Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

sprzęt agd

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • pert79
    replied
    Odp: sprzęt agd

    Może pomożecie także mi? Zastanawiam się nad kupnem niezbyt dużego (ponieważ mam małą kuchnię), robota kuchennego. Prosty, łatwy w obsłudze i nie za drogi. Znalazłam w sieci taki xxx Wygląda naprawdę ciekawie, a wy co o nim sądzicie?
    Last edited by disne; 14-10-2020, 21:05. Powód: link

    Leave a comment:

  •    
       

  • Patris38
    replied
    Odp: sprzęt agd

    Sprzęt agd to bardzo szeroki temat, zwłaszcza że w każdej kuchni trochę inaczej się do tego podchodzi, bo każdy z nas może korzystać z nieco innych sprzętów w zależności od tego, ile i jak się gotuje. Może ciekawą opcją byłoby między innymi korzystanie z dzbanków filtrujących xxx które do sprzętów agd się zaliczają i bywają przydatne w kuchni.
    Last edited by disne; 14-10-2020, 21:04. Powód: link

    Leave a comment:


  • balowapani
    replied
    Odp: sprzęt agd

    Jak już ma się w domu ekspres do kawy to warto zaopatrzyc się też w dobrej jakosci kawe by smakowała lepiej. Szukałam ostatnio kawy dla siebie i polecili mi ze xxx est warta zainteresowania.
    Last edited by disne; 14-10-2020, 21:04. Powód: link

    Leave a comment:


  • gab_riela1
    replied
    Odp: sprzęt agd

    co dotyczy kuchenki - w naszym mieszkaniu mamy płytę gazową, w mieszkaniu rodziców elektryczną, ale obie są Electrolux. ani do jednej żadnych zastrzeżeń, działają idealnie. ostatnią była gazowa EGT 96342 NW
    była w promocji w Mediaexpercie http://promocodius.com/pl/shops/kod-...y-media-expert, więc kosztowała nie mniej nie więcej niż 730 zł

    Leave a comment:


  • iamklaudka
    replied
    Odp: sprzęt agd

    Mam takie samo podejście. Nie ma co przepłacać za taki sam sprzęt.

    Leave a comment:


  • tydeoo
    replied
    Odp: sprzęt agd

    Najlepiej skorzystać z porównywarek sprzętu i wybrać kwotę jaką jesteśmy w stanie przeznaczyć.

    Leave a comment:


  • natalia_323
    replied
    Odp: sprzęt agd

    Ja zanim coś kupie weryfikuje bardzo w necie czy nie ma za dużo opinii o awariach. Kolejnym dobrym pomysłem jest odwiedzić serwis agd i podpytać jak wygląda sprawa z procesem reklamacyjnym w takiej firmie. Jedne firmy przyjmują zlecenia od serwisów AGD i bez problemu wymieniają/naprawiają a inne robią ciągle problemy. Jak z tym jest wie najlepiej pracownik serwisu AGD.
    Last edited by disne; 14-10-2020, 21:04. Powód: link

    Leave a comment:

  •    
       

  • teresa211186
    replied
    Odp: sprzęt agd

    Kupując sprzęt do kuchni zwracaliśmy z mężem uwagę nie na to, zeby wszystko było jednej firmy ale na to żeby było dobre. Wiemy że gdy jedna firma ma dobre lodóki to mają beznadziejne mikrofalówki. I w ten sposób skompletowaliśmy wszystkie sprzęt i to każda rzezc innej firmy

    Leave a comment:


  • olga100a
    replied
    Odp: sprzęt agd

    A czy uważacie, że warto się zaopatrzyć w mop parowy? Ja się właśnie bardzo poważnie nad tym zastanawiam bo podobno są one bardzo wydajne... Trafiłam tutaj na całkiem ciekawy ranking xxx . Co o tym sądzicie?
    Last edited by disne; 14-10-2020, 21:07. Powód: link

    Leave a comment:


  • iamklaudka
    replied
    Odp: sprzęt agd

    Wiele osób poleca sprzęt tej marki. Ja w zasadzie szukam tego, co ma najlepsze parametry i okazyjną cenę. Pomaga mi w tym m.in. ten portal:xxx . Zerknijcie! Można na przykład porównać ceny w różnych sklepach/
    Last edited by disne; 14-10-2020, 21:07. Powód: link

    Leave a comment:

  •    
       

  • alicja_89
    replied
    Odp: sprzęt agd

    Ja mam praktycznie wszystko firmy Amica w kuchni. Sprzęt fajny i wytrzymały. Teraz okap muszę dokupić bo tego mi brakuje, na electro.pl widziałam fajny też Amica i chyba na ten się zdecyduje.

    Leave a comment:


  • maggiczna_
    replied
    Odp: sprzęt agd

    A czego konkretnie szukasz? Wg mnie najlepiej pójść do sklepu i na miejscu pooglądać, dopytać obsługę. W RTV Euro AGD jest bardzo pomocna obsługa, chętnie doradzą, co wybrać. Wybór sprzętów jest teraz tak duży, że każda rada jest na wagę złota, bo inaczej można się pogubić Możesz najpierw rzucić okiem na stronę sklepu, żeby sprawdzić, co mają w ofercie xxxx
    Last edited by disne; 14-10-2020, 21:07. Powód: link

    Leave a comment:


  • taiwona
    replied
    Odp: sprzęt agd

    Candy ma porządne sprzęty. Zerknij sobie na ich katalog:
    xxxx

    Mam ich sprzęty w kuchni. Jestem szczególnie zadowolona z dwóch sprzetów:

    zmywarki : w przeciwieństwie do poprzedniej zmywarki innej firmy, która została w moim ostatnim mieszkaniu ta jest bardziej dokladna i energoszczędna
    piekarnika: ma wygodne prowadnice i termoobieg, z ktorego często korzystam.
    Last edited by disne; 14-10-2020, 21:06. Powód: link

    Leave a comment:


  • jagna87
    replied
    Odp: sprzęt agd

    Ja praktycznie wszystko kupowałam przez internet. Jestem leniem z natury tak wiec nie miałam najmniejszej ochoty na chodzenie po sklepach stacjonarnych i szukanie najlepszej ceny. W sieci możesz skorzystać z porównywarek cenowych takich jak ceneo czy skąpiec. Ja szukałam sprzętu za pomocą targomatu:
    xxx - po prostu na stronie zostawiasz im w formularzu model sprzętu jaki Cie interesuje i potem na skrzynkę wysyłają Ci z powrotem najlepsze oferty sklepowe. Taki negocjator za darmo.
    Last edited by disne; 14-10-2020, 21:06. Powód: link

    Leave a comment:


  • markietanka
    replied
    Odp: sprzęt agd

    A gdzie kupowałyście? W sklepach stacjonarnych czy przez internet?

    Leave a comment:

       
Working...
X