Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jakich pieluszek używacie?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: Jakich pieluszek używacie?

    Skoro nie wycinałaś kawałka pieluszki żeby zrobić miejsce na kikut pępowiny to się nie dziw, że nie wiesz o jakich paprochach mówię. Ja wycinałam bo było to dla mnie dużo wygodniejsze i moim zdaniem bezpieczniejsze. Ty nie wycinałaś więc to raczej logiczne, że nie masz pojęcia o czym mówię.

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: Jakich pieluszek używacie?

      Jedno dziecko nie jest uczulone i może z każdej firmy stosować pieluchy, a drugie będzie wrażliwe i już nie może wszystkich rodzajów nosić i tak jest z moim synkiem. Od początku kupowałam Pampers, ale po kilkunastu miesiącach za namową szwagra kupiłam te z Rossmanna babydream i były okropne! Nie raz w nocy mu przeciekły. Następnie kupiłam DaDa, nie powiem, że są złe, ale mój szkrab nie mógł w nich chodzić, bo nie przepuszczają powietrza tak jak Pampers i szybko miał odparzoną pupę. No i nie są tak elastyczne jak Pampers, DaDa są sztywniejsze. Dopiero od około 5 miesięcy znów przerzuciłam się na DaDa, bo chcę, żeby Aleks szybciej nauczył się sikać do nocnika i nie miał tak wygodnie jak w Pampersie :P.
      Za to świetne są chusteczki z firmy babydream niebieskie, nie są tak mocno nawilżone i nie zaczerwienia się od nich pupka.

      Skomentuj


        #78
        Odp: Jakich pieluszek używacie?

        Nie będę się wdawać w niepotrzebną dyskusję, ale nie wyobrażam sobie jak wycinanie dziur może być wygodniejsze od podwijania. W sumie nigdy się z tym nie spotkałam i dla mnie przepłacanie za pieluchy tylko po to, żeby móc w nich wyciąć otwór po prostu mija się z celem. Moim zdaniem cena nie musi być wyznacznikiem jakości i tyle. Podejrzewam, że wiele mam się ze mną zgodzi.

        Skomentuj


          #79
          Odp: Jakich pieluszek używacie?

          Napisane przez Dorota225 Pokaż wiadomość
          Nie będę się wdawać w niepotrzebną dyskusję, ale nie wyobrażam sobie jak wycinanie dziur może być wygodniejsze od podwijania. W sumie nigdy się z tym nie spotkałam i dla mnie przepłacanie za pieluchy tylko po to, żeby móc w nich wyciąć otwór po prostu mija się z celem. Moim zdaniem cena nie musi być wyznacznikiem jakości i tyle. Podejrzewam, że wiele mam się ze mną zgodzi.
          Nie wiem o jakim przepłacaniu mówisz. Napisałam, ze lepszych pieluch niż pampers nie znalazłam więc kupowałabym je bez względu na to czy bym je cięła czy nie.

          Skomentuj


            #80
            Odp: Jakich pieluszek używacie?

            No i Twój wybór.
            Ja odniosłam się raczej do Twojego stwierdzenia, że im droższe pieluchy tym lepsze.
            Moim zdaniem wcale tak nie jest, bo z doświadczenia wiem, że często tańsze pieluchy są równie dobre.

            Skomentuj


              #81
              Odp: Jakich pieluszek używacie?

              Zrozumiałam to tak samo jak Dorota szczerze mówiąc. Ale wracając do tematu - jedna z dziewczyn mówiła, że Bambino za sztywne. To pewnie chodziło o te "stare" przed zmianami? Te, które są w sprzedaży teraz - absolutnie nie są sztywne, a do tego są mięciuteńkie i mają podwójną ilość pulpy. Bardzo fajne pieluszki. A w okresie noworodkowym używaliśmy (jak większość chyba) Pampersów.

              Skomentuj


                #82
                Odp: Jakich pieluszek używacie?

                A masz jakieś jeszcze spostrzeżenia jeśli chodzi o bambino baby love ? Bo kupowałam z półtora roku temu i nie dość właśnie że były sztywe, to od koleżanki której kupowałam pieluchy słyszałam, że nie były tak chłonne jak pieluchy z którymi miała do czynienia.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Odp: Jakich pieluszek używacie?

                  Napisane przez Dorota225 Pokaż wiadomość
                  No i Twój wybór.
                  Ja odniosłam się raczej do Twojego stwierdzenia, że im droższe pieluchy tym lepsze.
                  Moim zdaniem wcale tak nie jest, bo z doświadczenia wiem, że często tańsze pieluchy są równie dobre.
                  popieram obecnie używam nadal tych bambino i jestem bardzo zadowolona a są to jedne z najtańszych pieluch na rynku obecnie ... więc nie zawsze tańsze musi być gorsze

                  tak w ogóle dla tych co używają widziałyście nowy sklep internetowy ? http://ebambino.pl/ teraz na otwarcie fajne promocję są może którejś się przyda

                  Skomentuj


                    #84
                    Odp: Jakich pieluszek używacie?

                    Witam moja córcia ma 10 miesięcy i od samego początku używamy pieluszek Dada, mala jak do tej pory nigdy się nie odparzyła my jesteśmy zadowolone z Dady a i cena nie wysoka

                    Skomentuj


                      #85
                      Odp: Jakich pieluszek używacie?

                      Dobre są te z rossmana-do końca roku jest zniżka dla posiadaczy karty Rossnę.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        Odp: Jakich pieluszek używacie?

                        ja w zasadzie to uzywam pieluszek pampers active baby ale czasem jako zamiennik biore pieluszki dada z biedronki

                        Skomentuj


                          #87
                          Napisane przez Jolcia777
                          Ja używam Dada z Biedronki. Są takiej samej jakości jak Huggiesy a dużo tańsze.

                          Polecam artykuły o pielęgnacji dziecka:
                          http://www.strefarodzinka.pl/dziecko...a-dziecka.html
                          Oczywiście, że tak, przekonałam się o tym, jak w szpitalu dostawałam próbki wszystkich innych marek - mój synek reagował na wszystkie dobrze, a i ja nie widziałam żadnej różnicy. Więc po co przepłacać tam, gdzie nie trzeba ?

                          ____________________
                          Znaleźliście nas to sprawdźcie odsysanie tłuszczu - Myślimy że warto - niepożałujecie, bogata oferta .
                          Last edited by BestMitchel91; 20-03-2014, 14:40.

                          Skomentuj


                            #88
                            Ja również używam biedronkowych firmy Dada. Od czasu do czasu kupuje też Pampersy.

                            ____________________
                            Możesz unikniesz kłopotów strona o modzie - Neverever niskie ceny to sprawią!
                            Last edited by Drrob2182; 20-03-2014, 14:46.

                            Skomentuj


                              #89
                              Najczęściej kupuję Bambino. Są naprawdę niezłe jak za tę cenę.

                              ____________________
                              Jak zwał tak zwaw przetargi gminy - otoprzetargi.pl u nas najtaniej!
                              Last edited by BestSasha2324; 20-03-2014, 14:54.

                              Skomentuj


                                #90
                                Odp: Jakich pieluszek używacie?

                                my też używaliśmy dady przez 8 miesięcy, niestety nagle zaczęło się zaczerwienienie i krosty.....no i musimy używać pampersów tych zielonych, bo po sleep & play też dostaje wysypki


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X