Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Odparzenie pupci, co jest najlepsze?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Dor26 moja córeczka też tak miała, smarowałam sudocremem, bepantenem i pudrem Nivea i zabardzo nic nie pomagało, dopiero jak Agatka zaczęła więcej siedzieć i często leżeć na brzuszku całkowicie się zagoiło. Moja córcia jest trochę pulchniutka do tego strasznie się ślini i jak jej kapło troszkę śliny pod "drugi" podbródek to później się odparzało. Uważam, że bardzo ważne jest abyś często myła i suszyła szyjkę córeczce.

    Skomentuj

    •    
         

      Ja też miałam ten problem, mała urodziła się tłuściutka i wszędzie jej odparzało, pod paszkami i pod szyjką.Starałam się jej tam często myć i osuszać,smarowałam sudocremem śmiesznie wyglądała taka wyciapkana ale pomagało.


      Skomentuj


        właśnie moja córcia też jest bardzo pulchniutka i się boję żeby na całej szyjce coś takiego się nie zrobiło ma dopiero 10 tygodni i ciężko jest jej podnieś tak główkę aby trochę powietrza się tam w te fałdki dostało pomiędzy fałdki wkładam jeszcze gazik nasączony rumiankiem ale też bardzo nie pomaga może jeszcze ktoś coś doradzi

        Skomentuj


          Mojej Agatce wyszło to znacznie póżniej, tak ok. 4 mesiąca kiedy zaczęła się strasznie ślinić, więc już lepiej radziła sobie z trzymaniem główki. Jak już wcześniej było napisane: rumianek może uczulać więc uważaj

          Skomentuj


            Gazik z rumiankiem raczej może zaszkodzić raz bo jest mokry(tam powinno być sucho) a drugi raz może uczulić. Ja ,jak napisalam wyżej smarowalam Sudocremem.


            Skomentuj


              My od początku używamy sudokremu i Jaś nigdy nie miał pupki odparzonej. Poza tym pozwalam mu czasem poleżeć z gołym tyłeczkiem. On to wprost uwielbia a tyłeczek się fajnie wietrzy.


              Skomentuj


                amie7 ja bym z sudokremem nie przesadzała
                jak nie ma odparzeń to też go stosujesz czy tylko jak coś sie pojawi???


                JULA

                MAJA

                OLGA

                Skomentuj

                •    
                     

                  sudokrem na moją córcię żle działa tak że sudokrem odpada

                  Skomentuj


                    od rana myję suszę i mąką ziemniaczaną posypuję zobaczymy czy będzie efekt

                    Skomentuj


                      U nas sprawdził się na zmianę sudokrem z mąką ziemniaczaną i dużo wietrzenia

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Witam,
                        A Ja Bardzo Polecam Maść Z łożyska,jeżeli Ma Ktoś Znajomych W Szpitalu Rewelacja,pomaga Na Wszystko.polecam

                        Skomentuj


                          Stosowałam maść BEPANTHEN do pielęgnacji skóry niemowląt i przy okazji do sutek karmiących matek. ;-)
                          Pozdrawiam
                          - Chagrine , mama pięcioletniego Łobuziaka ;-)

                          Skomentuj


                            sudokrem jest ok. pomagał moim dziecia , ale póznie trafilismy na linomag z witamina A i F BARDZO DOBRY KREM

                            Skomentuj


                              W naszym przypadku sudocrem się nie sprawdzał, wręcz pogarszał sprawę. Rewelacyjnie spisała się za to mąka ziemniaczana. Niewielka jej ilość lekko osuszała i pięknie chłonęła nadmiar wilgoci. Zaczerwienienia znikały b. szybko.

                              Skomentuj


                                Napisane przez trio3 Pokaż wiadomość
                                W naszym przypadku sudocrem się nie sprawdzał, wręcz pogarszał sprawę. Rewelacyjnie spisała się za to mąka ziemniaczana. Niewielka jej ilość lekko osuszała i pięknie chłonęła nadmiar wilgoci. Zaczerwienienia znikały b. szybko.
                                Ztego wynika ile mam tyle porad.Ja osobiscie nie polecam sudokremu.Jedyna rzecz ktora u mnie sie sprawdza to zasypka bezzapachowa z apteki i wietrzenie i jeszcze raz wietrzenie,nawet jak nic na skorze nie ma.Zamiast zasypki moze byc kartoflanka i jak kiedys pisala family kapiel w niej rowniez powoduje ze skorka bobasa jest delikatniutka.Po za tym rewelacja to nivea krem przeciw odparzeniom tylko uwaga!cieniutka warstewka.No i w lecie troszke luzniej zakladac pampersy,i zmieniac od czasu do czasu firme pieluch.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X