Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wózki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Odp: Wózek kupiony przez internet

    Napisane przez wyakin Pokaż wiadomość
    Często tak robię, że idę najpierw do sklepu stacjonarnego, podpytuję sprzedawcę oglądam, zapisuje dane a potem szukam taniej w internecie.
    Tak najlepiej bo kupić coś drogiego bez obejrzenia tego wczesniej to trochę ryzykowne tum bardziej jak ma nam to służyć przez kilka lat. Zdjecia w internecie czasem różnią sie od rzeczywistego wyglądu przedmiotu

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Odp: Wózek kupiony przez internet

      Z wózkami 3w1 jest spory problem kupując przez internet. Zauważyłam, że są wówczas w zestawie nosidełka-foteliki gorszej jakości. My dokupowaliśmy osobno, bo zależało nam, aby był bezpieczny.

      Skomentuj


        #93
        Odp: Wózki

        lekkość jest bardzo wazna, zwłaszcza jesli się mieszka na piętrze , trzeba uważać na kręgosłup , stella jest ultralekka jesli chodzi o ten aspekt

        Skomentuj


          #94
          Odp: Wózki

          Ja wybralam model na paskach bo czesto chodzimy na spacery do lasu i taki na paskach lepije sie pcha po korzeniach

          Skomentuj


            #95
            Odp: Wózki

            największym plusem pasków jest to, że nie skrzypią, nie łapie ich rdza no i nie skrzypią, co często zdarza się np. przy sprężynach. Warto zwrócić na to uwagę.

            Skomentuj


              #96
              Odp: Wózki

              ja korzystałam z wózka Roan 3 w jednym. Jestem bardzo zadowolona bo miałam gondolę, spacerówkę oraz nosidełko na tym samym stelarzu. Wszystko się szybko wymieniało. To na co warto zwrócić uwagę to duża gondola. To jest najważniejsze bo musi wejść kołderka, kocyk i dziecko musi mieć jeszcze luz na swobodne ruchy. Polecam również zaira.pl bo dobrej jakości kocyki czy pościele dla malucha są ważne.
              Last edited by disne; 19-06-2020, 21:05. Powód: link

              Skomentuj


                #97
                Odp: Wózki

                Wózek na paskach i mi się marzył, bo też spacerujemy po polnych i lesnych drogach, ale w ostateczności mam wózek na sprężynach i byłam z niego bardzo zadowolona. Teraz wózek czeka na kolejne dziecko.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  Odp: Wózki

                  A co sądzicie o wózkach Maxi Cosi,uważacie ze są solidne,sprawdzone i bezpieczne? Bo czyta się o nich wiele pozytywnych opinii,więc jestem również ciekawa Waszego zdania w tej kwestii

                  Skomentuj


                    #99
                    Odp: Wózek kupiony przez internet

                    Przez internet nie kupiłabym wózka pomimo tego, że jestem zwolenniczką zakupów internetowych myslę jednak o tym że chciałabym go dotknąć, przejechac się nim Przez internet nie sprawdzę jak się prowadzi

                    Skomentuj


                      Odp: Wózek kupiony przez internet

                      Napisane przez Iwonka886 Pokaż wiadomość
                      Przez internet nie kupiłabym wózka pomimo tego, że jestem zwolenniczką zakupów internetowych myslę jednak o tym że chciałabym go dotknąć, przejechac się nim Przez internet nie sprawdzę jak się prowadzi
                      Ale możesz to sprawdzić w sklepie i zamówić konkretny model przez internet. Nosidełka akurat warto kupować osobno na tej samej zasadzie.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wózek kupiony przez internet

                        Kupilismy wózek przez internet, bo tak bylo zwyczajnie taniej co prawda, najpierw wyczailiśmy go stacjonarnie i dokladnie obadaliśmy, czy nam odpowiada a potem zamówilismy online i sporo zaoszczedzilismy na naszej murze

                        Skomentuj


                          Odp: Wózki

                          Nie korzystałam nigdy z wózków Teutonia, ale z czystym sumieniem polecam Murę z Maxi Cosi Jest porządna, solidna i dobrze się prowadzi mimo sporych gabarytów

                          Skomentuj


                            Odp: Wózki

                            Mura to wózek który nigdy sie nie znudzi, zawsze jest na czasie

                            Skomentuj


                              Odp: Wózki

                              Wolalabym Maxi Cosi na twoim miejscu na pewno nie raz slyszalas o popularnej Murze wozek porzadny i posluzy na lata

                              Skomentuj


                                Odp: Wózek kupiony przez internet

                                Jesli chodzi o markę to polecam maxi cosi. Kupowalismy przez neta, ale strony nie pamietam.. wpisz w poronywarke cenowa i ci wyskocza ceny

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X