Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gdy dzieci pójdą spać

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Gdy dzieci pójdą spać

    Melchior ja już się pogodziłam, że ich mieć nie będę pal licho z nimi

    Dotka a no mądrze powiadasz
    Julek: 10/3/2008

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Gdy dzieci pójdą spać

      ogladałam M jak milosc mysłałam ze ktos jeszcze bedzie a tu pustka ide spac dzis myłam okna zmarzłam strasznie ,a meza nie ma wiec nici z grzania nózek

      Skomentuj


        Odp: Gdy dzieci pójdą spać

        A mnie dzisiaj brzuch pobolewa, miałam szafę w przedpokoju pucować, ale mnie się nie chce. Więc siedzę.
        Julek: 10/3/2008

        Skomentuj


          Odp: Gdy dzieci pójdą spać

          Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
          A mnie dzisiaj brzuch pobolewa, miałam szafę w przedpokoju pucować, ale mnie się nie chce. Więc siedzę.
          szafa nie zajac nie ucieknie ha ha

          Skomentuj


            Odp: Gdy dzieci pójdą spać

            Napisane przez melchior Pokaż wiadomość
            szafa nie zajac nie ucieknie ha ha
            toż to o tym samym pomyślałam no i sobie bimbam
            Julek: 10/3/2008

            Skomentuj


              Odp: Gdy dzieci pójdą spać

              wiesz ja wpadłam w wir sprzatania przyjde do ciebie w czwartek to szafe posprzatam

              Skomentuj


                Odp: Gdy dzieci pójdą spać

                melchior kobieto byłabym wdzięczna !!! Ja lubię porządki przedświąteczne, ale dzisiaj coś nadchnienia nie mam, właściwie wczoraj też nie miałam
                Julek: 10/3/2008

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Gdy dzieci pójdą spać

                  Cześć dziewczyny ,
                  dziękuje za słowa otuchy

                  od 6 jesteśmy na nogach , dziś mam trochę latania.Po 9 idę do urzędu pracy się wstawić , pewnie tylko po podpis bo pracy żadnej nie będzie , potem po przyznane pieniądze od opieki,potem po świąteczną paczkę i do lekarza.
                  Oby mi się to wszystko chciało...

                  Udanego dzionka
                  Kawka dla WAs
                  Last edited by ColorWomen; 06-01-2010, 10:01.
                  Amelia 12.03.08

                  Skomentuj


                    Odp: Gdy dzieci pójdą spać

                    hej dziewczyny!
                    własnie siedzę sobie u mamy i piję kawkę ktoś się do mnie dołączy?
                    Colorka nie denerwuj się, bo szkoda tracić w ten sposób własne zdrowie. moja mama ma w pracy taki tekst powieszony: "denerwowanie się jest to mszczenie się na własnym zdrowiu za głupotę innych" także nabierz dystansu do pewnych spraw, nie przejmuj się wszystkim tak bardzo.
                    Melchior wpadaj też do mnie posprzątać my święta pewnie jeszcze na "starych śmieciach" spędzimy, więc porządki wypadałoby zrobić.
                    Tree a Ty sama tych zasłonek nie uszyjesz? niewątpliwie taniej wyjdzie, nie wiem jak z robotą, bo mi babcia szyje na maszynie, ale jej to raz dwa idzie.
                    pojadę sobie chyba dzisiaj na zakpuy świąteczne. wymyśliłam, że córeczce kuzynki m. kupię torebkę. poradźcie jeszcze co można kupić 10-cio i 13-stolatkowi? i facetowi podchodzącemu pod 40-stkę
                    Last edited by magda8528; 09-12-2009, 10:03.

                    Skomentuj


                      Odp: Gdy dzieci pójdą spać

                      Hej.U nas pochmurno,deszczowo i do d...py
                      COLOR nie przejmuj się bo zdrowie wazniejsze.Ja tez cierpię na nerwicę żołądka nabawiłam się tego przez tesciów ale teraz dałam se z nimi siana i ataki mam coraz rzadsze.Kiedyś myślałam ze jestem powaznie chora a tu okazało się że to dusza choruje a nie ciało.


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Gdy dzieci pójdą spać

                        o Anno Ty masz takiego dużego syna, poradź mi co moge kupić chłopakom, o których pisałam w poprzednim poście. to ma być prezent w ganicach 30-50zł.

                        Skomentuj


                          Odp: Gdy dzieci pójdą spać

                          Witam

                          my dzisiaj spaliśmy do 9.15

                          Madzia co do prezentów to ja kiepska w doradzaniu, bo sama mam zawsze z tym problem. Dzieciakom może jakąś grę planszową

                          A Panu to nie mam pojęcia.

                          Do kawy chętnie się przyłączę, też już mam ją zaparzoną

                          Madzia a Ty nie na uczelni dzisiaj ??

                          Colorka no to miłego biegania po instytucjach państwowych

                          Matkoo ale chaotycznie napisane ....
                          Julek: 10/3/2008

                          Skomentuj


                            Odp: Gdy dzieci pójdą spać

                            gra planszowa, to dobry pomysł, ale chyba tylko dla mniejszego chłopca, bo ten drugi to jakby nie patrzeć już młodzieniec i w dodatku komputerowiec, więc od biedy można mu grę komputerową kupić, ale co roku wszyscy mu takie prezenty dają, więc pomyślałam, że może w końcu ktoś się wyłamie i chłopak dostanie coś innego.
                            Tree w szkole już byłam od 8 do 9, a teraz mam kolejne zajęcia na 12.

                            Skomentuj


                              Odp: Gdy dzieci pójdą spać

                              Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                              Tree a Ty sama tych zasłonek nie uszyjesz? niewątpliwie taniej wyjdzie, nie wiem jak z robotą, bo mi babcia szyje na maszynie, ale jej to raz dwa idzie.
                              Madzia na maszynie to ja umiem ewentualnie coś obszyć, albo podwinąć.
                              Nic więcej nie zrobię, poza tym nie mam maszyny.
                              A jeszcze poza tym nie odważyłabym się za to wziąć
                              No nic ... wybiorę się do tego mojego felernego sklepu i popytam, a na święta zasłon mieć nie będę

                              Ania u nas też do dupy, a mgła taka że nic za oknem nie widać

                              Magda a kiedy macie w planach przeprowadzkę ??
                              Julek: 10/3/2008

                              Skomentuj


                                Odp: Gdy dzieci pójdą spać

                                Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                                bo ten drugi to jakby nie patrzeć już młodzieniec i w dodatku komputerowiec, więc od biedy można mu grę komputerową kupić, ale co roku wszyscy mu takie prezenty dają, więc pomyślałam, że może w końcu ktoś się wyłamie i chłopak dostanie coś innego.
                                skoro komuterowiec to może jakąś książkę dotyczącą ... no nie wiem czym się interesuje... programowania, albo tworzenia stron www Mocno siedzi w tych komputerach ??
                                Julek: 10/3/2008

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X