Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wózki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wózki

    dlatego moge polecić stelle , bo ogranicza obciążenie i lekko się prowadzi

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wózek kupiony przez internet

      Kupywalismy przez internet, bo byl nieco taniej niz stacjonarnie ale stacjonarnie poszlismy zobaczyc, dotknac, poprowadzic kupilismy quinny buzz xtra, ktorego polecam kazdemu! porusza sie plynnie, sklada i rozklada sie latwo i szybko. plusem jest rowniez regulowana raczka i spory, wygodny kosz na zakupy.

      Skomentuj


        Odp: Wózek kupiony przez internet

        ja też polecam zakupy przez internet ale tylko w firmowych sklepach, tam jest pewność produktów , a maxi cosi na swoje produkty daje dożywotnią gwarancje

        Skomentuj


          Odp: Wózki

          nie kojarze nawet tej marki. juz lepiej kupic wozek wysokiej jakosci jak np. cos z quinny zwlaszcza ze sa super leciutkie

          Skomentuj


            Odp: Wózki

            W tym miejscu xxxxx mają ciekawą ofertę wózków. Na tle konkurencji wypadają naprawdę świetnie. Zawsze jest tam dużo przecen. Można kupić fajny wózek w dobrej cenie.
            Last edited by disne; 19-06-2020, 21:04. Powód: link

            Skomentuj


              Odp: Wózki

              Napisane przez goska_74 Pokaż wiadomość
              nie kojarze nawet tej marki. juz lepiej kupic wozek wysokiej jakosci jak np. cos z quinny zwlaszcza ze sa super leciutkie
              Widziałaś Recaro Easylife? Wózki są ultra lekkie tylko 5,7 kg.

              Skomentuj


                Odp: Wózek kupiony przez internet

                Zawsze trzeba próbować na żywo żeby wychwycić minusy wózka. Duży plus, że zawsze mamy 14 dni na zwrot, więc jakby wózek nam nie odpowiadał to możemy go zwrócić.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wózek kupiony przez internet

                  ja wiedziałam czego potrzebuję i to dostałam, wózek mogłam zwrócić ale nie wykorzystałam tej szansy bo spełnia wszystkie moje wymagania tak jak więkość rzeczy jakie mam z maxi

                  Skomentuj


                    Odp: Wózki

                    tak samo stella należy do jednych z najlżejszych wózków na rynku , jeśli komus zależy na oszczędzaniu kręgosłupa to polecam

                    Skomentuj


                      Odp: Wózek kupiony przez internet

                      Ja swoją Murę z Maxi Cosi też kupowałam przez internet, ale przedtem obejrzałam ją w stacjonarce i u koleżanki, która ma starsze dzieci i trochę się tym wózkiem najeździła. Jestem zadowolona, bo kupując przez internet ceny są dużo niższe.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wózki

                        Napisane przez valeria_1-2 Pokaż wiadomość
                        tak samo stella należy do jednych z najlżejszych wózków na rynku , jeśli komus zależy na oszczędzaniu kręgosłupa to polecam
                        Stella waży coś koło 13kg (dla porównania Mura ok. 16), a dużo lżejszy jest Yezz Air z Quinny, bo waży niespełna 6kg.

                        Skomentuj


                          Odp: Wózek kupiony przez internet

                          Ja zamawiałam wózek przez neta w ciemno i byłam zadowolona. Uważam,że to nie fair oglądać wózek w sklepie,robić sobie nim przejażdżki ,testować a potem zamawiać w sieci.Po coś Ci ludzie mają te wózki w sklepach-po to aby zarobić i chcą aby im się zakup zwrócił. A ktoś przyjdzie poogląda,pomaca a i tak zamówi w necie. Dobrze zrobili w jednym sklepie gdzie za przetestowanie wózka po sklepie,przymierzenie dziecka do fotelika itp. pobierano opłatę 50 zł przecież sklep na tym jest stratny,jeżeli ktoś przychodzi oglądać i sobie zamawia w necie bo jest 100 zł taniej.

                          Skomentuj


                            Odp: Wózek kupiony przez internet

                            ja swoją mure kupiłam przez internet na znanej stronie, i jest identyczny jak na zdjęciu, a kolory jeszcze ładniejsze

                            Skomentuj


                              Odp: Wózek kupiony przez internet

                              W internecie wózki są zdecydowanie tańsze, można dużo zaoszczędzić.
                              My kupiliśmy wózek w sklepie bobobaski
                              Last edited by disne; 18-06-2020, 13:56. Powód: link

                              Skomentuj


                                Odp: Wózek kupiony przez internet

                                Z wózkami jest jak z samochodami, najlepiej zaliczyć przynajmniej jedną jazdę próbną

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X