Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jakich pieluszek używacie?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Jakich pieluszek używacie?

    Ja szukałam wśród tańszych pieluszek i wybierałam między dadą a bambino baby love. Te drugie wygrały U nas sprawdzały się bardzo dobrze. Ale długo ich nie poużywałam , bo szybko nauczyłam dzieci korzystania z toalety

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Jakich pieluszek używacie?

      Ja jestem właśnie na etapie nauki nocnikowania. Bardzo ciężko mi się za to zabrać, bo jednak przy dwójce małych szkrabów jest ciut gorzej. Ale pieluchy dobrze się sprawdzają napewno nawet w częstym ich zdejmowaniu.

      Skomentuj


        #63
        Odp: Jakich pieluszek używacie?

        Napisane przez ja29 Pokaż wiadomość
        Ja jestem właśnie na etapie nauki nocnikowania. Bardzo ciężko mi się za to zabrać, bo jednak przy dwójce małych szkrabów jest ciut gorzej. Ale pieluchy dobrze się sprawdzają napewno nawet w częstym ich zdejmowaniu.
        No właśnie jak to jest przy tym odpinaniu ? wiadomo przy nauce robienia na nocnik to się odpina i zapina wiele razy jednego pampersa a większość po 2-3 razach już się do niczego nie nadaje i mimo że pampers suchy trzeba go wyrzucić :/

        Skomentuj


          #64
          Odp: Jakich pieluszek używacie?

          Rzepy są mocne, nawet po całym dniu odpinania i zapinają dobrze się trzymają.

          Skomentuj


            #65
            Odp: Jakich pieluszek używacie?

            Dorota życze powodzenia, ja również mam dwoje małych, więc wiem co czujesz. Mam nadzieję, że i wam się szybko uda Nawet sobie nie zdawałam sprawy, że nauka jest taka prosta. Sadzałam zaraz po każdym przebudzeniu i zawsze zrobiły. A po 3 dniach same już wiedziały ,że wstają i trzeba biec do toalety.

            Angelica rzepy to nie problem, trzymały się solidnie, mimo wielokrotnego odpinania

            Skomentuj


              #66
              Odp: Jakich pieluszek używacie?

              Macie może jakieś doświadczenie w pieluszkami wielorazowymi ? są bardzo ładne ale nie wiem jak w użyciu to wygląda zastanawiam się nad kupnem bo ostatnio naczytałam się o zanieszyszczaniu środowiska i mam wyrzuty sumienia jak ide wyrzucam zużyte pieluchy...

              Skomentuj


                #67
                Odp: Jakich pieluszek używacie?

                Ja nie mam wyrzutów sumienia i kompletnie do mnie tetra nie przemawia niestety. A co do pieluszek, to używamy Bambino Baby Love, o których mówiły dziewczyny i szczerze mówiąc jestem z nich bardzo zadowolona. Dużą oszczędnością jest kupowanie ich u producenta w e-sklepie.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Jakich pieluszek używacie?

                  No i zaryzykowałam i poleciałam po te pieluszki bambino i trzeba przyznać że póki co sprawdzają się bardzo dobrze już tydzień na nich lecimy i żadnych wpadek nie było więc myślę że mogę dołączyć do innych dziewczyn które polecają tą firmę na pewno do nauki nocnikowania bo odpinam i zapinam po kilka razy i się trzymają a to było dla mnie priorytetem

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Jakich pieluszek używacie?

                    Dla mnie bambino są zdecydowanie za sztywne niestety. Ostatnio odkryłam w kauflandzie pieluszki baby nappies (chyba firmy kaufland) i jestem baaardzo zadowolona, mięciutkie, chłonne, nie przeciekają.

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Jakich pieluszek używacie?

                      Moja dzidzia ma się urodzić na dniach więc postanowiłem rozejrzeć się za pieluszkami dla niej ale ja się na tym nie znam a moja żona nie może się tym zająć bo leży w szpitalu. Nie wiem które wybrać. Sądzicie, że im p droższe pieluszki tym lepsze? Na co mam zwracać przede wszystkim uwagę kupując?
                      Co to jest wing tsun ?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Jakich pieluszek używacie?

                        Napisane przez a_grestowa Pokaż wiadomość
                        Ja nie mam wyrzutów sumienia i kompletnie do mnie tetra nie przemawia niestety. A co do pieluszek, to używamy Bambino Baby Love, o których mówiły dziewczyny i szczerze mówiąc jestem z nich bardzo zadowolona. Dużą oszczędnością jest kupowanie ich u producenta w e-sklepie.
                        Na początku też wielorazowe kojarzyły mi się z pieluchami tetrowymi ale jak przeglądałam opisy to są chyba z jakiegoś włókna kokosowego i wyglądają swietnie https://www.google.pl/search?q=pielu...MsrP4QSst4CADA
                        no nic, jak nie kupie to sie chyba nie dowiem

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: Jakich pieluszek używacie?

                          Napisane przez Wiesmin Pokaż wiadomość
                          Moja dzidzia ma się urodzić na dniach więc postanowiłem rozejrzeć się za pieluszkami dla niej ale ja się na tym nie znam a moja żona nie może się tym zająć bo leży w szpitalu. Nie wiem które wybrać. Sądzicie, że im p droższe pieluszki tym lepsze? Na co mam zwracać przede wszystkim uwagę kupując?
                          Ja akurat myślę, że im droższe tym lepsze, bo lepszych niż pampers nie znalazłam. Dla noworodka kupiłabym zdecydowanie firmy pampers, bo jak będziecie chcieli zrobić wycięcie na kikut pępowiny to one się nie 'sypią' i nie wyłażą z pampersa paprochy jak z tych tańszych. Bo te z już gotowym wycięciem mają to wycięcie na płytkie (ja kupiłam takie a i tak musiałam nożyczkami ciąć większą dziurę)

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: Jakich pieluszek używacie?

                            Nie wiem co masz na myśli mówiąc o wychodzących paprochach, nigdy z żadnych pieluch, czy tańszych czy droższych nie wyłaziły mi żadne paprochy

                            A co do pieluch Bambino jeszcze to w Dayli jest na nie promocja, są po 19,90 za paczkę.

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: Jakich pieluszek używacie?

                              Napisane przez Dorota225 Pokaż wiadomość
                              Nie wiem co masz na myśli mówiąc o wychodzących paprochach, nigdy z żadnych pieluch, czy tańszych czy droższych nie wyłaziły mi żadne paprochy

                              A co do pieluch Bambino jeszcze to w Dayli jest na nie promocja, są po 19,90 za paczkę.
                              To musiałaś bardzo długo mieć kikut pępowiny i wycinać bardzo długo na niego dziurę w pieluszkach skoro zdążyłaś zużyć tyle pieluch.

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: Jakich pieluszek używacie?

                                Nie mam pojęcia o co Ci chodzi, paprochy nie wychodziły mi OGÓLNIE z żadnych pieluch, przez dwa lata użytkowania, ani z droższych, ani z tańszych, a używałam wielu różnych marek.
                                Nie wiem co ma do tego kikut, ani po co coś wycinać. Tuż po porodzie położna w szpitalu uczyła mnie jak zakładać pieluchę tak, aby ona nie dotykała pępka, po prostu ją zawijałam i zapinałam poniżej pępka. Żadna filozofia i żadne paprochy nie wyłażą.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X