Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

sprzęt agd

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • Mariczan
    replied
    Lodówkę bierzecie pod zabudowę? Widziałam sporo fajnych aranżacji z modelem wolnostojącym i zastanawiam się czy by się nie skusić właśnie na taką. Łatwiej będzie wymienić xxx i w razie awarii jakoś bezpieczniej.
    Last edited by gagatka; 29-03-2021, 11:46. Powód: link

    Leave a comment:

  •    
       

  • Pablito22
    replied
    Ja osobiście nigdy nie przywiązuję się do marki sprzętu agd. Każda marka ma swoje lepsze i gorsze partie. Przed zakupami sprawdzam xxxi sugeruję się opinią innych. Często przeglądam opinie itp. długie godziny zanim wybniorę coś sensownego.
    Last edited by gagatka; 29-03-2021, 11:47. Powód: link

    Leave a comment:


  • sasankaow
    replied
    Napisane przez kordonek Pokaż wiadomość
    Odp: sprzęt agd


    Właśnie planuję zakup nowej zmywarki bo moja to już staruszka, ledwo działa... Jak Ci się sprawuje ten Electrolux? No i jak działa ten system podnoszonego kosza?
    Mam już drugiego electroluxa, śmiało mogę polecić. U mnie pracuje dosyć sporo (3 dzieciaków) i daje radę. Pralko suszarka też spełniała swoje zadanie, no ale pojemność, przy 6 domowników prania jest tyle, że nie daję rady. Szukałam większej pralki (pojemność) no ale tutaj już wchodzimy w pralki przemysłowe (takie jak w sklepach profesjonalnych np : xxx Ceny są dosyć wysokie ale myślę nad takim rozwiązaniem.
    Last edited by gagatka; 13-10-2020, 14:46. Powód: link

    Leave a comment:


  • kordonek
    replied
    Odp: sprzęt agd

    Napisane przez Ogonka28 Pokaż wiadomość
    Też lubię sprzęty Electroluxa, ale chyba najbardziej zmywarkę comfortlift przez to, że ma podnoszony dolny kosz, jest idealna dla mnie.
    Właśnie planuję zakup nowej zmywarki bo moja to już staruszka, ledwo działa... Jak Ci się sprawuje ten Electrolux? No i jak działa ten system podnoszonego kosza?

    Leave a comment:


  • Ogonka28
    replied
    Odp: sprzęt agd

    Też lubię sprzęty Electroluxa, ale chyba najbardziej zmywarkę comfortlift przez to, że ma podnoszony dolny kosz, jest idealna dla mnie.

    Leave a comment:


  • Alicyjka22
    replied
    Odp: sprzęt agd

    A u mnie króluje Electrolux, mam od nich całe agd w tym najważniejszy parowy piekarnik SteamBoost

    Leave a comment:


  • marelnawro
    replied
    Odp: sprzęt agd

    Pamiętaj, żeby każdy sprzęt AGD cyklicznie sprawdzać. Moja zmywarka zdawała się pracować nieźle, ale pewnego dnia poszedł wąż doprwadzający wodę.

    Leave a comment:

  •    
       

  • Klara8081
    replied
    Odp: sprzęt agd

    Niestety sprzęt agd w dzisiejszych czasach jest czasem gorszy jakościowo niż niektóre zabawki mojej córki - parę lat i pralka, czy lodówka do wyrzucenia, bo firma postanawia wykorzystywać fakt iż ludzie tego potrzebują na co dzień. Więc jak się zepsuje szybciej, to i więcej sprzedadzą, popyt nakręcają samemu, a planeta tonie w śmieciach, bo przecież naprawa jest zazwyczaj nieopłacalna...

    Leave a comment:


  • Wariatka44
    replied
    Odp: sprzęt agd

    Z AGD moge polecić robota Roomba do odkurzania świetnie sprząta, to chyba jedyny produkt agd który mnie nie rozczarował jakością

    Leave a comment:


  • Mayca
    replied
    Odp: sprzęt agd

    Jak mi się marzy zmywarka! Nienawidzę zmywać naczyń. Ale niestety nie mam miejsca na takie fantastyczne sprzęty.
    Ze sprzętów kuchennych - zdecydowanie nie polecam kuchenki indukcyjnej, bo znacznie gorzej się na niej gotuje. Moim zdaniem nie ma startu do gazowej.

    Leave a comment:

  •    
       

  • avetia
    replied
    Odp: sprzęt agd

    Ja już nie wyobrażam sobie kuchni bez zmywarki. Oszczędność czasu i pieniędzy. Mam Electrolux Quick Select, ustawiam czas - zmywarka sama dobiera program.

    Leave a comment:


  • aferdita
    replied
    Odp: sprzęt agd

    W progi mojego domu niedawno wkroczył nowy sprzęt, kupiłam suszarkę do prania electrolux perfect care. Jestem super zadowolona z tego sprzetu, szybko suszy, ubrania są miękkie i nie mam obwieszonych w końcu wszystkich kaloryferów praniem

    Leave a comment:


  • motinka84
    replied
    Odp: sprzęt agd

    A jakie macie urządzenia i akcesoria do prasowania? Tyko żelazko i deska? W artykule na xxx widać, że możliwości jest więcej.
    Last edited by disne; 14-10-2020, 20:03. Powód: link

    Leave a comment:


  • Fearrorq
    replied
    Odp: sprzęt agd

    Szukam jakichś godnych uwagi porad odnośnie zakupu pralki. Podobno tu mają wszystko dobrze opisane xxx. Co o tym myślicie?
    Last edited by disne; 14-10-2020, 20:03. Powód: link

    Leave a comment:


  • nancynga
    replied
    Odp: sprzęt agd

    W kuchni sprzęt jest bardzo ważny, o ile nie najważniejszy, bo to za jego pomocą przygotowujemy wszelkie posiłki. Każdą kuchnię należny wyposażyć dobrej jakości garnki, sztućce czy patelnie. Moim zdaniem patelnia do naleśników również powinna zaleźć się w każdym domu. Mam dzieci i korzystam z niej regularnie. Na zwykłej patelni takie idealne naleśniki nie wychodzą.
    Last edited by disne; 14-10-2020, 20:03. Powód: link

    Leave a comment:

       
Working...
X