Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gdy dzieci pójdą spać

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Gdy dzieci pójdą spać

    Ja to, z ręką na sercu" zaraz wybuchnę

    15 listopada zamówiłam sobie zasłony i lambrekin z tafty na allegro. Pani napisała, że tafta jest, ale z racji szału przedświątecznego ma dużo zamówień i czas realizacji mojego zamówienia wyniesie do 2 tygodni. Po dwóch tygodniach wysłałam jej maila by się przypomnieć (pomyślałam, że skoro ma dużo zamówień to o moim mogła zapomnieć). Pani odpisała, że mam się nie martwić, że wszystko jest już skrojone, trzeba tylko uszyć, za 2-3 dni wyślą mi paczkę.
    No to fajnie - pomyślałam - na święta będę miała super zasłony. Jakże moja radość trwała krótko - do dzisiejszego ranka kiedy odebrałam i przeczytałam maila:

    "Niestety nie mam dla Pani dobrych wiadomości, nie otrzymałam dostawy tafty i w tej chwili mam informację, że do końca roku tafty nie będzie. W tej sytuacji natychmiast pieniążki zwróciłam jest jeszcze na tyle czasu przed Świętami, że myślę że zdąży Pani uszyć zasłonki do Świąt".

    Wszystko spoko, ale po co mi kilka dni temu napisała, że wszystko jest już skrojone
    Julek: 10/3/2008

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Gdy dzieci pójdą spać

      Tree też bym się wkurzyła

      moje przygotowania przedświąteczne stoją w miejscu , dzisiaj idę do Biedronki kupić choinkę , mam nadzieję że będą fajne

      wczoraj oglądałam program o świńskiej grypie i się strasznie przestraszyłam
      bardzo łatwo się nią zarazić




      Skomentuj


        Odp: Gdy dzieci pójdą spać

        No Tree nieźle Cię załatwiła. Myslała pewnie że dostanie ta taftę skroi raz dwa i uszyje i wysle a tu dupa.

        Ja tam nic szczególnego na świeta nie szykuję. Nie bedzie nas w domu to po co??? Nawet nad choinka się zastanawiam. No ale chyba bedzie miło wrócić i żeby było drzewko niż do pustego domu w którym nie ma świąt????


        JULA

        MAJA

        OLGA

        Skomentuj


          Odp: Gdy dzieci pójdą spać

          kurna nooo.... ja zamiast brać się za jakąś robotę to znowu dupsko płaszczę przed komputerem.
          Julek: 10/3/2008

          Skomentuj


            Odp: Gdy dzieci pójdą spać

            U nas świeta będą "cienkie" bo mąż stracił pracę"
            Last edited by FamilyTree; 07-12-2009, 11:22.


            Skomentuj


              Odp: Gdy dzieci pójdą spać

              Przykro mi z powodu utraconej pracy A mąż coś na oku innego ma ?

              Kurcze Aniu, pomyliłam się i zamiast napisac nowego posta (swojego) to wyedytowałam Twój i napisałam
              wszystko w Twoim poście, ale już to usunełam. Jednak pozostał ślać (że dokonywałam tam edycji).
              Piszę, żebyś się nie dziwiła
              Julek: 10/3/2008

              Skomentuj


                Odp: Gdy dzieci pójdą spać

                Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
                U nas świeta będą "cienkie" bo mąż stracił pracę"
                Aniu przykro mi. My 1,5 miesiąca temu też to przechodziliśmy. Głowa do góry napewno cos znajdzie.


                JULA

                MAJA

                OLGA

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Gdy dzieci pójdą spać

                  Znalazł konkretną ofertę tylko musi złozyć dokumenty.Ale jednak jest stres bo to zupełnie inne stanowisko pracy.Dla mnie też ta zmiana jest stresująca bo poprzednią prace zaczynał na miesiąc przed naszym ślubem.


                  Skomentuj


                    Odp: Gdy dzieci pójdą spać

                    Aniu bardzo mi przykro, ale trzymam kciuki, żeby m. znalazł nową pracę i wszystko było dobrze.
                    Tree lipa z tymi zasłonkami. a w sklepach nie szukałaś materiału? może będzie trochę droższy, ale przynajmniej go kupisz. popatrz może w Liroy'u, tam jest dosyć duży wybór materiałów - można też gotowe zasłonki tam kupić.

                    Skomentuj


                      Odp: Gdy dzieci pójdą spać

                      Helol
                      My w tym roku zamiast prezentow zlozylismy sie z tescimi na kilka dni w Amsterdamie,tylko do Poldka przyjdzie Mikolaj...
                      Kupilam w Ikei chatke z piernika,tzn.scianki i dach sa gotowe ,samemu trzeba skleic i udekorowac,robila to ktoras kiedys?Pisza zeby sklejac roztopionym na patelni cukrem,myslicie ze to sie bedzie trzymac?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Gdy dzieci pójdą spać

                        Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                        Tree lipa z tymi zasłonkami. a w sklepach nie szukałaś materiału? może będzie trochę droższy, ale przynajmniej go kupisz. popatrz może w Liroy'u, tam jest dosyć duży wybór materiałów - można też gotowe zasłonki tam kupić.

                        Madzia
                        a no właśnie nie szukałam, tzn. ja sobie sama "zaprojektowałam" te zasłonki i lambrekin i chciałam żeby mi babka uszyła, bo miała fajny kolor tafty.
                        Przeglądałam raz allegro i natrafiłam na jej aukcje i tak mnie coś natchnęło, żeby kupić. Ostatni raz !! Teraz już idę do sklepu, jednak podejrzewam, że nie będą "trochę droższe", cena ich to będzie drugie tyle ile chciała ta babka, ale cóż... U nas za głupią firanę (5 metrową)+obszycie zapłaciłam 200 zł, a za uszycie+materiał to będzie chciała 350zł
                        Muszę poszukać jakiegoś tańszego sklepu z firanami.

                        Dotka skoro włosy na rozpuszczonym w wodzie cukrze się trzymają i są sztywne jak fiks to piernik też
                        będzie ;P Prezent super będziecie mieli
                        Julek: 10/3/2008

                        Skomentuj


                          Odp: Gdy dzieci pójdą spać

                          hej
                          kurka dziewczyny wiecie od soboty boli mnie brzuch , nadmiernie się pocę(zresztą już wcześniej to miałam) , mam zaparcia więc po szłam do lekarza.
                          I mam nerwice żołądkową za dużo na głowie , nerwy a do tego podejrzenie wrzodów normlanie padam nim mi nie pomaga na ból.Jedynym lekarstwem jest brak stresu ale jak??Nieee daa sie

                          Do wieczorka(mam nadzieje)
                          Amelia 12.03.08

                          Skomentuj


                            Odp: Gdy dzieci pójdą spać

                            Colorka nooo nieeee !!! Dlaczego masz takie stresy?? Co się dzieje ??
                            Nie martw się, w końcu się wszystko ułoży.
                            Julek: 10/3/2008

                            Skomentuj


                              Odp: Gdy dzieci pójdą spać

                              witam no Colorka mniej stresu bo sie kobieto wykonczysz,a szkoda zdrowia i nerwow .Zycze Ci duzo zdrowka ...Famili to kicha z tym zasłonkami .

                              Skomentuj


                                Odp: Gdy dzieci pójdą spać

                                Colorcia musisz nauczyc sie wylaczyc chociaz na kilka minut w ciagu dnia,nie ma innej rady...problemy same od tego nie znikna wiadomo ale jak bedziesz sie wszystim zadreczac to tez nie wiele sie zmieni a ty zaczniesz chorowac...ja z nerwow przez mojego M dostawalam rozstroju zoladka i wysypki na rekach ...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X