Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

sprzęt agd

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • kawaska
    replied
    Napisane przez słoneczko Pokaż wiadomość
    ja z tego co do tej pory przewertowałem na opasłych stronach internetu, to bosch i candy wypadają najlepiej. szczególnie mnie zainteresował jeden z modeli candy: Cdf8 712-s. W porównaniu z podobnych Boshem SGS 46M12EU wypada trochę lepiej. przy porównywalnej cenie, zużywanej mocy i poziomie hałasu, Candy zużywa jednak o 2 litry wody mniej. No i niestety Bosch ma najmniejsze zużycie 12 l (nie znalazłam mniejszego). a woda jednak drożeje, więc chyba się na Candy skuszę, bo to jest przecież około 15 litrów tygodniowo zużywane dodatkowo. jak co pół roku przychodzi rozliczenie, to już się z tego pieniądze konkretne robią. dlatego Candy jednak ma przewagę.
    ja w końcu kupiłam i zmywarkę, zdecydowałam się na boscha i nie żałuje, myślę, że i tak oszczedność wody jest bardzo duża w porównaniu ze zmywaniem ręcznym, więc te pare litrów nie robi az takiej róznicy.
    jeżeli nie kupiłaś jeszcze to pomyśl,
    kupowałam przez internet, bo była dużo tańsza niż w sklepach typu saturn, euro itd, więc na takiej formie zakupu też można oszczędzić

    Leave a comment:

  •    
       

  • niebieski_pt
    replied
    ja zastanawiam się nad kupnem odkurzacza,ale takie lepszego -bezworkowego z filtrem. Czy ktoś może mi polecić jakąś, markę lub model? póki co znajomi zachwalali te odkurzacze z Dysona, ale chciałabym zasięgnąć jeszcze opinii innych.

    Leave a comment:


  • demira
    replied


    Ja mam sprzet boscha - polecam
    D

    Leave a comment:


  • słoneczko
    replied
    ja z tego co do tej pory przewertowałem na opasłych stronach internetu, to bosch i candy wypadają najlepiej. szczególnie mnie zainteresował jeden z modeli candy: Cdf8 712-s. W porównaniu z podobnych Boshem SGS 46M12EU wypada trochę lepiej. przy porównywalnej cenie, zużywanej mocy i poziomie hałasu, Candy zużywa jednak o 2 litry wody mniej. No i niestety Bosch ma najmniejsze zużycie 12 l (nie znalazłam mniejszego). a woda jednak drożeje, więc chyba się na Candy skuszę, bo to jest przecież około 15 litrów tygodniowo zużywane dodatkowo. jak co pół roku przychodzi rozliczenie, to już się z tego pieniądze konkretne robią. dlatego Candy jednak ma przewagę.

    Leave a comment:


  • kawaska
    replied
    witaj,
    kuchenkę kupiłam sobie rok temu, mam akurat mastercooka model KGE7345B plus, i nie narzekam (może przez rok pojawiły się dużo lepsze modele), ma zapalarkę w pokrętłach, więc nie szukasz zapałek i ma to zabezpieczenie, że nawet jak przekręcisz kurek to nie ulatnia się gaz (zawsze bezpieczniej jak się ma dzieci). No i przede wszystkim jeżeli masz możliwości i miejsce to polecam szerokość 60 cm, są dużo wygodniejsze niż standardowe 50. bez problemu mieszczą się większe garnki czy duża patelnia.

    jeżeli chodzi o zmywarkę to też właśnie chcę kupić, jeszcze nie wiem dokładnie jaką, ale z tego co się już orientowałam najlepiej kupić Boscha.

    pozdrawiam i również czekam na rady dotyczące zmywarek

    Leave a comment:


  • 21sloneczko
    started a topic sprzęt agd

    sprzęt agd

    jakiej firmy macie sprzet agd i czy go polecacie?
    w szczególności chodzi mi o kuchenkę i zmywarkę, bo czeka mnie własnie taki zakup. kuchenkę to chcę gazowo-elektryczną, a zmywarkę to w ogóle mam pojęcia na co zwracać uwagę, bo nigdy nie miałam.
       
Working...
X