Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ząbkowanie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Napisane przez mrowcia Pokaż wiadomość
    Czesc Ja stosuje Dentinox,a w krytycznych sytuacjach daje synkowi Ibum,bo jak bardzo boli to żelik nic nie daje ,a jak pomoże to i tak tylko na chwilke.Mój Natanek też się ślini od 3 miesiąca i trze dziąsełka czym popadnie.Ale jak narazie to ma prawie 8 miesięcy i ani jednego ząbka.A lekarka 2 miesiące temu powiedziała ze ząbki maja wyjsc na dniach,a tu ani jednego dalej nie ma Ale marudzi coraz bardziej,wiec mamy nadzieje że się w końcu coś pojawi
    Amelka miała 9m-cy gdy pojawiły się pierwsze ząbki więc spokojnie
    Amelia 12.03.08

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      witam!
      Nasz Krystiano w czwartek skończył 3 miesiące. Od paru tydodni ślini sie jak najęty i pakuje łapki do buzi- niby to normalne, ale oprócz tego jest nieznosnie marudny Podobnie jak Insomnia wpakowalam mu palucha do buźki żeby sprawdzic co i jak, i biedny tak samo złapał mnie za rękę i zaczął dociskać, no i przestał marudzić, wygladał nawet na zadowolonego. A ja pod palcem wyczułam chropowata kreseczke. Sprawdziłam- dziąsełko jest troszke spulchnione i costam juz prześwituje
      Najgorsze jest to, że nawet kiedy rano budzi sie radosny, rozgadany, usmiechnięty, to kiedy znów zaczyna ciumkać paluszki podrażnia sobie dziąsło i marudzenie od nowa
      I to dopiero początek, nie wiadomo ile czasu minie zanim pierwsza perełka wreszcie sie przebije i zabłyśnie...


      Skomentuj


        #63
        Nichol moze juz niedlugo, u nas Lala od 3,5 miesiaca zaczela tak mocno sie slinic i czasem marudzic i prosze.. po miesiacu prawie wyszedl..
        A dzis mamy juz po 5 dniach od pierwszego, druga jedyneczke na dole bo jak rosnac to parami hehehe

        Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

        Skomentuj


          #64
          Napisane przez insoomnia Pokaż wiadomość
          Nichol moze juz niedlugo, u nas Lala od 3,5 miesiaca zaczela tak mocno sie slinic i czasem marudzic i prosze.. po miesiacu prawie wyszedl..
          A dzis mamy juz po 5 dniach od pierwszego, druga jedyneczke na dole bo jak rosnac to parami hehehe
          Szybciutko ale to fajnie będą dwa a nie jeden
          Amelia 12.03.08

          Skomentuj


            #65
            a moja malutka ostatnio nie chce jesc w nocy sie budzi a do tego robi rzadka kupke i ssie swoja dolna warge. wsadzilam jej palucha do buzi i mam wrazenie ze ma opulchnione dziaselko. no i uspokaja sie wtedy kiedy jej dziaselka smaruje zelem albo kiedy wkladam jej zmrozony gryzaczek i tak wlasnie mysle ze to jej zabek idzie no bo innego powodu nie widze



            Skomentuj


              #66
              Ja nie wiem nic o ząbkowaniu, moje dziecko nie było ani marudne, no dosłownie nic, a tylko śliniła się na potęgę. Teraz jest już 8 ząbków
              PAULINA 07.07.2008




              http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

              Skomentuj


                #67
                nasz Kryspinek(7 miesięcy) ma już 2 ząbki- wyszły bezboleśnie. od wczoraj ma gorączkę, dziś doszła do 39 podczas drzemki, cały czas zbijamy. byliśmy z nim u lekarza i wszystko wskazuje że to ząbki myślałam że jak pierwsze wyszły spokojnie to tak będzie dalej a tu nic z tego nie chce nic jeść, najchętniej drzemie przy piersi, ale tylko póki ją ssie, tak to od razu się budzi. jestem już wykończona i zastanawiam się ile to potrwać może.
                jak to było u Was?

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  U nas wychodzą aktualnie 4 i to wszystkie na raz jedna już sie przebiła a 3 lada dzeiń. Majek ma lekki stan podgorączkowy, slini się gryzaki znów są ulubiona jej zabawką i szczoteczka do zębów. Ale na szczęście śpi dobrze tylko z jedzeniem problem bo wszsytko musi być zimne nawet zupy ciepłej nie zje a zimną owszem


                  JULA

                  MAJA

                  OLGA

                  Skomentuj


                    #69
                    Witam u nas wychodzą dwie dolne jedynki. Jak na razie mam spokój. Mała nie cierpi bardzo przy tym wyrzynaniu się ząbków, ale nie mówię hop. Mamy żel Dentinox i od czasu do czasu jej smaruję, ale jak na razie paluszki robią najlepsza robotę albo skórka od chleba mojej pannie pomaga.
                    WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                    NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                    Skomentuj


                      #70
                      Mój Krystianek ma prawie osiem miesięcy i już ma 7 ząbków nadal się ślini i to bardzo więc przypuszczam że idą mu następne. Jak narazie znosił wyrzynanie się ząbków dobrze. Gryzaczki i inne zabawki były ukojeniem a najbardziej paluszki jego i moje. Ja też używałam tego żelu Dentinox ale sporadycznie i profilaktycznie.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Piotrus (19m-cy)ma 12 zabkow calych dolna trojka do polowy wykluta druga dolna juz juz prawie no i kurcze u 4 piatek widac po dwa rogi(myslalam ze one troche pozniej wychodza)nie goraczkuje ale ma katar juz 3 miesiac roznie nasilony raz mniej raz mocniej do tego zadkie kupki i buntuje sie nie chce myc zabkow.Nie smaruje mu ale jak bardzo mu dokucza w nocy placze mocno daje mu czopek i przechodzi ale najczesciej wystarczy ze sie przytuli i jest dobrze tato ma gorzej bo maly do mnie sie przytula a ojca kopie








                        Skomentuj


                          #72
                          Witam, Moja córcia od 3 miesiąca strasznie się ślini, wkłada wszystko do buzi a zwłaszcza swoje paluszki, teraz ma 6 miesięcy ząbków nadal nie widać ale myśle że to jest tuż tuż. Narazie pomagaja jej czopki Vibrucol, troszę się uspokaja ale najbardziej co lubi to piętka z chleba, aż cała się czesie jak ją widzi, a kiedy próbuję wymienić na świeżą twardą to wpada w szał, marchewkę też lubi ale szybko znajduje sie na ziemi

                          Czy ciągnięcie za uszka i ocieranie noska piąstką jest jedym symptomem ząbkowania czy to nie daj Boże coś innego?
                          Last edited by dorota_radz; 20-09-2009, 18:22.

                          Skomentuj


                            #73
                            A ja dzisiaj znalazłam u mojej Pauli dwie górne czwórki i to duże już tylko trójek jak na razie brak
                            PAULINA 07.07.2008




                            http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: Ząbkowanie

                              anik12 heheh jak smiesznie

                              u nas po dlugiej przerwie 4 miesiecy zauwazylam wczoraj rozpulchnione juz gorne jedynki, na dniach cyba juz wyjda. Poza tym widze, ze mala spac nie chce, wypluwa smoczka non stop, placze bez powodu czasem, no i glowka ja musi bolec bo czasem jest taka goraca i czuc na jej czolku taki zimny pot bidulka, ale dzielnie to znosi.

                              Swoja droga, strasznie dluuuga ta przerwa miedzy gornymi a dolnymi jedynkami.

                              Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: Ząbkowanie

                                insoomnia u nas dolne jedynki wyszły we wrześniu jak maluch miał 6,5 miesiąca a górne dopiero po koniec stycznia więc też przerwa była 4 miesięcy.
                                Potem zęby będą wychodziły jeden po drugim
                                Julek: 10/3/2008

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X