Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wrzesień 2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wrzesień 2013

    trzymaj się!! ja mam jutro wizytę, jak przeczytałam twój wpis to się przeraziłam, że to już tak blisko, a ja jeszcze daleko w polu

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wrzesień 2013

      MaddieAine trzymaj się i przede wszystkim bądź dobrych myśli. Najważniejsze, żeby się teraz zbytnio nie stresować, choć pewnie w Twojej sytuacji nie jest to łatwe.

      Ochotę na czekoladę miałam wczoraj, więc poszłam, kupiłam i całą tabliczkę wciągnęłam


      Skomentuj


        Odp: Wrzesień 2013

        MaddieAine, trzymajcie się i uważaj na siebie, maluch waży już sporo, ale wiadomo każdy dzień u mamy w brzuszku na wagę złota.
        Ja mam wrażenie, że mi się wody sączą i przy pierwszej ciąży pojechałam z tym w 39 tc do szpitala i już zostałam. Teraz lekarz zalecał jeden dzień w szpitalu dla sprawdzenia, ale wolę zostać w domu, szyjka się nie skraca, nie ma powodów do niepokoju...
        Pozdrawiam!
        Adaś - 15.09.2009 3220g/56cm


        Michaś 11.09.2013 3920g/53cm

        Skomentuj


          Odp: Wrzesień 2013

          bazylianna - 1.09.2013 - Lidia
          beti2314 - 02.09.2013 (16.09) - Ignaś
          ewelka85btm - 3.09.2013 - Filip
          MaddieAine - 4.09.2013 - Maja
          agusia11-88 - 6.09.2013 - chłopiec
          magdanina - 19.09.2013 - Nina
          agatka1987 - 20.09.2013 - chłopiec
          kaesLBN - 24.09.2013 - Dawid
          Last edited by agatka1987; 18-07-2013, 10:41.
          Adaś - 15.09.2009 3220g/56cm


          Michaś 11.09.2013 3920g/53cm

          Skomentuj


            Odp: Wrzesień 2013

            Dziewczyny, stworzyłam listę mam, które podały dane dotyczące porodu, podawajcie dalej. Niedługo zobaczymy czy porody zaczną się w takiej kolejności
            Adaś - 15.09.2009 3220g/56cm


            Michaś 11.09.2013 3920g/53cm

            Skomentuj


              Odp: Wrzesień 2013

              Dziewczyny trzymajcie się i starajcie mysleć pozytywnie, nie stresować się, choć z autopsji wiem, że nie jest łatwo o tym nie mysleć. W pierwszym trymestrze walczyłam z krwiakiem kosmówkowym. Ledwo potwierdziło się, że spodziewamy się dziecka a zaraz wylądowałam na izbie z silnym krwawieniem. W pewnym momencie krwiak był większy od dziecka Ale maluszek był silny, i dałyśmy radę draniowi.

              U mnie, odpukać, wszystko w porządku, czuję się dobrze. Jutro mam wizytę u doktorka, zobaczymy ile nam przybyło

              Co do czekolady, to uwielbiałam jeszcze przed ciążą, więc teraz to żadna zachcianka Polecam milkę toffi:P

              Skomentuj


                Odp: Wrzesień 2013

                Mamy termin 1.09. Córeczka Lidia

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wrzesień 2013

                  Termin mam na 16.09 synek - Ignaś, choć mam planowaną cesarkę na 2.09 zobaczymy.

                  Skomentuj


                    Odp: Wrzesień 2013

                    Dzięki dziewczyny mam nadzieję, że malutka jeszcze się uspokoi na jakiś czas. Ja mam termin na 4.09 - córka Maja
                    Wy też dzisiaj takie ospałe jesteście? Ja normalnie nie mogę usiedzieć, bo zaraz mi się oczy zamykają.

                    Skomentuj


                      Odp: Wrzesień 2013

                      Żeby tylko dzisiaj No ale jak się ma problemy ze snem w nocy, to ciężko żeby w dzień być rześkim i wypoczętym... W ogóle ociężała już jestem, buta nawet zawiązać to problem

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wrzesień 2013

                        Kurczę, ja tez budzę się nad ranem i nie mogę zasnąć, dziś ze trzy godziny kręciłam się z boku na bok i w końcu po 5 padłam i pospałam jeszcze do po 8.
                        Powinnyśmy teraz spać ile się da bo niedługo to się zmieni, a tu bezsenność...
                        Pozdrawiam!
                        Adaś - 15.09.2009 3220g/56cm


                        Michaś 11.09.2013 3920g/53cm

                        Skomentuj


                          Odp: Wrzesień 2013

                          Ja miałam kilka takich nocy, że spać nie mogłam, kręciłam się z boku na bok. Na szczęście przeszło, teraz śpię przeważnie do 10tej. Ciszę mam i spokój, całe łóżko do swojej dyspozycji, bo o 5 mój facet wstaje do pracy, więc korzystam Oczywiście wstaję co 2 godz. na siku, ale już się chyba przyzwyczaiłam.
                          W ciągu dnia również pozwalam sobie na małą drzemkę

                          Też mam jutro wizytę, ciekawa jestem ile mały już waży

                          Skomentuj


                            Odp: Wrzesień 2013

                            Hey dziewczyny,
                            dawno nie zaglądałam, a tu tyle nowych osób, powitać
                            Mój brzunio jest mały, załączam Wam moje foto i jak na 27.tc (26.czerwca) jest mały
                            MaddieAine- twoje prace cudo!Nie zastanawiałaś się czy by tego nie wystawiać na allegro czy gdzieś podobnie?

                            Czuję się pominięta, dlatego przypominam, że termin mam na 24. września no i będzie już na 95 % Dawidek

                            Ja czuje się dobrze, aczkolwiek czuje, że mój brzuszek ciągle rośnie, mam już kupioną kołyskę, ciuszki (które muszę jeszcze wyprać i wyparzyć) bieliznę pościelową (kołderkę, podusie i ochraniacz do kołyski) no a w najbliższym czasie, przymierzamy się do wózka.

                            Póki co wybieram się sama, a właściwie z mamą do babci, to co prawda 300 km, ale już nie raz sama jechałam, więc powinnam dać radę, bede najwyżej robić częstsze i dłuższe postoje, a jak mówiłam lubię jeździć samochodem, a tymbardziej busem, gdzie siedzi się wysoko i wszystko widać
                            ps. Z drugiej strony muszę Wam powiedzieć, że to fajne uczucie, widząc miny zdziwionych facetów jak wysiadam z brzuszkiem z takiego samochodu.

                            Co do czekolad to faktycznie mąż mnie raczył ostatnio miką wiśniową pycha!Ale np. dzisiaj nie mogłam sobie odmówić makreli

                            Jeżdżę do szkoły rodzenia i nasza położna przesłała nam materiały o nacięciu krocza, cesarce, mapie porodu i wyprawce, mogę Wam przesłać ja chcecie tylko podajcie @.

                            Pozdrawiam i przepraszam za tak długi wywód (nadrabiam zaległości
                            Attached Files

                            Skomentuj


                              Odp: Wrzesień 2013

                              Hej
                              nasz Filipek teoretycznie ma się pojawić 03.09 ale z racji że jest już duży to może to być w sierpniu Już większość rzeczy mam gotowych został praktycznie wózek Dziś byłam u gin i wszystko ok a maluszka już się nie mogę doczekać ahhhh nasz skarbek hehe. Ze spaniem to mam problem już od 2 miesięcy jak nic choć ostatnio odpukać więcej śpię.
                              Pozdrawiamy


                              Skomentuj


                                Odp: Wrzesień 2013

                                Hej dziewczyny
                                Ale mnie dziś głowa boli i duszno mi tak jakoś. Ja dopiero wizytę mam za tydzień już nie mogę się doczekać. Dziewczyny czy któraś z was ma planowaną cesarkę? Ja niestety mam na 2.09 chciałam sn ale niestety powiedziała mi gin ,że nawet nie mamy o czym dyskutować.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X