Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Spacerówka

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    to gdzie Wy mieszkacie???
    ja tak zawsze nie rozumię jak mówicie że muszą być popmowane koła bo telepie ale jak mowicie o takich płytach co ja mam z 200 metrow jak do Topaza idę to tak już rozumię po co duże koła bo tam to Majkę zawsze na tych płytach wytelebocze ale mają w czerwcu kłaść i tam kostke więc będzie ok


    JULA

    MAJA

    OLGA

    Skomentuj

    •    
         

      co do chodnikow u nas to jadac w zime w gondoli z małym po chodniuku ktory byl nieodsniezony złamać rure ktora łączyla przednie kola i wozek prawie sie zgiął w pół.

      Skomentuj


        U mnie w miescie duzo jeżdzi Baby Design WALKER.

        Skomentuj


          u nas w Krk to najwięcej jest guinny, coneco, x-lander
          dużo też jest mutsy:P

          Skomentuj


            Witam :-)
            Wcześniej mieliśmy wózek z pompowanymi kołami, teraz jak córcia jest juz większa, jeździmy Peg Perego i jestem zadowolona, jest leciutki, koła nie za małe, zwinne.

            Skomentuj


              cześć
              ja też zastanawiam sie nad kupnem spacerówki.
              mam wozek wielofunkcyjny inglesiny, gondola jest super ale spacerowka wazy kolo 13 kg.
              z dzieckiem będzie wychodzić zimą babcia, mieszkamy w bloku niby z winda, ale na półpiętrze.
              na początku chciałam xladera xt (kolezanka ma i jest zadowolona) ale tez wazy duzo, czy są wózki, które ważą mało i mają wystarczająco duże kółka żeby zimą po śniegu łatwo było jeździć ?
              no i przydałby się jeszcze porządny śpiworek/pokrowiec na nózki

              Skomentuj


                Napisane przez ewelinkaaa7 Pokaż wiadomość
                U mnie w miescie duzo jeżdzi Baby Design WALKER.
                u nas tych jest najwięcej
                i chicco coraz wiecej bo sklepik nowy otworzyli właściwie tylko chiccowy


                JULA

                MAJA

                OLGA

                Skomentuj

                •    
                     

                  A każda spacerówka pasuje na każde dziecko? Tzn. taką samą spacerówkę mogę mieć dla 6 miesięcznego dziecka, co dopiero zaczęło siedzieć i dla dwulatka?



                  Skomentuj


                    wiola nie dokonca tak jest,musisz sobie poczytac o danym wozku...bo np.ja mam wozek parasolke i jest od +18 wg.bo oparcie sie nie rozklada, jest dla wiekszych dzieci,ktore nie potrzebuja spac w czasie spaceru. ale tak jak mowie,ja mam parasolke,ktora wazy 5kg
                    jesli myslisz o wozku spacerowym- klasycznym,badz spacerowym skladanym na parasolke to wg. mnie nadaja sie dla dzieci powyzej 6m.
                    ale kazde wozki maja swoje plusy i minusy...
                    FROCH

                    Skomentuj


                      podziwiam Wasza wiedze w tej spacerówkowej dziedzinie (jak faceci i niektóre babki o furach hehe) dla mnie to jeszcze enigma

                      najgorsze jest to że jak Jonatan wejdzie w spacerówkę to będzie późna jesień no i potem zima i cholera wie w jaki wózeczek zainwestować

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Ta zima to wogole jest do bani - dziec opatulony, ubrany w tone ubranek i wez tu zmiesc go do gondolki czy spacerowki. Najlepiej jak spacerowka ma duzo miejsca ale sa np dzieci ktore w takiej spacerowce co to palak jest daleko siedziec nie chca lub jest im niewygodnie bo palaka sie musza trzymac a oparcie wtedy daleko za nimi. Ja ze swojej spacerowy zadowolona jestem - mlody, duzy chlop w kombinezonie sie spoko miescil

                        Skomentuj


                          Ja korzystam ze spacerowki chicco i jestem bardzo zadowolona, jest dosyc lekka bo wazy ok 7kg, sklada sie w parasolke, oparcie jest rozkladane do pozycji lezacej, do tego ma spiworek wiec i cala jesien i zime w niej przejezdzila moja corka. Jedyna niewygoda to to,ze ma male kolka i w zimie na sniegu faktycznie bylo malo wygodnie :/ poza tym rewelacja. Acha, moja Amelia jezdzi w nim mniej wiecej od 3 m-ca zycia
                          Amelia ur.21.06.2008r

                          Skomentuj


                            Ja kupiłam wielofunkcyjnego x-landera. Mój synek cały czas jak narazie sypia w gondoli. Nie korzysta ani z łóżeczka, ani kołyski (która specjalnie załatwiłam dla niego). Wózek mu spasował na maxa.
                            Mieszkam w małej miejscowości i jest idealny. Nadaje się na piasek, żwir, na wszelkie nierówności. W domu mam dużo schodów i wyciąganie go nie sprawia najmniejszego problemu, tak więc wózek wędruje tam i zpowrotem. Wózek jest bardzo wytrzymały, do extremalnych zadań wręcz.
                            Spacerówka jak gondola, tylko dziecko siedzi zamiast leżeć, więc napewno również będę zadowolona. Dodam, że wózek ma 3 koła i prowadzi się lekko.


                            Skomentuj


                              Ja ostatnio zakupiłam wózek Chicco, ale taką parasolkę. Na wakacje jest
                              super. Jest lekki, dobrze się go prowadzi, małej jakoś wygodniej się w nim
                              siedzi i co najważniejsze nie buntuje się przeciwko pasom bezpieczeństwa.
                              http://www.allegro.pl/item645686449_..._szczecin.html

                              Ale wiem, że na zimę raczej schowam go do piwnicy bo na śniegu te małe
                              koła raczej się nie sprawdzą. No i jak wpakuję tam małą w kombinezonie i
                              jeszcze do tego śpiworek to się nie ruszy

                              Ogólnie zawsze byłam przeciwniczką parasolek. Ale teraz się do nich
                              przekonałam. Nie chce mi się targać tylko na plac zabaw dużego wózka,
                              z wielkimi kołami.


                              Skomentuj


                                Napisane przez sygita Pokaż wiadomość
                                Ja korzystam ze spacerowki chicco i jestem bardzo zadowolona, jest dosyc lekka bo wazy ok 7kg, sklada sie w parasolke, oparcie jest rozkladane do pozycji lezacej, do tego ma spiworek wiec i cala jesien i zime w niej przejezdzila moja corka. Jedyna niewygoda to to,ze ma male kolka i w zimie na sniegu faktycznie bylo malo wygodnie :/ poza tym rewelacja. Acha, moja Amelia jezdzi w nim mniej wiecej od 3 m-ca zycia
                                Kurcze Sygitka ,(przepraszam ,ze wcinam w ten watek),my sie jeszcze nie znamy,czy twoj maluszek to blizniaczek czy juz raczek?Hmm..niedlugo urodzinki,moj Danio ma wlasnie dzis!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X