Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Mówiłam lekarzowi o zaparciach na początku ale bez większego wdawania się w szczegóły i on stwierdził że to normalne.
    Ja mam dziwnr skórcze jak chodzę. Czuję straszy nacisk na pęcherz. Ale ja mam do porodu jeszcze trochę czasu więc nie dopuszczam w ogóle takiej możliwości że coś może za tym iść. Niech mały posiedzi jeszcze ze dwa miesiące
    Roksanka 13-02-2005 r.


    Tymek- 10-05-2009 r.

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez gospi Pokaż wiadomość
      Mówiłam lekarzowi o zaparciach na początku ale bez większego wdawania się w szczegóły i on stwierdził że to normalne.
      Ja mam dziwnr skórcze jak chodzę. Czuję straszy nacisk na pęcherz. Ale ja mam do porodu jeszcze trochę czasu więc nie dopuszczam w ogóle takiej możliwości że coś może za tym iść. Niech mały posiedzi jeszcze ze dwa miesiące
      Lepiej opowiedz troszke szczegółów, bo po porodzie moze byc malo smiesznie...
      Ja sie zastanawiam czy to wszystko jest normalne z tym moim brzucholem? Ja w sumie tez mam miesiac, ale juz siedze na walizkach. Tylko wiesz jak to jest z tym naszym szpitalem - ja sie bronie rekami i nogami..
      Nie moge doczekac sie jutrzejszego badania.
      Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


      Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

      Skomentuj


        Miałam nieważną książeczkę zdrowia i muszę jechać jeszcze raz jutro... Szkoda gadać

        Mój mąż od rana "łata" pęknięcie w suficie. Teraz pojechał podbić książeczke i jak wróci to zacznie malować sufit. Tak strasznie mnie korci, żeby iść i mu tam pomóc Zwłaszcza, że biedaczek sam wszystko robi, bo nie ma nikogo kto by mu pomógł.
        ur. 16.05.2009
        3590 g
        56 cm

        Moje Największe Szczęście





        Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

        Skomentuj


          Mi pomogły na hemoroidy czopki Hemorol. Gin mi przepisał, ale bez recepty też można kupić. Polecam.
          TOMEK-UR.16 KWIETNIA

          Skomentuj


            Atusia nawet nie probuj mu tam pomagac. po pierwsze to wysilek a po drugie kobiety w ciazy nie powinny przebywac w pokoju gdzie sie maluje lub zaraz po malowaniu. musi sie wywietrzyc.
            Akunia

            Skomentuj


              A jakimi proszkami pierzecie ciuszki dla swoich maluszków?Kilka lat temu prałam w Lovelli, a płukałam Cocollino, ale teraz jest większy wybór...
              TOMEK-UR.16 KWIETNIA

              Skomentuj


                no wlasnie Atusia nie nadwyrezaj sie..wiem, ze latwo sie mowi, bo ja jestem tez z tego pokroju, ze nie moge usiedziec w miejscu, ale znajduje sobie lzejsze prace, chociaz moj maz i tak mi mowi ze mam lezec w lozku, ale ja jakos nie moge..ehhh. i wzielam sie za sprzatanie w szafkach. robie renament w swoich ciuchach...tyle ich jest a ja nigdy nie mam sie w co ubrac

                dzis jakos mnie glowa boli, chociaz cisnienie mam wporzadku, pewnie to od kataru, ktory mi zostal po chorobie.

                dziewczyny jutro tlusty czwartek juz mi slinka cieknie na takiego mega paczka z duza iloscia lukru i posypka pomaranczowa..mniam


                Skomentuj

                •    
                     

                  a co do wynikow to do konca ciazy beda one nam sie pogaraszac...w koncu nasze malenstwa "wyjadaja" nam wszystkie skladniki, zeby one mogly pozniej dobrze funkconowac wiem to od mojej pani doktor ja ide na wyniki w poniedzialek...a we wtorek mam wizyte, jak zwykle sie denerwuje, ale mowie sobie ze musi byc wszystko dobrze, nie ma innej opcji


                  Skomentuj


                    Dzień dobry Mamusie
                    No widzę, że tu dyskusje trwają ostro.
                    Co do zaparć to mi najlepiej pomagają śliwki suszone. Ale przyznam się szczerze, że rzadko je miewam.
                    Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                    Skomentuj


                      ma tez panna problemy
                      Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez Ania76 Pokaż wiadomość
                        A jakimi proszkami pierzecie ciuszki dla swoich maluszków?Kilka lat temu prałam w Lovelli, a płukałam Cocollino, ale teraz jest większy wybór...
                        Tutaj w Irlandii nie widziałam Lovelli ale bardzo dobry jest proszek Fairy dla dzieci i do tego płyn do płukania, ja takiego będę używała, już sobie zakupiłam. A w Polsce to chyba większość Lovelle
                        Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                        Skomentuj


                          Nie widziałam u nas proszku Fairy.
                          TOMEK-UR.16 KWIETNIA

                          Skomentuj


                            Momo ja przed ciążą miałam zapalenie prawej nerki i teraz mnie znowu coś boli. A w mojej rodzinie choroby nerek są dość częste (zwłaszcza w grupie krwi A, ja mam O) Ale zawsze wszystko co najgorsze trafia do mnie. Jutro jeszcze raz jade do lekarza z ważną książeczką

                            Ja ten remoncik już planowałam dawno temu. Wczoraj układałam ciuchy w szafie, chciałam sprzątać, ale to by nie miało sensu. Jak Piotruś po maluje dziś pokój to jutro będziemy ustawiać meble, odnosić wszystko co przynieśliśmy do rodziców. No i pojade po ciuszki do siostry męża Zaczne sobie powoli prać, układać, szykować...
                            No bo w końcu zostało mi dokładnie 12 tyg do porodu
                            Last edited by xXxAtusiaxXx; 18-02-2009, 12:36.
                            ur. 16.05.2009
                            3590 g
                            56 cm

                            Moje Największe Szczęście





                            Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                            Skomentuj


                              W mi w szpitalu po urodzeniu córki jak nie było wiadomo co jej jest powiedzieli że lovella jest najbardziej uczulająca i musiałam wszystko prać od nowa. Teraz piorę w najtańszym DZIDZIUSIU. Używałam go przy córce i jakoś mam sentyment do tego "dzieciowego" zapachu

                              Właśnie wróciłam z zakupów. Odebrałam też małe wieszaczki które kupiłam na allegro ( 2 zł za 10 szt ) . Firma jest 10 km ode mnie i zgodzili się abym podjechała
                              Brakowało mi tego z ciuszkami córki bo takie maluchy ciężko się układa a jak się już poukłada to nie wiadomo co na jaki miesiąc a dzieciaczki tak szybko rosną że dużo ciuszków przeleżało i nie zdążyłam założyć. Teraz będę miała na wieszaczkach i będę widziała co i jak

                              Siedzę z małą w domu bo po sobotniej imprezie trochę się rozchorowała. Już się z niej śmieję bo ma zdarte gardło jakby tydzień piła... w końcu miała urodziny
                              Roksanka 13-02-2005 r.


                              Tymek- 10-05-2009 r.

                              Skomentuj


                                Dzień dobry wszystkim mamuciom

                                Ja właśnie wstałam i szamam śniadanko w towarzystwie laptopa hmm...
                                Mnie dziś dopadło jeszcze co innego, nie mogę ustać na prawą nogę boli mnie brzuch przy tym, tak jakby mały utył przez noc 3kg tak mi ciężko jakoś....
                                Dziewczyny a można jakoś łatwo poznać że brzuch się opuścił? bo ja tak patrze codziennie i on zmienia kształt jak cholerka, codziennie inny jest i nie wiem w koncu czy to jakos mocno widac? albo sie moze coś czuje jak się opuści....
                                1.03.2009 9:55 FILIPEK

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X