Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pierwsza wizyta u dentysty...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • lideczka_15
    replied
    Odp: Pierwsza wizyta u dentysty...

    Witam, czy ktoś mógłby mi polecić sprawdzonego, dobrego dentystę w Gdyni? Wybieram się z dzieckiem na pierwszą wizytę i zależy mi na kimś łagodnym, z dobrym nastawieniem i cierpliwym. Nie chcę zafundować młodemu traumy na całe życie. Słyszałam, że dentysta w Gdyni https://www.dentystagdynia.pl/ jest ok, ale to nic potwierdzonego.

    Leave a comment:

  •    
       

  • Iwonka886
    replied
    Odp: Pierwsza wizyta u dentysty...

    Ona potrafi wpadać w panikę u zwykłego pediatry...po prostu jest anty lekarzom nie wiem co sie do tego przyczyniło bo córka tak na prawdę do wieku 3 lat nie chorowała, zaczęło się dopiero po pójściu do przedszkola.

    Leave a comment:


  • wyakin
    replied
    Odp: Pierwsza wizyta u dentysty...

    Napisane przez Iwonka886 Pokaż wiadomość
    Pierwsza wizyta najważniejsza to jasne, jednak u mnie dziecko ma jakąś obawę ogólnie przed lekarzami i jak tylko o tym słyszy to popada w panikę. Mam nadzieję, że już z wiekiem jej to minie
    Może minie, ale proponuję też jej tłumaczyć i pokazywać, że nie sa tacy źli. Bo potem w razie potrzeby może być problem, bo dziecko wpadnie w panikę.

    Leave a comment:


  • Iwonka886
    replied
    Odp: Pierwsza wizyta u dentysty...

    Pierwsza wizyta najważniejsza to jasne, jednak u mnie dziecko ma jakąś obawę ogólnie przed lekarzami i jak tylko o tym słyszy to popada w panikę. Mam nadzieję, że już z wiekiem jej to minie

    Leave a comment:


  • wyakin
    replied
    Odp: Pierwsza wizyta u dentysty...

    Są takie gry dotyczące lekarzy, może w ten sposób warto przełamywać strach. Pierwsza wizyta jest bardzo ważna, bo jak źle wypadnie to dziecko nie będzie chciało tam wrócić.

    Leave a comment:


  • Iwonka886
    replied
    Odp: Pierwsza wizyta u dentysty...

    Córka nie lubi lekarzy i niestety nie byliśmy jeszcze na wizycie kontrolnej u dentysty a ma juz 5 lat. Ja sama nadzoruje jej ząbki, całe szczęście ma ładne, zdrowe i zadbane Ale kiedyś musimy się tam wybrać..

    Leave a comment:


  • kankiela
    replied
    Odp: Pierwsza wizyta u dentysty...

    Oj, nasze dziecko miało duże opory - kilku lekarzy zaliczyliśmy. W Poznaniu niby powinno być łatwo, ale wcale nie było. Dopiero w http://www.newdentclinic.pl/ dziecko zaczęło współpracować, a moim zdaniem po prostu Pan Alaa Eljamal ma odpowiednie podejście do dzieci. Nasza lekarka, którą mamy w ramach NFZ, podeszła do naszego dziecka jak do... sama nie wiem. Ale jak można tak przedmiotowo traktować pacjentów?

    Leave a comment:

  •    
       

  • justyna612
    replied
    Odp: Pierwsza wizyta u dentysty...

    Mój syn ma półtora roku i mam zamiar wybrać się z nim na pierwszą wizotermiczne do dentysty ćwiczę z nim otwieranie buzi i dużo tłumacze co podczas takiej wizyty będzie się działo jednak mam duże obawy ze niestety nie pójdzie nam najlepiej bo nawet otwarcie ie buzi u pediatry to jest dla nas wyz wanie które zawsze kończy się placzem

    Leave a comment:


  • kankiela
    replied
    Odp: Pierwsza wizyta u dentysty...

    Proszę tutaj - http://www.newdentclinic.pl/ Badanie zrobią za darmo. Zapłacicie dopiero w momencie, kiedy będzie jakieś leczenie do wykonania, ewentualnie konkretny zabieg. W innym przypadku płatność się nie pojawi. Kontrola również za darmo.

    Leave a comment:


  • jancia333
    replied
    Odp: Pierwsza wizyta u dentysty...

    ja się zastanawiam kiedy jest najlepszy czas na pierwsza wizytę u dentysty? Jak wybrac odpowiedniego dentystę dla tak małego dziecka? Czym kierowac się przy jego wyborze? Jak na razie moje dziecko jest małe i niezdyscyplinowane więc nie wiem czy dentyście cokolwiek zobaczyć by się udało.

    Leave a comment:

  •    
       

  • zoffinnka
    replied
    Odp: Pierwsza wizyta u dentysty...

    Dla dzieci wizyta u dentysty to ogromne przeżycie dlatego warto poszukać jak najlepszego lekarza, który będzie wiedział jak podejść do dziecka. Ja jakiś czas temu słyszałam bardzo duzo dobrego o tej klinice z Mokotowa - http://www.declinic.pl/ Możesz zadzwonić i zapytać czy przyjmują dzieci Z tego co wiem mają na miejscu 3-4 lekarzy specjalistów, którzy wspólnie ustalają plan leczenia.

    Leave a comment:


  • karomama-25
    replied
    Odp: Pierwsza wizyta u dentysty...

    Ja zabierałam swoje dziecko do dentysty, kiedy sama miałam wizytę lub mąż. Chcieliśmy, żeby mała poznała miejsce i nie była przestraszona, kiedy przyjdzie nam iść na pierwszą wizytę. I szczerze mówiąc nie było aż tak źle, jak sie spodziewałam. Mała troszkę zapłakała, gdy sadzałam ją na fotel ale że nasza pani stomatolog jest strasznie przyjemna i ma dobry kontakt z dziećmi, potem było wszytsko OK

    Leave a comment:


  • ninoczka90
    replied
    Odp: Pierwsza wizyta u dentysty...

    hah moja też nie chciała bo wolała zamęczać p doktor pytaniami też byłam w Dental White i też zadowolone wyszłyśmy

    Leave a comment:


  • bobusie2
    replied
    Odp: Pierwsza wizyta u dentysty...

    Synek skończył dwa latka i poszliśmy na pierwszą wizytę. Póki był radosny i zadowolony nic sie nie dało zrobić, bo nie otwierał buzi. Mimo, że w domu od dwóch tygodni ćwiczyliśmy. Ostatecznie tzreba było go doprowadzić do złości i płaczu. Jak wrzeszczał to buźka była pięknie otwarta!

    Leave a comment:


  • betiwu
    replied
    Odp: Pierwsza wizyta u dentysty...

    Jeśli jest dobry dentysta to i dziecko nie będzie miec traumy. Do dzieci trzeba miec podejście nie tylko dyplom. W Dental White na Woli polecam wizytę - nasza przebiegła bezstresowo. Idziemy drugi raz. Skusili darmowymi przeglądami i teraz jesteśmy stąłymi pacjentkami.

    Leave a comment:

       
Working...
X