Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gdy dzieci pójdą spać

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Gdy dzieci pójdą spać

    Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
    66 przy wzroście165
    To ja mniejsza jestem 158 cm i jak po ciązy ważyłam 61 to wygladałm jak mały pączek na suchych patykach, bo nogi mam spoko tylko BRZUCH taki wielki i fałdy. teraz już ładniej wyglada bo duzo spaceruję tzn. biegam z obciązeniem hehe wózek pcham a na garbie plecam 1klasisty a więc 9kg tak myslę czasem


    JULA

    MAJA

    OLGA

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Gdy dzieci pójdą spać

      Apropo plecakow slyszałyscie ze według norm waga plecaka niepowinna przekraczać 10% wagi ucznia? Mój waży 29 kg a plecak dźwiga 10 kilogramowy


      Skomentuj


        Odp: Gdy dzieci pójdą spać

        Moja dostała jakies dodatkowe ksiązki do domu z naklejką "lekki plecak" a reszte trzyma w szkole, ale jak ma pracę domowa to musi dźwigać.
        Poza tym musze jej farby itp rzeczy x2 kupowac do domu i dzo szkoły zeby nie dźwigała.
        Ale dziś np. niosła ćwiczenia + zeszyty + 2 piórniki+ zeszyt do logopedii i do origami, buty na zmianę, pudło jedzenia i 2 flaszki bo do 16:30 siedzi + teczki z dodatkowymi pracami + bloki kartki i inne duperele na origami
        czasem dochodzi strój na wf i sama waga plecaka (moja ma tornister i troche wazy)

        kurcze miało być nie o dzieciach hehehe

        słonko świeci ide okna myć


        JULA

        MAJA

        OLGA

        Skomentuj


          Odp: Gdy dzieci pójdą spać

          A co to za rozmowy o dzieciach?Akysz mi stąd
          Amelia 12.03.08

          Skomentuj


            Odp: Gdy dzieci pójdą spać

            Hejo laseczki pytanko : ( ta jak zwykle pyta hahaha) Kiedy cycki dochodzą do swoich rozmiarów sprzed ciąży?? Chodzi mi o to kiedy wróci mój stary rozmiar, w sumie liczę też na to że będę miała jeszcze mniejsze...

            Skomentuj


              Odp: Gdy dzieci pójdą spać

              Ewela ja przed pierwszą ciążą miałm małe B w ciązy i w okresie karmienia miałam duże E potem trochę zmalały jak mała mniej cyca ciągała do C i tak zostało. W drugiej urosły mi tylko do D a obecnie jak juz nie karmię (jednym cyckiem karmiłam tylko 11 miechów drugim 17) mam takie flaczaste C i widzę że maleją i muszę je poćwiczyć żeby tego drugiego bardziej ciaganego doprowadzic do formy bo jest na razie większy i nie jędrny
              Także musisz jeszcze troche odczekać bo też niedawno przestałaś karmić a zanim organizm się przystosuje trzeba z miesiąc czasu


              JULA

              MAJA

              OLGA

              Skomentuj


                Odp: Gdy dzieci pójdą spać

                Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
                66 przy wzroście165
                to tak jak ja. identycznie. wzrost 165 i 66 kg. lekarz mi powiedział że to dobra waga w stosunku do wzrostu.




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Gdy dzieci pójdą spać

                  Napisane przez moniaB Pokaż wiadomość
                  to tak jak ja. identycznie. wzrost 165 i 66 kg. lekarz mi powiedział że to dobra waga w stosunku do wzrostu.
                  Mi tez tak wszyscy mówią ale ja jakoś źle się czuję z tą wagą a najśmieszniejsze jest to że w pół roku po drugim porodzie wazyłam 61.Odkad przestałam karmić piersią waga rośnie powoli


                  Skomentuj


                    Odp: Gdy dzieci pójdą spać

                    Ja też przestaje karmić i waga powoli zaczęła iść mi w górę, ale to pewnie przez to mleko zalegające
                    PAULINA 07.07.2008




                    http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                    Skomentuj


                      Odp: Gdy dzieci pójdą spać

                      Wieczór wolny ...
                      Dzis byliśmy w Gdańsku Matarni i okolichach , wyobraźcie sobie że poszła grzałka od piekarnika i to druga i musimy kupic nową maszynkę
                      Taki wydatek przed świątami..
                      Amelia 12.03.08

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Gdy dzieci pójdą spać

                        Witam,
                        wspaniały wątek.Wreszcie popiszemy o czymś innym niż o naszych szkrabach.
                        Czytałam wątek i widziałam temat kryzysu w małżeństwie więc może i ja sie wypowiem.Nigdy nie pisałam o swoich sprawach na ten temat bo jakoś głupio mi było pisac między postami o dzieciach,myślałam,że pisząc w crazy mums gdzie na temacie przede wszystkim dzieci napisze coś nie na temat.
                        Ogromny kryzys mieliśmy zaraz po ślubie kiedy byłam w ciąży,moja ciąża to był okres ciągłego strachu,stresu i łez.Wszystko wtedy wisiało na jednym maleńkim włosku,miałam zamiar założyc sprawe rozwodową.To długa historia(dało by sie z niej zrobic jakiś film) ale mąż zauroczył sie swoją koleżanką z pracy a ja byłam wtedy gruba i nieatrakcyjna to mu palma odbiła.W domu były ciągłe awantury,nie potrafił uszanowac tego że jestem w ciąży i nie powinnam sie stresowac.Pogorszyło sie jak sie Alanek urodził.W domu było piekło,mąż sie wściekał że Alanek płacze itp.Nadal zadawał sie z tą swoją koleżanką a mnie uważał za najgorsze zło.Tamta była jego pocieszycielką kiedy sie żalił że nie może sie w nocy wyspac bo dziecko płacze.Wtedy od niego dosłownie uciekłam,wsiadłam w pociąg i uciekłam z Alanem do rodziców.Wtedy przyjechał,błagał o przebaczenie,że sie poprawi,że sie zmieni.Wróciłam.Wróciłam z nadzieją że będzie lepiej.I wiecie jest lepiej.Od tamtego kryzysu mineło już prawie trzy lata.Wtedy docenił to co ma,bo wtedy bał sie że już całkiem nas straci.Nie jest idealnie ale jest dobrze.Pracujemy nad naszym małżeństwem żeby było dobrze.Bycie z kimś to cciągłe kompromisy,to nieustanna praca nad sobą,nad relacją między partnerami.Swoje przeszłam z nim ale wytrwałam i przebaczyłam i dzięki temu mam teraz to co mam i jestem szczęśliwa.



                        Dawniej Marti

                        Skomentuj


                          Odp: Gdy dzieci pójdą spać

                          Dopisuję się do Was.Kurde,ale się wściekłam dostałam decyzję o świadczeniach rodzinnych i mam dziś termin odbioru.Byłam rano na poczcie ale nie mieli mnie na liście.Poprzednio dostawałam na konto ale zrezygnowałam.Konto jest mojej mamy i nie mogłam wybierać kasy a tak miałabym ją w ręku.Chciałam wyjaśnić co się stało z tą kasą ale rano było sporo ludzi w kolejce i nie miałam czasu czekać.Nie wiem czy dziś zdążę do nich pójść a jak nie to jutro pójdę.Trzymajcie kciuki żeby się wyjaśniło bo krew mnie zalewa na to.
                          Last edited by bazumik; 25-11-2009, 12:50.






                          Skomentuj


                            Odp: Gdy dzieci pójdą spać

                            matko polko znalazłam Was nie dosyć, że na drugiej stronie to jeszcze na samym dole

                            ja tylko na chwilkę, lecę dalej robić lampion roratni dla wiecie kogo

                            Marti jutro wrócę do Twojego postu
                            Julek: 10/3/2008

                            Skomentuj


                              Odp: Gdy dzieci pójdą spać

                              MARTI miałas przezycia ale fajnie ze jest wszystko w porządku.Chyba kazde małżeństwo miało lub ma jakiejś małe lub większe kryzysy.U nas tez bylo kilka,tez na parę dni wyjechałam do mamy aby odpocząć od tego wszystkiego.
                              U nas punktem zapalnym były i są problemy z teściami, mieszkamy razem na jednym podwórku, nasze życie uzależnione jest własnie od nich,czuję sie jakbym dalej miała naście lat i była ich córeczką a nie odrębną rodziną,strasznie wpindalają się w nasze życie a mąż nic sobie z tego nie robi


                              Skomentuj


                                Odp: Gdy dzieci pójdą spać

                                Cześć!
                                no Marti sama nie wiem co napisać... chciałabym dużo ale kurde wszyscy będą podczytywać - uroki forum....
                                w każdym razie widzisz najważniejsze że wszystko jest dobrze i oby tak dalej!
                                a ja mam wolne dzisiaj
                                Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X