierwszy chyba powiedziałam sobie, dobrze, że ja go nie mam. U mnie zawsze wszystko było prostrze. Jestem duża dizewczynką (33), w pełni samodzielną, z własnym M3 i niezłą pracą. Więc dlatego było mi łatwiej wskazać temu osłu gdzie są drzwi.
            Ale z drugiej strony, nie mam do kogo gęby otworzyć gdy Mały zaśnie po 19. I tak źle i tak nie dobrze. Liczę jednak, ze po prostu jeszcze nie spotkałam tego właściwego. Ale kiedys go znajdę.

            Skomentuj


              Odp: Gdy dzieci pójdą spać

              Napisane przez bazumik Pokaż wiadomość
              Dopisuję się do Was.Kurde,ale się wściekłam dostałam decyzję o świadczeniach rodzinnych i mam dziś termin odbioru.Byłam rano na poczcie ale nie mieli mnie na liście.Poprzednio dostawałam na konto ale zrezygnowałam.Konto jest mojej mamy i nie mogłam wybierać kasy a tak miałabym ją w ręku.Chciałam wyjaśnić co się stało z tą kasą ale rano było sporo ludzi w kolejce i nie miałam czasu czekać.Nie wiem czy dziś zdążę do nich pójść a jak nie to jutro pójdę.Trzymajcie kciuki żeby się wyjaśniło bo krew mnie zalewa na to.
              Ale mają bałagan tam bo nie mieli mojego oświadczenia że zmieniam formę płatności.
              __________________






              Skomentuj


                Odp: Gdy dzieci pójdą spać

                Napisane przez bazumik Pokaż wiadomość
                Ale mają bałagan tam bo nie mieli mojego oświadczenia że zmieniam formę płatności.
                __________________
                to jest tzw. porzadek w papierach ...

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Gdy dzieci pójdą spać

                  Odnosnie kryzysu małzenskiego to duzo małzenstw przerabia go .Sa rozne problemy jedni maja wieksze inni mniejsze . U nas mielismy kryzys po poronieniach ,mnie wydawało sie ze to juz koniec naszego małzenstwa ze nigdy nie dam mojemu mezowi dziecka i ze powinien mnie zostawic,byłam wtedy jak zołza nr1 .On mnie wspierał a ja dołowałam nas oboje .Jestesmy małzenstwem juz 8 lat i bardzo dziekuje mu za to ze jest i mamy wspaniałe dzieci . Zdaza nam sie sprzeczac bo nikt ideałem nie jest, nieraz mowie ze facet to jak dziecko czeba go przytulic pogłaskac ,ale nieraz to i porzadnie okrzyczec ....

                  Skomentuj


                    Odp: Gdy dzieci pójdą spać

                    My obecie przezywamy jakiś rozkwit w małzenstwie. Coć moja kumpela stwierdziła : co on dla Ciebie taki miły moze cie zdradza???
                    No ale ona właśnie po 5 latch rozchodzi się z facetem który rok czasu ją zdradzał więc wszytko widzi inaczej.
                    Ale jak sobie przypomne nasze kłótnie i awantury to hoho ciesze się że to mamy za sobą


                    JULA

                    MAJA

                    OLGA

                    Skomentuj


                      Odp: Gdy dzieci pójdą spać

                      Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                      matko polko znalazłam Was nie dosyć, że na drugiej stronie to jeszcze na samym dole

                      ja tylko na chwilkę, lecę dalej robić lampion roratni dla wiecie kogo

                      Marti jutro wrócę do Twojego postu
                      Kurcze no tak roraty od następnego tyg się zaczynają Tree rzuć jakis pomysł bo ja za bardzo nie wiem jak taki lampion moze wyglądać


                      JULA

                      MAJA

                      OLGA

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Gdy dzieci pójdą spać

                        Cześć dziewczyny ,
                        kurka nie nadążam za wami.
                        Tak sobie przeczytałam o Waszych problemach i ciekawe jak to będzie u mnie w małżeństwie.Ja jestem strasznie uparta , i pyskuje
                        Choć z drugiej strony niema małżeństwa bez kłótni prawda??Wtedy człowiek poznaje tak naprawdę drugą osobę...

                        Ja w piątek idę na spacer z Tomkiem , w końcu po 2 tygodniach.Wyjechał do rodziców gdyż jego siostra urodziła (cesarka ) 4250 i 62 długa dziewucha Wiktoria(i też sama , ach Ci faceci)
                        Amelia 12.03.08

                        Skomentuj


                          Odp: Gdy dzieci pójdą spać

                          Color piszesz ze jestes uparta i pyskata wiesz to sa cechy kazdej IZY wiem cos o tym ha ha ha ha

                          Skomentuj


                            Odp: Gdy dzieci pójdą spać

                            Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
                            Cześć dziewczyny ,
                            kurka nie nadążam za wami.
                            Tak sobie przeczytałam o Waszych problemach i ciekawe jak to będzie u mnie w małżeństwie.Ja jestem strasznie uparta , i pyskuje
                            Choć z drugiej strony niema małżeństwa bez kłótni prawda??Wtedy człowiek poznaje tak naprawdę drugą osobę...

                            Ja w piątek idę na spacer z Tomkiem , w końcu po 2 tygodniach.Wyjechał do rodziców gdyż jego siostra urodziła (cesarka ) 4250 i 62 długa dziewucha Wiktoria(i też sama , ach Ci faceci)
                            To siostra Twojego męża też pewnie wysoka jest i ciałka ma dość?






                            Skomentuj


                              Odp: Gdy dzieci pójdą spać

                              Napisane przez melchior Pokaż wiadomość
                              Color piszesz ze jestes uparta i pyskata wiesz to sa cechy kazdej IZY wiem cos o tym ha ha ha ha
                              No ja też wiem coś o tym.....................






                              Skomentuj


                                Odp: Gdy dzieci pójdą spać

                                Napisane przez bazumik Pokaż wiadomość
                                To siostra Twojego męża też pewnie wysoka jest i ciałka ma dość?
                                HAHAH to nie mój mąż tylko kolega
                                i niewiem jak wyglada jego siostra
                                Amelia 12.03.08

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X